NOC classic + short
FIN, Sibbo, 1993-06-03

Rezultatai

Grupė M

Trasa 4.5 km

Rinktis  1 diena  2 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1
Roine Kaj FINFinland 25:25 5:36
2
Thoresen Petter NORNorway 25:26 5:36
3
Vestre Rolf NORNorway 25:52 5:42
4
Peltola Heikki FINFinland 26:20 5:48
5
Parkkinen Keijo FINFinland 26:33 5:51
5
Hale Steven GBRGreat Britain 26:33 5:51
7
Bjørlo Kjetil NORNorway 26:48 5:54
8
Mogensen Allan DENDenmark 26:56 5:56
9
Bührer Thomas SUISwitzerland 27:01 5:57
10
Liljeström Kimmo FINFinland 27:06 5:58
11
Mikhailov Oleksandr UKRUkraina 27:07 5:58
12
Alexeev Vladimir RUSRussia 27:08 5:59
13
Salmi Janne FINFinland 27:18 6:01
14
Stockmayer Manfred AUTAustria 27:24 6:02
14
Myklebost Lars NORNorway 27:24 6:02
16
Flühmann Urs SUISwitzerland 27:30 6:03
17
Terkelsen Chris DENDenmark 27:44 6:07
18
Bjørnsgaard Anders NORNorway 27:54 6:09
19
Ottesen Henrik NORNorway 28:05 6:11
20
Ødum Rasmus DENDenmark 28:22 6:15
21
Forsman Petri FINFinland 28:36 6:18
22
Berger Alain SUISwitzerland 28:50 6:21
23
Jørgensen Flemming DENDenmark 29:00 6:23
24
Tveite Håvard NORNorway 29:04 6:24
25
Hanssen Gjermund Alfon NORNorway 29:05 6:24
26
Musgrave Jonathan GBRGreat Britain 29:08 6:25
27
Jørgensen Carsten DENDenmark 29:20 6:28
28
Tvedt Jon NORNorway 29:25 6:29
29
Brantner Martin AUTAustria 29:27 6:29
29
Sild Sixten ESTEstonia 29:27 6:29
31
Omeltchenko Yuri UKRUkraina 29:33 6:31
32
Nymalm Sören FINFinland 29:35 6:31
33
Heimonen Teuvo FINFinland 29:37 6:31
34
Kitchin Andy GBRGreat Britain 29:45 6:33
35
Flühmann Beat SUISwitzerland 29:50 6:34
36
Pugach Mykhailo UKRUkraina 29:58 6:36
37
Nielsen Thomas Højsgaard DENDenmark 30:03 6:37
38
Leiboms Aigars LATLatvia 30:15 6:40
39
Anuchkin Oleg RUSRussia 30:37 6:45
40
Avaste Tarvo ESTEstonia 30:48 6:47
41
Armalis Vidas LTULithuania 30:52 6:48
42
Hjerrild Thomas DENDenmark 31:02 6:50
43
Ummers Kaspars LATLatvia 31:03 6:50
44
Hague Paul GBRGreat Britain 31:08 6:51
45
Slobodianiuk Roman UKRUkraina 31:22 6:55
46
Frank Andi AUTAustria 31:25 6:55
47
Bagness Martin GBRGreat Britain 31:33 6:57
48
Grende Ants LATLatvia 31:48 7:00
49
Balandinski Sergei RUSRussia 31:52 7:01
50
Waldhäusl Wolfgang AUTAustria 32:19 7:07
50
Skovlyst Torben DENDenmark 32:19 7:07
52
Jensen Pablo DENDenmark 32:20 7:07
53
Bartkevičius Artūras LTULithuania 33:32 7:23
54
Aebersold Christian SUISwitzerland 33:37 7:24
55
Kannumäe Urmas ESTEstonia 33:49 7:27
56
Gipas Vytautas LTULithuania 34:32 7:36
57
Kozlov Vladimir RUSRussia 35:05 7:44
58
Šalkauskas Algirdas LTULithuania 35:30 7:49
59
Kukenys Egidijus LTULithuania 35:34 7:50
60
Mattinen Reijo FINFinland 36:55 8:08
61
Ottesson Rene ESTEstonia 37:35 8:17
62
Trukhan Igor UKRUkraina 39:13 8:38
63
Žagars Ivars LATLatvia 39:30 8:42
64
Gusev Ilia RUSRussia 44:58 9:54