WMOC qualification
LTU, Smiltynė, Klaipėda, 2001-07-02

Rezultatai

Grupė M45-3

Trasa 8.3 km 20 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1
Paužas Antanas LTUDainava OK, Alytus 45:00 5:25
2
Rantio Jukka Pekka FINMegaFit, Piispanristi 46:24 5:35
3
Pavlov Nikolai RUSChuvashia, Cheboksary 47:26 5:42
4
Dalby Morten NORHalden SK, Halden 47:29 5:43
5
Kokins Juris LATVidzeme, Rauna, Ciesu r. 50:42 6:06
6
Fries Anders SWEUmeå OK, Umeå 52:42 6:20
7
Harwood Eddie GBRMOR, Elgin 53:14 6:24
8
Laine Pertti FINMulPa, 54800 SAVITAIPALE 53:24 6:26
9
Andersen Ole DENHerning OK, Vildbjerg 54:15 6:32
10
Piironen Markku FINKalevan Rasti, HARINJÄRVI 54:16 6:32
11
Van De Riet Gerrit NEDOLifant, Sint-Oedenrode 54:48 6:36
12
Laine Harri FINKauhajoen Karhu, Kauhajoki 54:54 6:36
13
Riabovas Vytautas LTUFiesta OK, Vilnius 55:01 6:37
14
Moe Dag NOROevreboe, Vikersund 55:35 6:41
15
Kivisto Markku FINRaKas, Lappeenranta 55:38 6:42
16
Pietikainen Markku FINJoKu, Lappeenranta 55:47 6:43
17
Vasilevičius Juozas LTUKlajūnas OK, Molėtai 56:54 6:51
18
Tervo Vesa FINRajamaen Rykmentti, Lahti 57:03 6:52
19
Laine Timo FINLiedon Parma, Ilmarinen 57:14 6:53
20
Labanouski Anatoli BLRMinsk 57:19 6:54
21
Lappalainen Pertti FINJyry, Vantaa 57:26 6:55
22
Watterdal Tore NOROL Tonsberg, Borghelm 57:29 6:55
23
Brox Ola NORJacobs, Gressvik 58:46 7:04
24
Laveikis Rolands LATKapa OK, Carnikava, Rigas r. 58:49 7:05
25
Andres Peter SUIOLG Pfaeffikon, Langenthal 59:27 7:09
26
Valkonen Pekka FINKangasniemen Kalske, KUTEMAJÄRVI 59:39 7:11
27
Weise Sigfrid SWETisaren OK, Kumla 59:43 7:11
28
Lüüs Udo ESTOK Ilves, Tallinn 1:00:06 7:14
29
Lukin Mikhail RUSKrasnogorsk, Moscow 1:00:45 7:19
30
Vollen Magne NOROSI, Vikersund 1:01:15 7:22
30
Daniel Charles GBRBristol OK, Newport 1:01:15 7:22
32
Soudek Vojtech CZEMeteor Kacerov, Praha 1:01:46 7:26
33
Raatikainen Seppo FINSaarijarven Pullistu, Vantaa 1:01:59 7:28
34
Ehrencrona Kjell SWEIFK Göteborg, Göteborg 1:02:09 7:29
34
Saario Jouni FINMegaFit, Piispanristi 1:02:09 7:29
36
Suhonen Pentti FINVRU Hyvinkaa, HYVINKÄÄ 1:03:32 7:39
37
Joensuu Esa FINKangSK, Ruutana 1:03:45 7:40
38
Finke Bernhard GERWWOPG, Berlin 1:03:51 7:41
39
Toivonen Esa FINTarpian Suunta, Toijala 1:04:06 7:43
40
Martinsson Stellan SWEOK Tyringe, Eslöv 1:04:40 7:47
41
Kopelevich Alexandr RUSAzimut, Saint Petersburg 1:05:02 7:50
42
Wickholm Martin FINIF Sibbo Vargarna, SÖDERKULLA 1:05:33 7:53
43
Konig Matthias GERSSV Planeta Radebeul, Weinboehla 1:05:43 7:55
44
Alho Jarmo FINVRU Hyvinkaa, HYVINKÄÄ 1:06:14 7:58
45
Kalek Wlodzimierz POLDOLS, Wroclaw 1:06:17 7:59
46
Stulov Sergei RUSKsanty, Moscow 1:06:51 8:03
47
Hanttu Ari FINRasti-Nokia, Nokia 1:07:38 8:08
48
Rūkas Gvidas LTUDevyni OK, Vilnius 1:08:33 8:15
49
Dūda Kostas LTULabirintas OK, Vilnius 1:10:04 8:26
50
Richardson Jonathan GERSV Seebronn, Bondorf 1:10:29 8:29
51
Arasimavičius Vidimantas LTULabirintas OK, Vilnius 1:12:25 8:43
52
Scherrer Matthias SUIOLG Basel, MURTEN 1:16:18 9:11
53
Eden Tim GBRNorway, Harleston 1:16:19 9:11
54
Sinisoo Viljo ESTHiiumaa OK, KÄRDLA 1:16:38 9:13
55
Simakin Sergei RUSKsanty, Moscow 1:16:42 9:14
56
Wendler Christian GERSV Wissenschaft Qued, Burg bei Magdeburg 1:17:48 9:22
57
Krasuckis Rimantas LTULabirintas OK, Vilnius 1:17:49 9:22
58
Chin Chi Pang HKGSo Kon Po, Causeway 1:19:40 9:35
59
Jumppanen Heimo FINPihkaniskt, Vantaa 1:22:17 9:54
60
Antonsen Terje NORJacobs, Gressvik 1:23:58 10:06
61
Kekki Mikko FINKuusankosken Urheilu, Vantaa 1:26:06 10:22
62
Kellens Jean Pierre BELKOL, Bilzen 1:28:15 10:37
63
Grabarczyk Tadeusz POLWKS Slask, Wroclaw 1:34:02 11:19
64
Fladberg Jens DENHerlufsholm, Nęstved 1:37:07 11:42
65
Rutkauskas Algimantas LTUKaunas 1:45:00 12:39
66
El Khalki Jamel FINHelsingin Suunnistaj, Vantaa 1:48:46 13:06
  Koskinen Tuomo FINSuSe, Kankaanpää dsq  
  Köhle Urs SUISuisse Senior, Utzigen dsq  
  Leakey Alan GBRSLOW, Aberdeenshire dsq  

Tarpiniai laikai