Daugiadienės TAKAS
LTU, Druskininkai, 2006-07-04

Rezultatai

Grupė H18

Trasa 5.9 km 15 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  3 diena  4 diena  5 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1
Tambasov Yuri BLRwww.obelarus.net 34:46 5:51
2
Pranckaitis Vytautas LTUArboro OK, Krekenava 35:55 6:02
3
Sparāns Edgars LATOgre OK 37:40 6:20
4
Mikšys Julius LTUKopa OK, Klaipėda 37:59 6:23
5
Mockūnas Leonas LTUVersmė OK, Plungė 38:38 6:30
6
Laine Jaakko FINDelta 39:01 6:34
7
Krukov Dzmitry BLRMayak Orientir 39:54 6:43
8
Dišlers Kārlis LATIK Auseklis 39:59 6:43
9
Kokanka Tomas LTUZarasų SM, Zarasai 40:46 6:51
10
Mockus Vaidas LTUŠilalės SM, Šilalė 41:07 6:55
11
Raugevičius Martynas LTUPrienų KKSC, Prienai 41:11 6:55
12
Dzedavets Yauheni BLRBelaya Rus 41:39 7:00
13
Liukkonen Kalle FINDelta 41:54 7:03
14
Totilas Mantas LTUKopa OK, Klaipėda 43:28 7:19
15
Aranskis Artūras LTULJTC, Vilnius 43:52 7:23
16
Valantinas Giedrius LTUArboro OK, Krekenava 43:57 7:23
17
Stankevič Robertas LTUŠvyturys OK, Sietyno SM, Vilnius 44:08 7:25
18
Vaišvilas Marius LTUKopa OK, Klaipėda 44:18 7:27
19
Dzedavets Andrei BLRBelaya Rus 44:36 7:30
20
Nielsen Folino Rasmus DENFIF Hillerd 45:09 7:36
21
Kantautas Marius LTULJTC, Vilnius 45:14 7:36
22
Reijonen Jussi FINTampereen Pyrintö 45:28 7:39
23
Raubickas Vytenis LTUOriens OK, SM Gaja, Kaunas 46:06 7:45
24
Rutkauskas Algirdas LTUOriens OK, SM Gaja, Kaunas 46:53 7:53
25
Laveiķis Andis LATOK Kapa 46:55 7:53
26
Keina Linas LTUĄžuolas OK, LJTC, Vilnius 47:09 7:56
27
Makeienka Mihail BLRwww.obelarus.net 47:59 8:04
28
Libar Andrius LTUĄžuolas OK, Vilnius 49:21 8:18
29
Ziemelis Ivars LATOK Ogre 49:43 8:22
30
Padervinskas Šarūnas LTULJTC, Vilnius 50:03 8:25
31
Kantauskas Paulius LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 50:27 8:29
32
Juknevičius Mantas LTUArboro OK, Krekenava 50:30 8:30
33
Bedwell Alex GBRASS OK 51:57 8:44
34
Jakštys Motiejus LTULJTC, Vilnius 52:24 8:49
35
Kamarevcevas Eduardas LTUSM Gaja, Kaunas 53:59 9:05
36
Coombs Calum GBRMAROC 54:42 9:12
37
Nakvosas Mindaugas LTUSM Gaja, Kaunas 55:11 9:17
38
Jieznys Oskaras LTUAlytaus SRC, Alytus 57:27 9:40
39
Laurinavičius Marius LTUŠilalės SM, Šilalė 58:48 9:53
40
Stančikas Raimondas LTULJTC, Vilnius 59:55 10:05
41
Anderson Robbie CANOttawa Orienteering Club 1:00:33 10:11
42
Limantas Justinas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:02:05 10:27
43
Munukka Eki FINTampereen Pyrintö 1:04:48 10:54
44
Kusas Kęstutis LTUVersmė OK, Plungė 1:11:02 11:57
  Urbanietz Florian GERLippe dsq  

Tarpiniai laikai