Daugiadienės TAKAS
LTU, Molėtai, 1997-07-09

Rezultatai

Grupės D10, H10

Trasa 1.8 km 3 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  3 diena  4 diena  5 diena  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas Bauda min/km
1D10Krylova Tatiana RUSKhoroshovo, Moskow 12:15   6:48
2D10Klopovskaia Anastasia BLRStandard, Minsk 12:50   7:07
3H10Masnyi Dmitry RUSOrienta, Moskow 13:03   7:15
4H10Keina Linas LTUDevyni OK, Vilnius 13:13   7:20
5H10Pikturna Kostas LTUTakas OK, Kaunas 13:15   7:21
6H10Gvildys Jonas Vytautas LTUTakas OK, Kaunas 13:34   7:32
7D10Stanevičiūtė Lina LTULabirintas OK, Vilnius 14:08   7:51
8D10Billingso Berit NORBrandval, Kongsvinge 14:17   7:56
9D10Brālīte Anna LATSelijas Mežs, Jekabpils 14:38   8:07
10H10Mihailovs Kalvis LATAvots, Riga 15:01 5:00 8:20
11D10Mikaitytė Rasa LTUTakas OK, Kaunas 15:26   8:34
12H10Serva Gabrielius LTUOriens OK, Panevėžys 15:29   8:36
13D10Kriščiūnaitė Giedrė LTUOriens OK, Panevėžys 15:34   8:38
14H10Černiauskas Dominykas LTUAlveronas, Kaunas 16:08   8:57
15D10Šerelytė Aneta LTUKlajūnas OK, Alanta 16:32 5:00 9:11
16D10Zelencova Galina RUSGripuzan, Moskow 16:34 5:00 9:12
17D10Kazancevaitė Renata LTUZarasų SM, Zarasai 16:36   9:13
18D10Ražaitytė Gabija LTUMedeina OK, Kaunas 17:00   9:26
19D10Mihailova Krista LATAvots, Riga 17:02 5:00 9:27
20H10Osis Janis LATKapa, Carnikava 17:08   9:31
21H10Gaters Didzis LATSportskola, Gulbene 17:24 5:00 9:40
22H10Matijošius Tadas LTUKlajūnas OK, Molėtai 18:05 5:00 10:02
23H10Stelmachenok Artur BLRStandard, Minsk 18:46 5:00 10:25
24D10Kutkaitė Indrė LTUMedeina OK, Kaunas 18:59 5:00 10:32
25H10Stirpeika Edgaras LTUVėtra OK, Telšiai 20:06 5:00 11:10
26H10Kurpius Ignas LTUKopa OK, Klaipėda 20:45 10:00 11:31
27H10Baranauskas Vytaras LTUTakas OK, Kaunas 20:57 5:00 11:38
28H10Misiūnas Matas LTUMedeina OK, Kaunas 21:21 5:00 11:51
29H10Jansons Māris LATAvots, Riga 22:33 5:00 12:31
30H10Bučinskas Dainius LTUKauno OSM, Kaunas 22:35 10:00 12:32
31H10Jurans Maris LATSelijas Mežs, Jekabpils 22:52 10:00 12:42
32H10Stankevičius Justas LTUSarma, Vilnius 23:25 10:00 13:00
33D10Lapina Renate LATAzimuts, Smiltene 23:57 10:00 13:18
34H10Vilkelis Simas LTULėvuo OK, Panevėžys 24:16 5:00 13:28
35H10Pocius Andrius LTUVėtra OK, Telšiai 24:45 5:00 13:45
35D10Ivanova Dana LATApvarsnis, Madona 24:45 10:00 13:45
37D10Ambraškaitė Vaiva LTULėvuo OK, Panevėžys 25:00 10:00 13:53
38D10Tylaitė Milda LTUFortūna OK, Vilnius 25:06 10:00 13:56
38D10Rog Ulia RUSDruzhba, Pravdinsk 25:06 10:00 13:56
40D10Jonauskaitė Vaida LTUPerkūnas OK, Vilnius 25:28 10:00 14:08
41H10Strupka Renars LATSportskola, Gulbene 25:32 15:00 14:11
42H10Trofimovas Mindaugas LTUKaunas 25:50 10:00 14:21
43H10Pikturna Justinas LTUTakas OK, Kaunas 25:57 10:00 14:25
44D10Ivanovskaia Elena RUSKhoroshovo, Moskow 26:05 5:00 14:29
45D10Linkevičiūtė Viktorija LTUVėtra OK, Telšiai 26:25 10:00 14:40
46D10Perkone Zane LATAvots, Riga 26:26 10:00 14:41
47H10Kavaliauskas Tadas LTUKertus BK, Žiežmariai 26:50 10:00 14:54
48D10Gailite Zanda LATSportskola, Gulbene 27:02 10:00 15:01
49D10Jauneikaitė Daina LTUKlajūnas OK, Molėtai 27:18 15:00 15:10
50H10Cvirka Gintaras LTUPanevėžio r. UVS, Krekenava 28:05 10:00 15:36
51D10Pociūtė Erika LTUVėtra OK, Telšiai 28:39 10:00 15:55
52H10Jonušas Julius LTUDevyni OK, Vilnius 28:56 5:00 16:04
53D10Stradina Liga LATSportskola, Gulbene 29:10 15:00 16:12
54H10Mikalauskas Andrius LTULabirintas OK, Vilnius 29:40 10:00 16:28
55H10Trofimovas Andrius LTUKaunas 31:39 10:00 17:35
56D10Žilovaitė Aušra LTUTakas OK, Kaunas 33:46 15:00 18:45
57H10Karalius Aivaras LTUKlajūnas OK, Molėtai 1:13:23   40:46