Baltic masters and open championship
LTU, Juodrandė + Nida, 2011-05-21

Dalyvio Časas Ramūnas tarpiniai laikai

Diena 1

Grupė M40

Trasa 11.9 km 28 KP

Nr.KPLaikas Klaida **VietaAntžmogis
absoliutusintervalegeriausias skirtumas *
 Sta14:29:00         
16214:38:499:498:42 1:0713%  7
13
Bačkys R.
23214:42:303:412:47 0:5432% 0:115
9
Ambrazas S.
36314:46:063:363:04 0:3217%  9
15
Bačkys R.
46414:47:561:501:11 0:3955% 0:2113
27
Ambrazas S.
56514:52:464:504:05 0:4518%  5
9
Ambrazas S.
65114:53:390:530:29 0:2483% 0:1719
37
Ambrazas S.
76714:56:473:082:20
2:19
0:48
0:49
34%
35%
0:1311
27
Ambrazas S.
Bertašius R.
83614:57:551:080:59 0:0915%  3
5
Gusev I.
93515:00:122:171:52 0:2522%  7
11
Ambrazas S.
106915:00:370:250:16 0:0956%  14
27
Gusev I.
115915:04:494:123:25 0:4723%  7
13
Ambrazas S.
127015:11:366:476:04 0:4312%  5
7
Ambrazas S.
137115:13:071:310:55 0:3665% 0:2213
24
Ambrazas S.
144015:17:464:394:00 0:3916%  4
6
Ambrazas S.
154115:19:081:221:08 0:1421%  10
18
Ambrazas S.
166115:20:571:490:59 0:5085% 0:3519
36
Visockas A.
174215:30:159:187:58 1:2017%  6
9
Ambrazas S.
184315:32:582:431:52 0:5146% 0:2211
24
Ambrazas S.
194615:35:542:561:26 1:30105% 1:0817
33
Ambrazas S.
204515:38:412:471:49 0:5853% 0:3013
22
Ambrazas S.
214315:41:362:551:55 1:0052% 0:3011
22
Ambrazas S.
225315:42:371:010:45 0:1636%  8
18
Ambrazas S., Gusev I.
235415:43:320:550:44 0:1125%  6
13
Ambrazas S.
244515:44:471:150:50 0:2550% 0:1214
27
Bačkys R.
255515:49:344:473:59 0:4820%  12
22
Bendik I.
265615:51:231:491:41 0:088%  5
8
Gusev I.
275715:53:121:491:29 0:2022%  10
21
Ambrazas S.
2810015:54:341:221:17 0:056%  3
6
Gusev I.
Brucis U.
 Fin15:54:500:160:12 0:0433%  10
19
Vidžiūnas N.
Rezultatas1:25:501:08:13
1:08:12
17:37
17:38
26%
26%
4:418
15

* teigiamas skirtumas yra tarp dalyvio laiko ir geriausio laiko, neigiamas skirtumas yra tarp dalyvio laiko ir antro laiko, jei dalyvio laikas geriausias.

** klaidą fiksuojama, jeigu dalyvis atsilieka nuo savo grafiko virš 10 sekundžių. Grafiko skaičiavimui atmetamos klaidos virš 1 minutės.