dbtopas login
Nida Cup → Rezultatai

Nida Cup

LTU
LTU, Nida, Neringa, 2001-06-30

Grupė M40

Trasa 7.6 km 21 KP

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1
Retsloff Jörgen
SWE
SWE
SoIK Hellas, Haninge, Stockholm 52:06 6:51
2
Mickevičius Karolis
LTU
LTU
Saulė OK, Vilnius 52:26 6:53
3
Tumak Ivan
UKR
UKR
Chernivtsi SKA 54:12 7:07
4
Mikšys Eugenijus
LTU
LTU
Šilalės SM, Pajūris, Šilalės raj 54:15 7:08
5
Månsson Göran
SWE
SWE
OK Dacke, Karlshamn 55:00 7:14
6
Saunders Mark
GBR
GBR
Bristol OK, Newport 55:07 7:15
7
Windstedt Mats
SWE
SWE
Sodertalje-Nykvarn, Everod 56:14 7:23
8
Melaika Dainius
LTU
LTU
Oriens OK, Panevėžys 57:51 7:36
9
Ptašekas Julius
LTU
LTU
Devyni OK, Vilnius 57:58 7:37
10
Minn Andres
EST
EST
Joka, Tallinn 58:53 7:44
11
Abramikas Kęstutis
LTU
LTU
Saulė OK, Vilnius 59:24 7:48
12
Karnavičius Jurgis
LTU
LTU
Saulė OK, Vilnius 1:00:20 7:56
13
Scholz Manfred
GER
GER
TSV Albertshofen, Unterschleissheim 1:01:03 8:01
14
Preitof Mati
EST
EST
OK Maru, Tallinn 1:01:09 8:02
15
Mudarisov Marat
RUS
RUS
QUICK, Ufa, 450083 1:01:14 8:03
16
Ptašekas Marius
LTU
LTU
Devyni OK, Vilnius 1:01:47 8:07
17
Rooni Rein
EST
EST
OK Orvand, Tallinn 1:01:55 8:08
18
Arki Hannu
FIN
FIN
Turun Metsänkävijät, RAISIO 1:02:06 8:10
19
Wickholm Björn Erik
FIN
FIN
OK Raseborg, Hangö 1:02:18 8:11
20
Bikelis Vytautas
LTU
LTU
Šilalės SM, Pajūris, Šilalės raj 1:03:17 8:19
21
Kazlauskas Donatas
LTU
LTU
Saulė OK, Vilnius 1:04:10 8:26
22
Tali Tiit
EST
EST
OK Ilves, Tallinn 1:05:35 8:37
23
Strandberg Lennart
SWE
SWE
Skogslöparna, 89491 Själevad 1:07:18 8:51
24
Jones Nick
GBR
GBR
PFO, Aberdeenshire 1:07:30 8:52
25
Pettinari Gianni
SUI
SUI
Co Aget Lugano, Langenthal 1:08:45 9:02
26
Pedersen Lasse
SWE
SWE
Goteborg-Majorna, Everod 1:08:51 9:03
27
Sjölund Gunnar
SWE
SWE
Skogslöparna, 89491 Själevad 1:09:19 9:07
28
Maldeikis Rimantas
LTU
LTU
Fortūna OK, Vilnius 1:10:28 9:16
29
Yeung Kwok Keung
HKG
HKG
So Kon Po, Causeway 1:14:52 9:51
30
Sipsaka Andrus
EST
EST
KEK RSK, Tallinn 1:15:32 9:56
31
Psenicka Miloslav
CZE
CZE
Meteor Kacerov, Praha 1:18:24 10:18
32
Krasauskas Vytautas
LTU
LTU
Vilnius 1:20:52 10:38
33
Čerepovičius Georgijus
LTU
LTU
Kadagys OK, Vilnius 1:23:52 11:02
34
Tomascin Jaroslav
CZE
CZE
Meteor Kacerov, Praha 1:28:57 11:42
35
Spalinger Beat
SUI
SUI
OLG Saeliliamt, Langenthal 1:30:09 11:51
36
Vallistu Peep
EST
EST
SOK, Tallinn 1:37:27 12:49
37
Foster Peter
GBR
GBR
Bristol OK, Newport 1:56:47 15:21
38
Leung Lam
HKG
HKG
So Kon Po, Causeway 2:07:52 16:49
39
Digaitis Artūras
LTU
LTU
Šilalės SM, Pajūris, Šilalės raj 2:22:24 18:44
  Meškauskas Julius
LTU
LTU
Saulė OK, Vilnius dsq  
  Poopuu Paul
EST
EST
Joka, Tallinn dsq  
  Bird Steve
GBR
GBR
SAXONS, Aberdeenshire dsq  
  Ross Gordon
GBR
GBR
INT, Aberdeenshire dsq  
  Man Wai Tin
HKG
HKG
So Kon Po, Causeway dsq  

Tarpiniai laikai

Spausdinimui