EOC JWOC EYOC long + sprint + middle
NOR, Natrudstilen, Lillehammer, 2011-02-02

Rezultatai

Grupė M

Trasa 20.9 km 29 KP

Rinktis  1 diena  2 diena  3 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1
Tunis Staffan FINFinland 1:36:08 4:36
2
Taivainen Olli Markus FINFinland 1:37:14 4:39
3
Gruzdev Andrey RUSRussia 1:38:42 4:43
4
Belomazhev Stanimir BULBulgaria 1:39:14 4:45
5
Vodražka Ondrej CZECzech Republic 1:39:26 4:45
6
Grigoriev Andrey RUSRussia 1:39:44 4:46
7
Rost Erik SWESweden 1:40:31 4:49
8
Lamov Andrey RUSRussia 1:40:35 4:49
9
Arnesson Peter SWESweden 1:41:57 4:53
10
Kvåle Hans Jørgen NORNorway 1:42:06 4:53
11
Häkkinen Janne FINFinland 1:42:37 4:55
12
Granath Johan SWESweden 1:43:12 4:56
13
Kiiskinen Petri FINFinland 1:43:25 4:57
14
Khrennikov Eduard RUSRussia 1:43:43 4:58
15
Moholdt Lars Hol NORNorway 1:43:45 4:58
16
Veselov Kirill RUSRussia 1:44:24 5:00
17
Barchukov Vladimir RUSRussia 1:44:51 5:01
18
Spörry Christian SUISwitzerland 1:45:17 5:02
19
Bouchal Jiri CZECzech Republic 1:45:25 5:03
20
Sjölander Joel SWESweden 1:45:33 5:03
21
Köngäs Teemu FINFinland 1:46:07 5:05
22
Toomas Even ESTEstonia 1:46:37 5:06
23
Taivainen Juho Matti FINFinland 1:47:08 5:08
24
Schnyder Gion SUISwitzerland 1:48:07 5:10
25
Haverstad Sindre Jansson NORNorway 1:48:52 5:13
26
Hohl Christian SUISwitzerland 1:50:24 5:17
27
Kappenberger Andrin SUISwitzerland 1:51:20 5:20
28
Yazykov Yuri BLRBelarus 1:52:09 5:22
29
Klaasimäe Tarvo ESTEstonia 1:54:13 5:28
30
Magnusson Carl SWESweden 1:54:51 5:30
31
Watterdal Eirik Lien NORNorway 1:55:19 5:31
32
Lauerman Jan CZECzech Republic 1:55:49 5:32
33
Drobnik Michal CZECzech Republic 1:56:57 5:36
34
Škoda Jakub CZECzech Republic 1:58:06 5:39
35
Kavaliauskas Regimantas LTULithuania 1:58:56 5:41
36
Randman Priit ESTEstonia 2:02:26 5:51
37
Csucs Klaus ROURomania 2:03:44 5:55
38
Laciga Radek CZECzech Republic 2:04:36 5:58
39
Šulčys Nerijus LTULithuania 2:04:58 5:59
40
Petrulis Vitalijus LTULithuania 2:06:59 6:05
41
Toomas Tiit ESTEstonia 2:07:23 6:06
42
Kohlschmidt Bernd GERGermany 2:09:42 6:12
43
Lutz Tobias SUISwitzerland 2:13:45 6:24
44
Nilsson Simkovics Erik AUTAustria 2:23:25 6:52
45
Bühl Michael SUISwitzerland 2:23:39 6:52
46
Sonnenberg Sergej GERGermany 2:26:43 7:01
47
Žilinskas Tautvydas LTULithuania 2:30:32 7:12
48
Owens Adrian USAUnited States 2:34:10 7:23
49
Widmann Thomas ITAItaly 2:34:51 7:25
50
Pleban Scott USAUnited States 2:38:07 7:34
51
Männel Harald GERGermany 2:54:48 8:22
  Zvontsov Igor BLRBelarus dsq  
  Canella Gabriele ITAItaly dsq  
  Sætra Ove NORNorway dsq  
  Hammarberg Martin SWESweden dsq  
  Ufimtsev Oleksii UKRUkraine dsq