Baltic junior cup relay
SWE, Långasjönäs, Asarum, Karlshamn, 2001-10-07

Rezultatai

Grupė X

Trasa 1, 2 etapai 6.0 km; 3, 4 etapai 5.2 km; 5 etapai 5.8 km; 6 etapai 7.8 km

VietaKomandaŠalisLaikasEtapas Pavardė, VardasEtapePo etapo
1
Skåne 1 SWE2:52:12 1Nyberg Jonas41:43 (  4)41:43 (  4)
2Svensson Sara42:57 (  4)42:57 (  4)
3Killander Sofia36:13 (  8)1:17:56 (  7)
4Ingvarsson Emil35:59 (  5)1:18:56 (  3)
5Lewis Jonsson Lotta46:24 (  1)2:05:20 (  1)
6Håkansson Oscar46:52 (  5)2:52:12 (  1)
2
Poland 1 POL2:58:29 1Bernaciak Aleksander42:21 (  8)42:21 (  8)
2Kosińska Dorota42:33 (  3)42:33 (  3)
3Wisniewska Joanna34:53 (  5)1:17:14 (  5)
4Olech Przemyslaw40:36 (20)1:23:09 (10)
5Florkowska Marta46:31 (  2)2:09:40 (  3)
6Dwojak Wojciech48:49 (  6)2:58:29 (  2)
3
Denmark 1 DEN2:58:48 1Christensen Christian42:20 (  7)42:20 (  7)
2Søes Signe41:40 (  1)41:40 (  1)
3Linde Ane33:40 (  4)1:16:00 (  4)
4Borch Petersen Jeppe34:05 (  1)1:15:45 (  1)
5Filtenborg Marie49:32 (  5)2:05:32 (  2)
6Joergensen Sune53:16 (18)2:58:48 (  3)
4
Latvia 1 LAT3:01:43 1Sproģis Jevgēņijs42:26 (12)42:26 (12)
2Ansaberga Ieva47:50 (20)47:50 (20)
3Bērziņa Una32:17 (  1)1:14:43 (  2)
4Lebedoks Ēriks36:42 (  7)1:24:32 (16)
5Lapiņa Ilze48:08 (  3)2:12:40 (  6)
6Berkis Gatis49:03 (  9)3:01:43 (  4)
5
Lithuania 1 LTU3:02:01 1Krėpšta Simonas41:37 (  3)41:37 (  3)
2Valaitė Indrė45:11 (10)45:11 (10)
3Mickevičiūtė Karolina32:33 (  3)1:14:10 (  1)
4Stupelis Romualdas38:05 (17)1:23:16 (11)
5Paužaitė Sandra48:47 (  4)2:12:03 (  5)
6Kudaba Domas49:58 (10)3:02:01 (  5)
6
Denmark 3 DEN3:02:13 1Korsbæk Palle42:22 (  9)42:22 (  9)
2Knudsen Karina Boen43:03 (  5)43:03 (  5)
3Sørensen Sofie35:21 (  7)1:17:43 (  6)
4Konge Rasmus36:58 (10)1:20:01 (  4)
5Mygind Gitte49:42 (  7)2:09:43 (  4)
6Refslund Bjarke52:30 (15)3:02:13 (  6)
7
Skåne 2 SWE3:03:45 1Svensson Simon42:28 (13)42:28 (13)
2Nilsson Charlotta46:06 (17)46:06 (17)
3Nilsson Cajsa37:47 (13)1:20:15 (12)
4Hultgren Jonas37:27 (14)1:23:33 (14)
5Bohman Gunilla51:18 (11)2:14:51 (11)
6Bligård Per Åke48:54 (  7)3:03:45 (  7)
8
Latvia 3 LAT3:04:24 1Lečmanis Raivis46:18 (19)46:18 (19)
2Freimane Liva49:55 (21)49:55 (21)
3Šinke Madara41:45 (19)1:28:03 (18)
4Matisāns Mārcis37:23 (13)1:27:18 (20)
5Ārniece Līga49:35 (  6)2:17:38 (13)
6Zamovskis Jānis46:46 (  4)3:04:24 (  8)
9
Skåne 4 SWE3:05:10 1Strindhagen Oscar42:54 (15)42:54 (15)
2Nero Lina41:54 (  2)41:54 (  2)
3Johansson Louise37:08 (  9)1:20:02 (10)
4Thörn Niklas34:13 (  2)1:16:07 (  2)
5Persson Lena53:17 (15)2:13:19 (  7)
6Gunnarsson Fredrik51:51 (13)3:05:10 (  9)
10
Skåne 3 SWE3:05:11 1Ahlström Christian44:48 (17)44:48 (17)
2Olsson Anna43:07 (  7)43:07 (  7)
3Järvholm Åsa35:15 (  6)1:20:03 (11)
4Lund Erik37:13 (12)1:20:20 (  5)
5Nero Frida53:27 (16)2:13:47 (  9)
6Svensson Johan51:24 (12)3:05:11 (10)
11
Denmark 5 DEN3:06:32 1Andersen Ole Raunshoj42:23 (10)42:23 (10)
2Stamp Rikke46:03 (16)46:03 (16)
3Funder Stine40:34 (17)1:22:57 (15)
4Djurhuus Rasmus37:44 (15)1:23:47 (15)
5Olesen Maria Konring50:09 (  9)2:13:56 (10)
6Knudsen Bjarne Skovgaard52:36 (16)3:06:32 (11)
12
Lithuania 2 LTU3:06:34 1Pogorelovas Ruslanas42:18 (  6)42:18 (  6)
2Grigaitė Evelina45:08 (  9)45:08 (  9)
3Ptašekaitė Rasa43:24 (20)1:25:42 (16)
4Leliašius Egidijus37:02 (11)1:22:10 (  9)
5Redeckaitė Agnė51:58 (12)2:17:40 (14)
6Jovaišas Kęstutis48:54 (  7)3:06:34 (12)
13
Denmark 2 DEN3:06:45 1Seidelin Tune42:40 (14)42:40 (14)
2Johannsen Gry45:26 (14)45:26 (14)
3Baun Henriette37:38 (12)1:20:18 (13)
4Lassen Tue Agner Hjort35:48 (  3)1:21:14 (  6)
5Jørgensen Ida Vedel52:25 (13)2:13:39 (  8)
6Skouenborg Thomas53:06 (17)3:06:45 (13)
14
Latvia 2 LAT3:10:03 1Jaudzems Kristaps42:24 (11)42:24 (11)
2Kuzmina Kitija50:30 (23)50:30 (23)
3Kokina Kristīne32:20 (  2)1:14:44 (  3)
4Rešķis Atis36:47 (  8)1:27:17 (19)
5Brālīte Irēna50:19 (10)2:17:36 (12)
6Osis Kārlis52:27 (14)3:10:03 (14)
15
Lithuania 3 LTU3:10:57 1Kudriavcevas Paulius41:36 (  2)41:36 (  2)
2Masevičiūtė Kristina45:03 (  8)45:03 (  8)
3Martusevičiūtė Edita38:43 (15)1:20:19 (14)
4Rommancikas Sedeminas39:31 (19)1:24:34 (17)
5Puniškytė Kristina53:06 (14)2:17:40 (14)
6Černiavskis Miroslavas53:17 (19)3:10:57 (15)
16
Lithuania 4 LTU3:11:16 1Andrašiūnas Petras47:48 (20)47:48 (20)
2Vaičaitytė Jurgita45:12 (11)45:12 (11)
3Beresnevičiūtė Justė40:13 (16)1:28:01 (17)
4Jackevičius Rokas38:20 (18)1:23:32 (13)
5Bumelytė Vida49:44 (  8)2:17:45 (16)
6Čiapas Agnius53:31 (20)3:11:16 (16)
17
Poland 2 POL3:18:44 1Zaleski Marcin41:44 (  5)41:44 (  5)
2Walkowiak Beata46:56 (18)46:56 (18)
3Panas Dagmara37:23 (10)1:19:07 (  9)
4Mazurek Filip49:29 (24)1:36:25 (22)
5Trojecka Marta56:08 (19)2:32:33 (20)
6Grabowski Maciej46:11 (  2)3:18:44 (17)
18
Poland 3 POL3:18:46 1Socha Marek44:24 (16)44:24 (16)
2Kraj Anna45:23 (13)45:23 (13)
3Kosińska Maria45:49 (22)1:30:13 (19)
4Weber Michał35:52 (  4)1:21:15 (  7)
5Kamińska Anna1:02:57 (24)2:33:10 (21)
6Kowalski Wojciech45:36 (  1)3:18:46 (18)
19
Denmark 4 DEN3:18:49 1Gautier André44:57 (18)44:57 (18)
2Thomsen Sarah Naomi45:30 (15)45:30 (15)
3Bramming Maja45:18 (21)1:30:15 (21)
4Andersen Jeppe Ruud38:01 (16)1:23:31 (12)
5Larsen Julie53:58 (17)2:24:13 (17)
6Bertelsen Kristian54:36 (21)3:18:49 (19)
20
Poland 5 POL3:18:53 1Konarczak Dariusz41:33 (  1)41:33 (  1)
2Karwatka Agata46:58 (19)46:58 (19)
3Traum Marta37:29 (11)1:19:02 (  8)
4Sabak Piotr49:37 (25)1:36:35 (23)
5Richert Karolina55:41 (18)2:32:16 (19)
6Ciecwierz Adrian46:37 (  3)3:18:53 (20)
21
Skåne 5 SWE3:22:23 1Liljedahl Daniel51:51 (22)51:51 (22)
2Gustavsson Therese43:05 (  6)43:05 (  6)
3Karlsson Ida38:22 (14)1:30:13 (19)
4Persson Glenn42:27 (21)1:25:32 (18)
5Thuresson Ida1:00:47 (23)2:31:00 (18)
6Modig Erik51:23 (11)3:22:23 (21)
22
Latvia 4 LAT3:36:05 1Peilāns Edgars57:57 (24)57:57 (24)
2Pinzule Līga50:29 (22)50:29 (22)
3Puriņa Ieva40:49 (18)1:38:46 (23)
4Bertuks Edgars36:53 (  9)1:27:22 (21)
5Sīle Lauma58:30 (21)2:37:16 (22)
6Freimanis Māris58:49 (22)3:36:05 (22)
23
Poland 4 POL3:49:28 1Krawczyk Maciej55:06 (23)55:06 (23)
2Koslacz Julia45:14 (12)45:14 (12)
3Karasek Natalia56:10 (24)1:51:16 (24)
4Marcinkiewicz Grzegorz36:02 (  6)1:21:16 (  8)
5Maj Ewa58:41 (22)2:49:57 (23)
6Nowicki Krzysztof59:31 (23)3:49:28 (23)
24
Lithuania 5 LTU4:11:25 1Švetkauskas Edgaras1:04:26 (25)1:04:26 (25)
2Šarkelytė Rasa52:24 (24)52:24 (24)
3Baltriukaitė Ieva59:09 (25)2:03:35 (25)
4Gerber Robertas47:02 (23)1:39:26 (25)
5Izokaitytė Giedrė56:43 (20)3:00:18 (24)
6Mackonis Adolfas1:11:07 (24)4:11:25 (24)
  Latvia 5 LATdsq 1Jansons Artis48:16 (21)48:16 (21)
2Balcune Iveta53:01 (25)53:01 (25)
3Priedīte Inga48:38 (23)1:36:54 (22)
4Supulnieks Raimonds45:31 (22)1:38:32 (24)
5Ducena Līvadsqdsq
6Putniņš Reinisdsqdsq