dbtopas login
Baltic masters and open championship → Rezultatai

Baltic masters and open championship

LAT
LAT, Kuldīga, 2009-05-30

Grupė M50

Trasa 1 d. 6.8 km 18 KP, 2 d. 4.5 km 16 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena
1
Mickevičius Karolis
LTU
LTU
Ažuolas 1:24:43 50:28 (  1) 34:15 (  1)
2
Kosmačevs Andris
LAT
LAT
Prizma OK 1:27:54 51:28 (  2) 36:26 (  3)
3
Kokins Juris
LAT
LAT
Purva Bridējs OK 1:29:15 52:15 (  3) 37:00 (  4)
4
Mamis Ģirts
LAT
LAT
Mona OK 1:32:33 53:38 (  5) 38:55 (  9)
5
Kireilis Saulius
LTU
LTU
Takas OK, Kaunas 1:34:15 53:50 (  6) 40:25 (13)
6
Ptašekas Marius
LTU
LTU
Devyni OK, Vilnius 1:34:56 57:42 (  8) 37:14 (  5)
7
Šinke Juris
LAT
LAT
Kāpa OK, Rīgas r. 1:35:48 56:54 (  7) 38:54 (  8)
8
Toomas Toivo
EST
EST
PEKO 1:36:58 58:15 (  9) 38:43 (  7)
9
Lācars Harijs
LAT
LAT
SILVA 1:38:30 58:35 (10) 39:55 (11)
10
Veļķeris Vilnis
LAT
LAT
Alūksne 1:42:41 1:02:36 (13) 40:05 (12)
11
Rooni Rein
EST
EST
Orvand OK 1:43:39 1:09:07 (15) 34:32 (  2)
12
Abramikas Kęstutis
LTU
LTU
Saule OK 1:43:51 1:02:18 (11) 41:33 (14)
13
Turks Jānis
LAT
LAT
Taka TOK 1:47:48 1:02:23 (12) 45:25 (15)
14
Jovaišas Rimas
LTU
LTU
Dainava OK, Alytus 1:57:19 1:19:22 (19) 37:57 (  6)
15
Reha Jaanus
EST
EST
Kooperaator 1:58:32 1:19:28 (20) 39:04 (10)
16
Peisenieks Varis
LAT
LAT
Kāpa OK 1:58:34 1:11:29 (17) 47:05 (16)
17
Bagočiūnas Saulius
LTU
LTU
Saule OK 2:02:51 1:11:12 (16) 51:39 (21)
18
Karnavičius Jurgis
LTU
LTU
Saule OK 2:08:37 1:16:23 (18) 52:14 (22)
19
Zaļaiskalns Māris
LAT
LAT
Taka TOK 2:12:23 1:22:25 (22) 49:58 (18)
20
Baranauskas Valdas
LTU
LTU
Takas OK, Kaunas 2:13:44 1:22:24 (21) 51:20 (20)
21
Pekuss Uldis
LAT
LAT
Mona OK 2:28:41 1:33:05 (23) 55:36 (23)
22
Augulis Jānis
LAT
LAT
Sigulda 2:35:51 1:35:36 (24) 1:00:15 (24)
23
Penkulis Māris
LAT
LAT
Saldus OK 2:45:00 1:53:53 (26) 51:07 (19)
24
Otaņķis Māris
LAT
LAT
  2:58:36 1:50:25 (25) 1:08:11 (25)
25
Krūmiņš Jānis
LAT
LAT
  4:42:36 2:36:58 (28) 2:05:38 (26)
  Čaklis Imants
LAT
LAT
Ziemeļkurzeme OK 49:12 dns 49:12 (17)
  Šalkauskas Algirdas
LTU
LTU
Oriens OK, Panevėžys 53:09 53:09 (  4) dsq
  Poopuu Paul
EST
EST
Joka 1:08:33 1:08:33 (14) dns
  Vīķis Andrejs
LAT
LAT
Kāpa OK, Rīgas r. 2:08:05 2:08:05 (27) dsq
  Grigoriev Leonid
RUS
RUS
Saint Petersburg   dsq dns

Spausdinimui