Lietuvos taurė
LTU, Nemerseta, Giruliai, 2004-10-16

Rezultatai

Grupė H40

Trasa 1 d. 6.0 km 19 KP, 2 d. 10.4 km 21 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena
1
Jonauskas Genadijus LTUDevyni OK, Vilnius 1:33:5034:34 (  2)59:16 (  2)
2
Valiūnas Kostas LTUSaulė OK, Vilnius 1:34:3534:18 (  1)1:00:17 (  4)
3
Paužas Antanas LTUDainava OK, Alytus 1:36:0936:30 (  4)59:39 (  3)
4
Puriņš Egīls LATMona OK 1:36:5836:18 (  3)1:00:40 (  5)
5
Mihailovs Aivars LATAuseklis IK 1:37:4838:40 (  7)59:08 (  1)
6
Gvildys Jonas Gediminas LTUMedeina OK, Kaunas 1:39:0036:34 (  5)1:02:26 (  6)
7
Sereika Remigijus LTUĄžuolas OK, Vilnius 1:42:1037:07 (  6)1:05:03 (  9)
8
Gumenikovas Andrius LTUDainava OK, Alytus 1:43:1438:47 (  9)1:04:27 (  8)
9
Pikturna Algirdas LTUTakas OK, Kaunas 1:45:0042:02 (16)1:02:58 (  7)
10
Valiūnas Jurgis LTUSaulė OK, Vilnius 1:48:1640:35 (10)1:07:41 (11)
11
Misiūnas Valdas LTUMedeina OK, Kaunas 1:48:3441:52 (14)1:06:42 (10)
12
Maldeikis Rimantas LTUFortūna OK, Vilnius 1:49:4841:52 (14)1:07:56 (12)
13
Laev Urmas ESTMercury 1:51:2440:51 (11)1:10:33 (14)
14
Pečiūra Darius LTUPerkūnas OK, Vilnius 1:51:3143:16 (18)1:08:15 (13)
15
Kubaitis Arūnas LTUGestas KSK, Vilnius 1:51:4940:54 (12)1:10:55 (15)
16
Melaika Dainius LTUKrantas OK, Panevėžys 1:55:1638:43 (  8)1:16:33 (21)
17
Stunža Egidijus LTUKrantas OK, Panevėžys 1:57:3140:56 (13)1:16:35 (22)
18
Mockus Pranas LTUTakas OK, Kaunas 1:58:0942:47 (17)1:15:22 (19)
19
Bikelis Vytautas LTUApuokas OK, Vilnius 1:59:2144:46 (19)1:14:35 (16)
20
Saldžiūnas Zenonas LTUDevyni OK, Vilnius 2:01:5046:13 (21)1:15:37 (20)
21
Serva Rimantas LTUOriens OK, Panevėžys 2:02:3644:54 (20)1:17:42 (23)
22
Navickas Egidijus LTUSakas OK, Šiauliai 2:04:0148:48 (23)1:15:13 (18)
  Tugushev Sergei RUSKaliningrad 2:04:4347:531:16:50
23
Gailis Ainārs LATAuseklis IK 2:09:0954:11 (24)1:14:58 (17)
24
Adomavičius Alvydas LTUKaršuva OK, Jurbarkas 2:18:3548:18 (22)1:30:17 (24)
25
Kasevičius Edmundas LTUJaunystė OK, Klaipėda 2:27:4656:54 (25)1:30:52 (25)
26
Nikkari Hillar ESTRocco team 2:40:3457:28 (26)1:43:06 (26)
27
Soroka Raimondas LTUDainava OK, Alytus 2:51:101:03:14 (28)1:47:56 (28)
28
Kriščiūnas Ignas LTUOriens OK, Panevėžys 3:11:501:12:35 (29)1:59:15 (29)
  Abel Aare ESTRocco team 59:3659:36 (27)dsq
  Rozhkov Vladimir RUSKaliningrad 1:47:23dsq1:47:23 (27)
  Čiunka Vidmantas LTUJaunystė OK, Klaipėda  dsqdns