JWOC relay
SWE, Orsa Grönklitt, 2009-01-31

Rezultatai

Grupė M20

VietaKomandaŠalisLaikasEtapas Pavardė, VardasEtapePo etapo
1
Finland FIN1:31:00.6 1Pantsar Taneli30:18.1 (  2)30:18.1 (  2)
2Laakkonen Leo31:57.6 (  5)1:02:15.7 (  2)
3Taivainen Olli Markus28:44.9 (  1)1:31:00.6 (  1)
2
Norway NOR1:33:33.4 1Juveli Jonas Sommerstad31:53.8 (  6)31:53.8 (  6)
2Bråten Vetle Ruud30:19.4 (  1)1:02:13.2 (  1)
3Kvåle Hans Jørgen31:20.2 (  3)1:33:33.4 (  2)
3
Russia RUS1:34:20.1 1Povyshev Ivan31:32.0 (  5)31:32.0 (  5)
2Kazakov Yury30:53.8 (  3)1:02:25.8 (  4)
3Zorin Egor31:54.3 (  4)1:34:20.1 (  3)
  Russia 2 RUS1:37:07.9 1Sergeev Dmitry31:15.9 (  3)31:15.9 (  3)
2Kovalenko Alexandr32:08.5 (  6)1:03:24.4 (  5)
3Andrianov Anatoli33:43.5 (  7)1:37:07.9 (  4)
  Finland 2 FIN1:37:10.3 1Linnainmaa Lauri33:32.4 (  9)33:32.4 (  9)
2Vainio Antti30:41.4 (  2)1:04:13.8 (  6)
3Sundelin Peter32:56.5 (  5)1:37:10.3 (  5)
  Norway 2 NOR1:37:10.8 1Skåre Rasmus Korvald31:56.6 (  7)31:56.6 (  7)
2Steiwer Gaute Hallan33:59.2 (  9)1:05:55.8 (  7)
3Bakke Morten Urdal31:15.0 (  2)1:37:10.8 (  6)
4
Sweden 2 SWE1:39:38.7 1Karlsson Adam32:58.7 (  8)32:58.7 (  8)
2Waller Simon33:13.8 (  8)1:06:12.5 (  8)
3Magnusson Carl33:26.2 (  6)1:39:38.7 (  7)
5
Estonia EST1:43:38.6 1Roosimägi Ain36:46.8 (12)36:46.8 (12)
2Toomas Tiit31:53.0 (  4)1:08:39.8 (  9)
3Randman Priit34:58.8 (  8)1:43:38.6 (  8)
6
Czech Republic CZE1:46:26.8 1Pospisek Marek33:48.4 (10)33:48.4 (10)
2Havliček Lukaš34:54.8 (10)1:08:43.2 (10)
3Valek Filip37:43.6 (11)1:46:26.8 (  9)
7
Switzerland SUI1:49:15.7 1Gafner Valentin35:09.4 (11)35:09.4 (11)
2Lutz Tobias37:14.7 (11)1:12:24.1 (11)
3Kleger Philipp36:51.6 (10)1:49:15.7 (10)
8
Latvia LAT1:51:13.6 1Kivlenieks Raivo37:21.0 (14)37:21.0 (14)
2Bričonoks Edgars38:30.0 (12)1:15:51.0 (12)
3Kivlenieks Andris35:22.6 (  9)1:51:13.6 (11)
  Czech Republic 2 CZE2:00:59.9 1Kantor Ondrej38:49.9 (15)38:49.9 (15)
2Argalas Michal39:13.1 (13)1:18:03.0 (13)
3Klaska Pavel42:56.9 (13)2:00:59.9 (12)
9
Belarus BLR2:01:21.4 1Yazykov Yuri31:16.7 (  4)31:16.7 (  4)
2Zaharenka Dmitri47:27.6 (20)1:18:44.3 (15)
3Karzhov Pavel42:37.1 (12)2:01:21.4 (13)
10
Austria AUT2:17:30.4 1Nilsson Simkovics Erik39:14.9 (17)39:14.9 (17)
2Wickert Adrian54:40.2 (21)1:33:55.1 (20)
3Schiel Philipp43:35.3 (14)2:17:30.4 (14)
11
Germany GER2:18:20.4 1Blumenstein Bojan43:07.5 (19)43:07.5 (19)
2Bruns Rieke46:36.0 (18)1:29:43.5 (18)
3Blumenstein Lucca48:36.9 (16)2:18:20.4 (15)
12
Slovakia SVK2:39:26.1 1Sokol Juraj1:08:58.1 (21)1:08:58.1 (21)
2Franko David45:52.8 (17)1:54:50.9 (21)
3Nemec Juraj J44:35.2 (15)2:39:26.1 (16)
  Switzerland 2 SUIdsq 1Truttmann Sandro38:55.4 (16)38:55.4 (16)
2Schönenberger Nils44:57.6 (16)1:23:53.0 (16)
  Sweden SWEdsq 1Sjökvist Anton29:48.1 (  1)29:48.1 (  1)
2Blomgren Erik32:35.7 (  7)1:02:23.8 (  3)
3Nordström Gustavdsqdsq
  Russia Mix RUSdsq 1Lagoda Maxim37:04.5 (13)37:04.5 (13)
2Kapitonova Alena41:29.4 (14)1:18:33.9 (14)
3Pylaev Viacheslavdsqdsq
  Bulgaria BULdsq 1Deyanov Simeon45:59.9 (20)45:59.9 (20)
2Iosifov Boris43:53.2 (15)1:29:53.1 (19)
3Harizanov Boikodsqdsq
  Italy ITAdsq 1Dapra Federico40:10.8 (18)40:10.8 (18)
2Zanetel Claudia47:06.5 (19)1:27:17.3 (17)
3Pradel Meryldsqdsq