dbtopas login
Daugiadienės TAKAS → Rezultatai

Daugiadienės TAKAS

LTU
LTU, Trakai, 2008-06-20

Grupė H12A

Trasa 1 d. 2.2 km 7 KP, 2 d. 2.5 km 7 KP, 3 d. 2.5 km 7 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  3 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena 3 diena
1
Kokanka Martynas
LTU
LTU
Zarasų SM, Zarasai 1:56:10 29:53 (  6) 41:22 (  1) 44:55 (14)
2
Priamovas Denisas
LTU
LTU
Zarasų SM, Zarasai 1:56:36 30:21 (  9) 47:19 (  6) 38:56 (  5)
3
Šlakaitis Simas
LTU
LTU
Švyturys OK, Sietyno SM, Vilnius 1:58:01 34:18 (14) 42:48 (  2) 40:55 (  9)
4
Indrekus Vakaris
LTU
LTU
Oriens OK, Panevėžys 1:58:59 30:18 (  8) 44:16 (  4) 44:25 (12)
5
Lebedis Tadas
LTU
LTU
Panevėžio r. UVS, Krekenava 1:59:52 38:10 (16) 43:42 (  3) 38:00 (  4)
6
Šegžda Deividas
LTU
LTU
Takas OK, SM Gaja, Kaunas 2:01:29 33:02 (13) 47:46 (  7) 40:41 (  8)
7
Kalvaitis Nojus
LTU
LTU
Būdakalnis OK, SM Gaja, Kaunas 2:01:30 36:05 (15) 45:32 (  5) 39:53 (  6)
8
Melaika Kazimieras
LTU
LTU
Krantas OK, Panevėžys 2:03:25 24:57 (  1) 55:50 (13) 42:38 (11)
9
Konon Anton
BLR
BLR
Standart 2:03:26 27:56 (  4) 53:07 (11) 42:23 (10)
10
Germanavičius Martynas
LTU
LTU
Ąžuolas OK, Sietyno SM, Vilnius 2:05:24 27:17 (  3) 53:29 (12) 44:38 (13)
11
Žigilėjus Aidas
LTU
LTU
Ąžuolas OK, Sietyno SM, Vilnius 2:08:51 29:05 (  5) 49:18 (  8) 50:28 (17)
12
Staišiūnas Edvinas
LTU
LTU
Ąžuolas OK, Sietyno SM, Vilnius 2:13:35 50:15 (23) 51:28 (10) 31:52 (  1)
13
Dulius Dominykas
LTU
LTU
Panevėžio r. UVS, Krekenava 2:17:27 40:42 (19) 1:03:38 (19) 33:07 (  2)
14
Snarskas Deivydas
LTU
LTU
Alytaus SRC, Alytus 2:19:09 38:20 (17) 1:05:39 (21) 35:10 (  3)
15
Cicėnas Povilas
LTU
LTU
Švyturys OK, Vilniaus r. SM, Vilnius 2:21:35 32:31 (12) 49:47 (  9) 59:17 (18)
16
Morkūnas Marijonas
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilnius 2:34:06 32:17 (11) 1:21:33 (24) 40:16 (  7)
17
Dolotovas Mantas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 2:38:28 38:45 (18) 59:55 (15) 59:48 (19)
18
Olišauskas Baltrus
LTU
LTU
Takas OK, Kaunas 2:40:37 58:17 (26) 56:18 (14) 46:02 (15)
19
Kaleininkas Erikas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 2:40:56 51:35 (24) 1:02:15 (18) 47:06 (16)
20
Jančeris Rytis
LTU
LTU
Fortūna OK, Vilnius 2:57:43 45:24 (21) 1:09:59 (22) 1:02:20 (20)
21
Jadenkus Domantas
LTU
LTU
Fortūna OK, Vilnius 3:06:24 25:30 (  2) 1:15:23 (23) 1:25:31 (23)
22
Preidys Lukas
LTU
LTU
Oriens OK, Panevėžys 3:26:46 47:39 (22) 1:31:05 (25) 1:08:02 (21)
23
Duškinas Edvinas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 3:30:13 31:29 (10) 1:03:54 (20) 1:54:50 (24)
24
Stravinskas Lukas
LTU
LTU
Šilas OK, Prienų KKSC, Prienai 4:15:44 44:11 (20) 2:21:55 (26) 1:09:38 (22)
  Zalepūga Jokūbas
LTU
LTU
Arboro OK, SM Gaja, Kaunas 1:30:10 30:11 (  7) 59:59 (16) dsq
  Žydelis Ignas
LTU
LTU
Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius 1:55:24 55:19 (25) 1:00:05 (17) dns