Jaunių, jaunučių,vaikų čemp. klasika ir trumpa
LTU, Prienai, Giraitiškės ir Naravai, 2001-06-26

Rezultatai

Grupė V14

Trasa 2.9 km 8 KP

Rinktis  1 diena  2 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1
Kilbauskas Darius LTUZarasų SM, Zarasai 22:27 7:44
2
Gvildys Jonas Vytautas LTUKauno OSM, Kaunas 22:33 7:46
3
Gerasimov Andrej LTUZarasų SM, Zarasai 23:28 8:05
4
Pečiūra Justinas LTULJTC, Vilnius 24:20 8:23
5
Kokanka Faustas LTUZarasų SM, Zarasai 24:33 8:27
6
Stupelis Rimvydas LTUTelšių SM, Telšiai 25:19 8:43
7
Rojus Laimonas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 26:23 9:05
8
Zaleckas Tomas LTUPrienų SM, Prienai 26:32 9:08
9
Mačionis Jonas LTUKauno OSM, Kaunas 26:42 9:12
10
Aleliūnas Vilius LTUOlimpo SM, Panevėžys 27:03 9:19
11
Žemaitis Tautvydas LTUAlytaus SM, Alytus 27:25 9:27
12
Untanas Artūras LTULJTC, Vilnius 27:46 9:34
13
Mikšys Julius LTUKlaipėdos JTC, Klaipėda 27:53 9:36
14
Vidzikauskas Giedrius LTUKauno OSM, Kaunas 28:14 9:44
15
Kepalas Vaidotas LTUKlaipėdos JTC, Klaipėda 28:28 9:48
16
Šimkūnas Karolis LTUSietyno SM, Vilnius 28:48 9:55
17
Truklickas Ramūnas LTUOlimpo SM, Panevėžys 29:56 10:19
18
Vilkauskas Tomas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 30:01 10:21
19
Pikturna Justinas LTUKauno OSM, Kaunas 30:11 10:24
20
Čiupas Marius LTUAlytaus SM, Alytus 30:23 10:28
21
Valantinas Giedrius LTUPanevėžio r. UVS, Krekenava 30:32 10:31
22
Stankevič Robertas LTUSietyno SM, Vilnius 31:15 10:46
23
Draučiūnas Aurimas LTUKauno OSM, Kaunas 31:22 10:48
24
Gelžinis Laimonas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 31:53 10:59
25
Mačiulevičius Paulius LTUKauno OSM, Kaunas 32:26 11:11
26
Stasiulis Valentas LTUTelšių SM, Telšiai 32:27 11:11
27
Vilkelis Simas LTUOlimpo SM, Panevėžys 32:47 11:18
28
Urna Viktoras LTUTelšių SM, Telšiai 32:55 11:21
29
Raubickas Vytenis LTUKauno OSM, Kaunas 33:03 11:23
30
Venckūnas Juozas LTUMarijampolės MKC, Marijampolė 33:04 11:24
31
Juknevičius Mantas LTUPanevėžio r. UVS, Krekenava 34:04 11:44
32
Labonas Aurimas LTUOlimpo SM, Panevėžys 34:56 12:02
33
Mikalauskas Andrius LTUSietyno SM, Vilnius 36:47 12:41
34
Suchovej Vladas LTUKlaipėdos JTC, Klaipėda 37:07 12:47
35
Teresius Šarūnas LTUKlaipėdos JTC, Klaipėda 37:21 12:52
36
Pauža Gytis LTUKlaipėdos JTC, Klaipėda 37:36 12:57
37
Vaišvilas Marius LTUKlaipėdos JTC, Klaipėda 37:37 12:58
38
Šaulys Evaldas LTUKlaipėdos JTC, Klaipėda 39:45 13:42
39
Naumavičius Mantas LTUTelšių SM, Telšiai 40:07 13:50
40
Aranskis Artūras LTULJTC, Vilnius 40:31 13:58
41
Keina Linas LTUSietyno SM, Vilnius 41:11 14:12
42
Rutkauskas Algirdas LTUKauno OSM, Kaunas 41:24 14:16
43
Grėbliauskas Arvydas LTUAlytaus SM, Alytus 44:35 15:22
44
Reichelis Vilius LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 47:11 16:16
45
Vanglikas Justinas LTUJurbarko SM, Jurbarkas 49:41 17:07
46
Matelis Arūnas LTUJurbarko SM, Jurbarkas 49:42 17:08
47
Čelkys Vykintas LTUKauno OSM, Kaunas 51:01 17:35
48
Pažereckas Gytis LTUJurbarko SM, Jurbarkas 55:43 19:12
49
Pakalniškis Vilius LTUTelšių SM, Telšiai 56:08 19:21