Baltic masters and open championship
LTU, Jautmalkė, Bubiai, Šiaulių r., 2005-05-21

Rezultatai

Grupė H

Trasa 1 d. 11.7 km 23 KP, 2 d. 5.6 km 17 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena
1
Barkauskas Aidas LTUApuokas OK, Vilnius 2:07:591:26:58 (  2)41:01 (  3)
2
Vasilevičius Vytas LTUKlajūnas OK, Molėtai 2:11:571:29:25 (  3)42:32 (  5)
3
Veršinskas Tomas LTUMedeina OK, Kaunas 2:14:391:32:08 (  5)42:31 (  4)
4
Svensson Markus SWEPan-Kristianstad 2:15:271:31:34 (  4)43:53 (  7)
5
Kvedaravičius Mindaugas LTULėvuo OK, Panevėžys 2:21:031:35:09 (  8)45:54 (10)
6
Urbonas Vytautas LTUSakas OK, Šiauliai 2:21:491:34:53 (  7)46:56 (11)
7
Jadenkus Evaldas LTUFortūna OK, Vilnius 2:23:511:35:50 (  9)48:01 (15)
8
Katarskis Aidas LTUSakas OK, Šiauliai 2:28:401:36:51 (10)51:49 (20)
9
Saunorius Dainoras LTUSakas OK, Šiauliai 2:32:361:48:53 (13)43:43 (  6)
10
Liubartas Artūras LTUPerkūnas OK, Vilnius 2:33:371:43:32 (12)50:05 (17)
11
Milašauskas Darius LTUSakas OK, Šiauliai 2:37:181:52:06 (18)45:12 (  8)
12
Karlsson Robert SWEBredaryds SOK 2:40:041:52:40 (19)47:24 (12)
13
Liubinskas Justinas LTUSakas OK, Šiauliai 2:40:241:51:04 (15)49:20 (16)
14
Gapšys Artūras LTUSakas OK, Šiauliai 2:40:321:52:59 (20)47:33 (14)
15
Borg Oscar SWEÅsen FK 2:41:431:50:20 (14)51:23 (19)
16
Čiras Mindaugas LTUFortūna OK, Vilnius 2:41:571:51:25 (16)50:32 (18)
17
Ranonis Gediminas LTUApuokas OK, Vilnius 2:43:181:42:43 (11)1:00:35 (26)
18
Ingvarsson Emil SWEVilse 87 OK 2:51:511:54:34 (21)57:17 (23)
19
Luguzs Atis LATAlnis 2:53:581:52:01 (17)1:01:57 (27)
20
Grigaitis Tomas LTUKopa OK, Klaipėda 2:54:391:57:41 (22)56:58 (22)
21
Volkovas Darius LTUKopa OK, Klaipėda 3:00:082:02:11 (24)57:57 (24)
22
Paukštė Mindaugas LTUorienteering.lt, Vilnius 3:03:052:04:24 (25)58:41 (25)
23
Lelkaitis Valdas LTUFortūna OK, Vilnius 3:13:152:08:54 (26)1:04:21 (29)
24
Navickas Julius LTUSakas OK, Šiauliai 3:14:132:18:21 (29)55:52 (21)
25
Vainola Viljar ESTSK Mercury 3:29:072:15:40 (28)1:13:27 (32)
26
Kalvelis Vladas LTU  3:35:082:30:17 (32)1:04:51 (30)
27
Andersson Lars SWEOL-teamet Olofström 3:36:112:14:55 (27)1:21:16 (33)
28
Pocius Audrius LTUKopa OK, Klaipėda 3:41:402:32:08 (33)1:09:32 (31)
  Girčys Egidijus LTUSakas OK, Šiauliai 38:31dns38:31 (  1)
  Čiapas Agnius LTUKopa OK, Klaipėda 39:50dns39:50 (  2)
  Trimakas Gediminas LTUKopa OK, Klaipėda 45:25dns45:25 (  9)
  Grevang Ole DENEsbjerg OK 47:25dsq47:25 (13)
  Veršinskas Ignas LTULėvuo OK, Panevėžys 1:03:37dsq1:03:37 (28)
  Kazlauskas Tadas LTUApuokas OK, Vilnius 1:23:001:23:00 (  1)dns
  Eskilsson Per Ola SWEOL-teamet Olofström 1:25:38dsq1:25:38 (34)
  Jokubauskis Kęstutis LTUTelšiai OK, Telšiai 1:34:251:34:25 (  6)dns
  Kiela Dainius LTUVersmė OK, Plungė 1:59:221:59:22 (23)dns
  Lazauskas Donatas LTUPerkūnas OK, Vilnius 2:19:362:19:36 (30)dns
  Jokūbaitis Giedrius LTUKaršuva OK, Jurbarko KKSC, Jurbarkas 2:25:362:25:36 (31)dns