Vieta | Pavardė, Vardas | Šalis | Klubas, Miestas | Laikas | Kvalifikacija | min/km | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Hausken Anne Margrethe | NOR | Norway | 1:08:55 | W1 | 42:24 ( 1) | 6:15 |
2 |
Riabkina Tatyana | RUS | Russia | 1:09:48 | W3 | 40:23 ( 2) | 6:20 |
3 |
Engstrand Emma | SWE | Sweden | 1:10:33 | W2 | 41:05 ( 1) | 6:24 |
4 |
Novikova Yulia | RUS | Russia | 1:11:19 | W1 | 44:28 ( 5) | 6:29 |
5 |
Johansson Sofie | SWE | Sweden | 1:11:48 | W3 | 40:58 ( 3) | 6:31 |
6 |
Rantanen Merja | FIN | Finland | 1:13:16 | W1 | 48:29 (17) | 6:39 |
7 |
Holmström Bodil | FIN | Finland | 1:13:21 | W3 | 43:12 ( 6) | 6:40 |
8 |
Brožkova Dana | CZE | Czech Republic | 1:14:21 | W1 | 43:55 ( 3) | 6:45 |
9 |
Billstam Annika | SWE | Sweden | 1:14:33 | W3 | 44:06 ( 7) | 6:46 |
10 |
Persson Lina | SWE | Sweden | 1:15:14 | W1 | 42:51 ( 2) | 6:50 |
11 |
Riddervold Marianne | NOR | Norway | 1:15:47 | W2 | 44:20 ( 4) | 6:53 |
12 |
Kazlauskaitė Inga | LTU | Lithuania | 1:16:15 | W3 | 44:19 ( 8) | 6:55 |
13 |
Dodin Céline | FRA | France | 1:17:00 | W3 | 42:21 ( 5) | 7:00 |
14 |
Korzhova Natalia | RUS | Russia | 1:17:10 | W2 | 44:17 ( 3) | 7:00 |
15 |
Müller Lea | SUI | Switzerland | 1:18:45 | W3 | 46:26 (16) | 7:09 |
16 |
Sundberg Karoliina | FIN | Finland | 1:19:27 | W3 | 44:53 ( 9) | 7:13 |
17 |
Valaitė Indrė | LTU | Lithuania | 1:20:03 | W2 | 46:48 ( 7) | 7:16 |
18 |
Paužaitė Sandra | LTU | Lithuania | 1:20:48 | W1 | 45:33 ( 8) | 7:20 |
19 |
Rollins Sarah | GBR | Great Britain | 1:20:50 | W3 | 46:12 (15) | 7:20 |
20 |
Jurenikova Eva | CZE | Czech Republic | 1:21:11 | W2 | 49:33 (15) | 7:22 |
21 |
Depta Monika | POL | Poland | 1:21:43 | W3 | 45:29 (13) | 7:25 |
22 |
Cejka Caroline | SUI | Switzerland | 1:21:48 | W1 | 45:50 ( 9) | 7:26 |
23 |
Lüscher Sara | SUI | Switzerland | 1:22:43 | W2 | 47:31 ( 8) | 7:31 |
24 |
Elder Rachael | GBR | Great Britain | 1:24:12 | W3 | 45:25 (11) | 7:39 |
25 |
Brožkova Radka | CZE | Czech Republic | 1:25:05 | W3 | 42:06 ( 4) | 7:44 |
26 |
Stara Zdenka | CZE | Czech Republic | 1:25:47 | W2 | 48:31 (11) | 7:47 |
27 |
Stanchenko Larisa | RUS | Russia | 1:25:59 | W2 | 47:45 (10) | 7:49 |
28 |
Gustafsson Linnea | SWE | Sweden | 1:26:52 | W1 | 44:29 ( 6) | 7:53 |
29 |
Dočkalova Martina | CZE | Czech Republic | 1:26:58 | W3 | 45:20 (10) | 7:54 |
30 |
Stalder Seline | SUI | Switzerland | 1:27:29 | W2 | 47:31 ( 8) | 7:57 |
31 |
Kokina Kristīne | LAT | Latvia | 1:27:59 | W2 | 49:47 (16) | 7:59 |
32 |
Vercellotti Capucine | FRA | France | 1:28:14 | W2 | 49:15 (13) | 8:01 |
33 |
Vanjuk Merike | EST | Estonia | 1:29:47 | W1 | 47:24 (12) | 8:09 |
34 |
Rebane Kirti | EST | Estonia | 1:30:10 | W1 | 48:22 (16) | 8:11 |
35 |
Weltzien Ingunn Hultgreen | NOR | Norway | 1:30:12 | W2 | 42:35 ( 2) | 8:12 |
36 |
Elson Grace | AUS | Australia | 1:30:56 | W2 | 46:42 ( 6) | 8:16 |
37 |
Vinogradova Galina | RUS | Russia | 1:31:59 | W3 | 45:36 (14) | 8:21 |
38 |
Gil Brotons Esther | ESP | Spain | 1:32:40 | W1 | 46:27 (10) | 8:25 |
39 |
Hagman Line | NOR | Norway | 1:33:17 | W1 | 47:24 (12) | 8:28 |
40 |
Johanson Liis | EST | Estonia | 1:34:27 | W2 | 49:20 (14) | 8:35 |
41 |
Vaskaboinikava Tatsiana | BLR | Belarus | 1:35:18 | W2 | 50:28 (17) | 8:39 |
42 |
Shandurkova Iliana | BUL | Bulgaria | 1:35:25 | W1 | 47:53 (15) | 8:40 |
43 |
Gyurkó Fanni | HUN | Hungary | 1:39:24 | W1 | 46:30 (11) | 9:02 |
44 |
Palmer Helen | GBR | Great Britain | 1:43:12 | W2 | 48:35 (12) | 9:22 |
Skrastiņa Aija | LAT | Latvia | dsq | W1 | 44:43 ( 7) | ||
Søes Signe | DEN | Denmark | dsq | W3 | 40:16 ( 1) | ||
Fasting Mari | NOR | Norway | dsq | W3 | 45:26 (12) | ||
D Harreville Karine | FRA | France | dsq | W1 | 47:32 (14) |