dbtopas login
Daugiadienės Vilnius → Rezultatai

Daugiadienės Vilnius

LTU
LTU, Vilnius, 2009-05-15

Grupė H12

Trasa 1 d. 1.8 km 8 KP, 2 d. 2.4 km 4 KP, 3 d. 2.0 km 6 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  3 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena 3 diena
1
Melaika Kazimieras
LTU
LTU
Krantas OK, Panevėžys 52:48 13:02 (  3) 19:14 (  3) 20:32 (12)
2
Kukė Jonas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 52:52 15:23 (  5) 20:16 (  6) 17:13 (  5)
3
Petrovas Daumantas Jurgis
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilnius 52:54 12:44 (  2) 25:40 (18) 14:30 (  1)
4
Saulėnas Paulius
LTU
LTU
Takas OK, SM Gaja, Kaunas 52:57 14:41 (  4) 19:59 (  5) 18:17 (  7)
5
Stakeliūnas Vytautas
LTU
LTU
Viesulo SC, Klaipėda 53:03 18:32 (14) 19:12 (  2) 15:19 (  2)
6
Olišauskas Baltrus
LTU
LTU
Takas OK, Kaunas 54:48 17:01 (  9) 20:25 (  7) 17:22 (  6)
7
Staišiūnas Edvinas
LTU
LTU
Ąžuolas OK, Sietyno SM, Vilnius 57:07 12:37 (  1) 27:43 (23) 16:47 (  4)
8
Prialgauskas Donatas
LTU
LTU
Sietyno SM, Vilnius 1:03:36 17:48 (12) 26:27 (19) 19:21 (  8)
9
Žilionis Lukas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 1:03:39 21:19 (19) 21:55 (11) 20:25 (11)
10
Ezerskis Lukas
LTU
LTU
Oriens OK, Panevėžys 1:04:34 17:27 (10) 27:44 (24) 19:23 (  9)
11
Noruišis Dominykas
LTU
LTU
Alytaus SRC, Alytus 1:04:40 22:51 (21) 22:16 (12) 19:33 (10)
12
Janušauskas Paulius
LTU
LTU
Ąžuolas OK, Sietyno SM, Vilnius 1:06:29 16:51 (  8) 24:20 (16) 25:18 (16)
13
Daņilovs Jevgēņijs
LAT
LAT
Stīga OK 1:06:55 16:48 (  7) 28:54 (25) 21:13 (13)
14
Indrekus Vakaris
LTU
LTU
Oriens OK, Panevėžys 1:08:01 18:17 (13) 24:09 (15) 25:35 (17)
15
Žydelis Ignas
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilnius 1:12:32 20:32 (18) 25:21 (17) 26:39 (18)
16
Paļčuns Aleksejs
LAT
LAT
Stīga OK 1:17:20 25:34 (22) 27:18 (21) 24:28 (15)
17
Potapovs Aleksandrs
LAT
LAT
Stīga OK 1:17:22 16:46 (  6) 21:27 (10) 39:09 (22)
18
Bogdanovs Konstantins
LAT
LAT
Stīga OK 1:26:27 19:58 (17) 44:10 (33) 22:19 (14)
19
Burba Justinas
LTU
LTU
Neringos SM, Neringa 1:27:38 28:27 (23) 31:39 (29) 27:32 (19)
20
Leppanen Pekka
FIN
FIN
Rasti-Jyry 1:44:49 38:55 (24) 35:27 (31) 30:27 (20)
  Šamanskas Aurimas
LTU
LTU
Takas OK, Kaunas 33:23 dsq 17:07 (  1) 16:16 (  3)
  Lipnickas Rokas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 38:29 17:29 (11) 21:00 (  9) dsq
  Žilovas Nedas
LTU
LTU
Takas OK, SM Gaja, Kaunas 49:41 22:00 (20) 27:41 (22) dns
  Drozdovs Antons
LAT
LAT
Stīga OK 50:29 19:12 (15) dsq 31:17 (21)
  Alekna Saulius
LTU
LTU
Versmė OK, Plungės SM, Plungė 1:17:32 19:48 (16) dns 57:44 (23)
  Dulius Dominykas
LTU
LTU
Panevėžio r. MKSC, Krekenava 19:49 dns 19:49 (  4) dns
  Jasaitis Irmantas
LTU
LTU
Šilalės SM, Šilalė 20:52 dns 20:52 (  8) dns
  Beniušis Ernestas
LTU
LTU
Šilalės SM, Šilalė 22:40 dns 22:40 (13) dns
  Vaitkevičius Augustas
LTU
LTU
Zarasų SM, Zarasai 23:17 dns 23:17 (14) dns
  Žygaitis Dovydas
LTU
LTU
Šilalės SM, Šilalė 26:51 dns 26:51 (20) dns
  Žygaitis Julius
LTU
LTU
Šilalės SM, Šilalė 29:44 dns 29:44 (26) dns
  Freitas Ernestas
LTU
LTU
Šilalės SM, Šilalė 30:55 dns 30:55 (27) dns
  Čėčėnikovas Lukas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 31:26 dns 31:26 (28) dns
  Stankevičius Kristis
LTU
LTU
Panevėžio r. MKSC, Krekenava 34:27 dns 34:27 (30) dns
  Baltrušis Ernestas
LTU
LTU
Šilalės SM, Šilalė 37:40 dns 37:40 (32) dns
  Jakubėnas Paulius
LTU
LTU
Oriens OK, Panevėžys 1:00:47 dns 1:00:47 (34) dns