dbtopas login
JWOC WC classic + short → Rezultatai

JWOC WC classic + short

SVK
SVK, Banska Bystrica, 2000-02-02

Grupė M

Trasa 4.1 km 13 KP

Rinktis  1 diena  2 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1
Khrennikov Eduard
RUS
RUS
Russia 21:18 5:11
2
Gruzdev Andrey
RUS
RUS
Russia 21:50 5:19
3
Lystad Lars
NOR
NOR
Norway 21:51 5:19
4
Olsen Tommy
NOR
NOR
Norway 22:19 5:26
5
Lilja Arto
FIN
FIN
Finland 22:28 5:28
6
Lanki Jukka
FIN
FIN
Finland 22:30 5:29
7
Varis Pekka
FIN
FIN
Finland 22:35 5:30
8
Corradini Nicolo
ITA
ITA
Italy 22:36 5:30
9
Korchagin Victor
RUS
RUS
Russia 22:38 5:31
10
Keskinarkaus Matti
FIN
FIN
Finland 22:46 5:33
10
Urpalainen Jarkko
FIN
FIN
Finland 22:46 5:33
12
Seber Walter
ITA
ITA
Italy 22:49 5:33
13
Köngäs Teemu
FIN
FIN
Finland 22:55 5:35
14
Turesson Claes
SWE
SWE
Sweden 22:58 5:36
15
Kolstad Helge
NOR
NOR
Norway 23:11 5:39
16
Vodražka Jakub
CZE
CZE
Czech Republic 23:18 5:40
17
Bondar Nikolai
RUS
RUS
Russia 23:22 5:41
18
Hauge Anders
NOR
NOR
Norway 23:30 5:43
19
Gritsan Ruslan
RUS
RUS
Russia 23:39 5:46
20
Tonna Eivind Luhr
NOR
NOR
Norway 23:43 5:47
21
Kormshchikov Vladislav
RUS
RUS
Russia 23:46 5:47
22
Nordqvist Bertil
SWE
SWE
Sweden 23:54 5:49
23
Åslund Tobias
SWE
SWE
Sweden 24:00 5:51
24
Lans Björn
SWE
SWE
Sweden 24:09 5:53
25
Lauerman Jan
CZE
CZE
Czech Republic 24:16 5:55
26
Kalniev Todor Nikolov
BUL
BUL
Bulgaria 24:26 5:57
27
Venhoda Milan
CZE
CZE
Czech Republic 24:39 6:00
28
Ojandu Ander
EST
EST
Estonia 24:57 6:05
29
Edvardsen Andreas Melsom
NOR
NOR
Norway 25:00 6:05
30
Lauenstein Stefan
SUI
SUI
Switzerland 25:02 6:06
31
Kugler Johann
AUT
AUT
Austria 25:36 6:14
32
Šurgan Štefan
SVK
SVK
Slovakia 25:52 6:18
33
Tomeček Lubomir
CZE
CZE
Czech Republic 26:01 6:20
34
Studeli Thomas
SUI
SUI
Switzerland 26:33 6:28
35
Villar Olivier
SUI
SUI
Switzerland 26:53 6:33
36
Männel Harald
GER
GER
Germany 26:57 6:34
37
Dimitrov Nikolai
BUL
BUL
Bulgaria 26:58 6:34
38
Buchtele Markus
AUT
AUT
Austria 27:17 6:39
39
Mihailov Mihail
BUL
BUL
Bulgaria 27:26 6:41
40
Kohlschmidt Bernd
GER
GER
Germany 27:38 6:44
41
Leandersson Bengt
SWE
SWE
Sweden 28:50 7:01
42
Razek Ales
CZE
CZE
Czech Republic 29:06 7:05
43
Faoro Christian
ITA
ITA
Italy 29:29 7:11
44
Racz Štefan
SVK
SVK
Slovakia 29:48 7:16
45
Giacomuzzi Cristian
ITA
ITA
Italy 30:10 7:21
46
Bruns Thilo
GER
GER
Germany 30:17 7:23
47
Malacarne Jonni
ITA
ITA
Italy 30:40 7:28
48
Bruns Eike
GER
GER
Germany 30:48 7:30
49
Yarmoshko Oleksii
UKR
UKR
Ukraine 30:57 7:32
50
Stupu Vasile Petru
ROU
ROU
Romania 31:06 7:35
51
Csucs Andras
ROU
ROU
Romania 31:37 7:42
52
Zete Radu Nicolae
ROU
ROU
Romania 31:46 7:44
53
Meidinger Gebhart
AUT
AUT
Austria 31:48 7:45
54
Sonnenberg Sergej
GER
GER
Germany 32:50 8:00
55
Zweimüller Wolfgang
AUT
AUT
Austria 32:54 8:01
56
Pleban Scott
USA
USA
United States 32:59 8:02
57
Shtelmakh Oleksii
UKR
UKR
Ukraine 33:22 8:08
58
Varga Stephan
AUT
AUT
Austria 33:43 8:13
59
Dudra Milan
SVK
SVK
Slovakia 34:03 8:18
60
Oprsal Alan
USA
USA
United States 35:47 8:43
61
Kalenichenko Oleksii
UKR
UKR
Ukraine 37:03 9:02
62
Avdeev Alexandr
BLR
BLR
Belarus 45:52 11:11
  Löfgren Tomas
SWE
SWE
Sweden dsq  

Spausdinimui