dbtopas login
Baltic championship relay → Rezultatai

LAT
LAT, Kuldīga, 2009-05-31

Grupės M

Trasa 7.7 km 18 KP

Vieta
Etapas
Komanda
Pavardė, Vardas
Šalis
 
Grupė
 
Laikas
Etape
 
Po etapo
1Estonia 1
EST
EST
M 2:03:31
1Kärner Olle39:04 (  1) 39:04 (  1)
2Puusepp Markus43:46 (  5) 1:22:50 (  2)
3Vaher Sander40:41 (  1) 2:03:31 (  1)
2Latvia 1
LAT
LAT
M 2:03:37
1Bertuks Edgars41:50 (  5) 41:50 (  5)
2Sirmais Mārtiņš40:40 (  1) 1:22:30 (  1)
3Krūmiņš Jānis41:07 (  2) 2:03:37 (  2)
3Belarus 1
BLR
BLR
M 2:06:07
1Mihalkin Dmitri41:40 (  4) 41:40 (  4)
2Mironov Dmitri42:25 (  3) 1:24:05 (  3)
3Tambasov Yuri42:02 (  3) 2:06:07 (  3)
4Estonia 2
EST
EST
M 2:08:06
1Pihl Peeter41:26 (  3) 41:26 (  3)
2Aadli Erkki42:41 (  4) 1:24:07 (  4)
3Kraas Andreas43:59 (  4) 2:08:06 (  4)
5Lithuania 1
LTU
LTU
M 2:14:47
1Bacys Modestas48:10 (  9) 48:10 (  9)
2Mažulis Marius41:56 (  2) 1:30:06 (  6)
3Sadeckas Darius44:41 (  5) 2:14:47 (  5)
6Lithuania 3
LTU
LTU
M 2:22:09
1Krėpšta Simonas39:19 (  2) 39:19 (  2)
2Stulgys Donatas50:22 (12) 1:29:41 (  5)
3Rimkus Mantas52:28 (  7) 2:22:09 (  6)
7Belarus 2
BLR
BLR
M 2:28:10
1Chorni Vitali54:32 (15) 54:32 (15)
2Bespalov Roman45:35 (  7) 1:40:07 (12)
3Zlobin Denis48:03 (  6) 2:28:10 (  7)
8Latvia 3
LAT
LAT
M 2:33:40
1Kūms Jānis53:08 (13) 53:08 (13)
2Žagata Mikus47:10 (  9) 1:40:18 (13)
3Caics Gatis53:22 (  8) 2:33:40 (  8)
9Saint Petersburg 1
RUS
RUS
M 2:37:51
1Ivanov Eugeniy49:42 (12) 49:42 (12)
2Burago Alexei49:07 (11) 1:38:49 (10)
3Zhelomonov Denis59:02 (  9) 2:37:51 (  9)
10Latvia 2
LAT
LAT
M 2:43:51
1Kaimiņš Kristaps47:41 (  8) 47:41 (  8)
2Dandens Atis51:08 (13) 1:38:49 (10)
3Rešķis Atis1:05:02 (11) 2:43:51 (10)
11Belarus 4
BLR
BLR
M 2:47:05
1Krukov Dzmitry49:38 (11) 49:38 (11)
2Shakhmetau Konstantin52:52 (14) 1:42:30 (14)
3Medvedev Konstantin1:04:35 (10) 2:47:05 (11)
12Saint Petersburg 2
RUS
RUS
M 2:54:08
1Zaboykin Andrej54:14 (14) 54:14 (14)
2Grushin Sergey54:09 (15) 1:48:23 (15)
3Smirnov Sergey1:05:45 (12) 2:54:08 (12)
13Saint Petersburg 3
RUS
RUS
M 3:07:22
1Petrov Sergey54:35 (16) 54:35 (16)
2Ivanov Andrei1:04:47 (16) 1:59:22 (16)
3Kalugin Sergey1:08:00 (13) 3:07:22 (13)
 Belarus 5
BLR
BLR
M dsq
1Yakauleu Andreidsq  
2Davidovich Dzmitry1:09:44 (17)  
 Belarus 3
BLR
BLR
M dsq
1Salodkin Siarhei46:44 (  7) 46:44 (  7)
2Belianko Ilia45:28 (  6) 1:32:12 (  7)
3Salin Andreydsq  
 Lithuania 2
LTU
LTU
M dsq
1Aleliūnas Vilius44:31 (  6) 44:31 (  6)
2Beliūnas Vytautas47:55 (10) 1:32:26 (  8)
3Gvildys Jonas Vytautasdsq  
 Estonia 3
EST
EST
M dsq
1Tammemäe Lauri49:34 (10) 49:34 (10)
2Eensaar Rain45:59 (  8) 1:35:33 (  9)
3Trossmann Kristjandsq