EOC relay
SUI, Flin, 2008-01-19

Rezultatai

Grupė M

Trasa 0.0 km

VietaKomandaŠalisLaikasEtapas Pavardė, VardasEtapePo etapo
1
Sweden SWE1:37:31 1Arnesson Peter35:05 (  1)35:05 (  1)
2Rost Erik32:17 (  1)1:07:22 (  1)
3Löfgren Tomas30:09 (  3)1:37:31 (  1)
2
Finland FIN1:37:38 1Köngäs Teemu35:38 (  3)35:38 (  3)
2Keskinarkaus Matti32:18 (  2)1:07:56 (  2)
3Tunis Staffan29:42 (  1)1:37:38 (  2)
3
Norway NOR1:38:28 1Østerbø Øystein Kvaal35:24 (  2)35:24 (  2)
2Watterdal Øyvind Lien32:48 (  3)1:08:12 (  3)
3Tonna Eivind Luhr30:16 (  4)1:38:28 (  3)
4
Russia RUS1:40:59 1Grigoriev Andrey35:49 (  4)35:49 (  4)
2Gruzdev Andrey34:14 (  6)1:10:03 (  4)
3Lamov Andrey30:56 (  6)1:40:59 (  4)
  Russia 2 RUS1:41:10 1Barchukov Vladimir35:53 (  5)35:53 (  5)
2Veselov Kirill34:50 (  8)1:10:43 (  6)
3Tolstopiatov Vadim30:27 (  5)1:41:10 (  5)
  Sweden 2 SWE1:42:53 1Nordebo Daniel36:43 (  7)36:43 (  7)
2Hammarberg Martin33:42 (  5)1:10:25 (  5)
3Åslund Tobias32:28 (  9)1:42:53 (  6)
5
Czech Republic CZE1:43:53 1Bouchal Jiri38:59 (11)38:59 (11)
2Lauerman Jan34:46 (  7)1:13:45 (  9)
3Vodražka Ondrej30:08 (  2)1:43:53 (  7)
  Finland 2 FIN1:43:54 1Kiiskinen Petri36:04 (  6)36:04 (  6)
2Urpalainen Jarkko36:10 (  9)1:12:14 (  7)
3Kiiskinen Pasi31:40 (  7)1:43:54 (  8)
6
Switzerland SUI1:46:27 1Hohl Christian37:32 (  9)37:32 (  9)
2Vullioud Antoine36:33 (10)1:14:05 (10)
3Spörry Christian32:22 (  8)1:46:27 (  9)
  Norway 2 NOR1:46:39 1Lund Øyvind39:31 (14)39:31 (14)
2Moholdt Lars Hol33:23 (  4)1:12:54 (  8)
3Watterdal Eirik Lien33:45 (11)1:46:39 (10)
  mix. CZE1:53:00 1Tomeček Lubomir39:06 (12)39:06 (12)
2Laciga Radek38:23 (12)1:17:29 (11)
3Venhoda Milan35:31 (15)1:53:00 (11)
7
Ukraine UKR1:53:02 1Borys Roman43:33 (19)43:33 (19)
2Borys Andrii36:48 (11)1:20:21 (13)
3Zhuravel Arsen32:41 (10)1:53:02 (12)
  Switzerland 2 SUI1:55:08 1Kappenberger Andrin38:19 (10)38:19 (10)
2Bühl Michael41:26 (19)1:19:45 (12)
3Spörry Hans Heinrich35:23 (14)1:55:08 (13)
8
Lithuania LTU1:58:02 1Gerasimov Andrej42:55 (18)42:55 (18)
2Aleliūnas Vilius39:47 (14)1:22:42 (15)
3Petrulis Vitalijus35:20 (13)1:58:02 (14)
  EST-EST-LAT ___2:01:57 1Klaasimäe Tarvo40:02 (16)40:02 (16)
2Nurm Taavi40:36 (15)1:20:38 (14)
3Sārs Mārtiņš41:19 (19)2:01:57 (15)
9
Austria AUT2:05:27 1Mallweger Raphael47:23 (23)47:23 (23)
2Kugler Johann41:15 (18)1:28:38 (18)
3Varga Stephan36:49 (16)2:05:27 (16)
10
Latvia LAT2:06:02 1Sparāns Edgars44:32 (20)44:32 (20)
2Veits Toms40:52 (16)1:25:24 (16)
3Bernāns Edgars40:38 (18)2:06:02 (17)
11
Germany GER2:09:55 1Kohlschmidt Bernd40:12 (17)40:12 (17)
2Bruns Eike47:19 (22)1:27:31 (17)
3Bruns Henning42:24 (20)2:09:55 (18)
  Ukraine 2 UKR2:16:07 1Kalinkin Oleksandr45:36 (22)45:36 (22)
2Stryzhak Artem44:06 (20)1:29:42 (19)
3Ufimtsev Oleksii46:25 (21)2:16:07 (19)
  SWE-USA-USA ___2:22:10 1Granath Johan39:12 (13)39:12 (13)
2Fey Carl53:47 (24)1:32:59 (21)
3Walker Gregory49:11 (23)2:22:10 (20)
12
Japan JPN2:28:59 1Horie Morihiro39:59 (15)39:59 (15)
2Kuroda Mikiro57:59 (25)1:37:58 (22)
3Shibata Tatsuma51:01 (24)2:28:59 (21)
  mix. AUT2:50:14 1Krauland Niko53:17 (24)53:17 (24)
2Zinkl Sonja48:57 (23)1:42:14 (23)
3Gratzer Hans Georg1:08:00 (25)2:50:14 (22)
  Lithuania LTUdsq 1Kavaliauskas Regimantasdsqdsq
2Šulčys Nerijus39:00 (13)dsq
3Pilybas Egidijus34:55 (12)dsq
  Italy ITAdsq 1Zanoner Thomasdsqdsq
2Orler Daniele41:11 (17)dsq
3Canella Gabriele37:10 (17)dsq
  Bulgaria BULdsq 1Belomazhev Stanimir37:24 (  8)37:24 (  8)
2Tonchev Iliandsqdsq
3Malcheva Teodora46:54 (22)dsq
  Romania ROUdsq 1Csucs Klaus45:17 (21)45:17 (21)
2Stupu Vasile Petru46:58 (21)1:32:15 (20)
3Dopovecz Mirceadsqdsq
  mix. ROUdsq 1Csucs Andras57:54 (25)57:54 (25)