EOC JWOC EYOC long + sprint + middle
NOR, Natrudstilen, Lillehammer, 2011-02-02

Rezultatai

Grupė M

Trasa 10.7 km 29 KP

Rinktis  1 diena  2 diena  3 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1
Rost Erik SWESweden 48:16 4:30
2
Tunis Staffan FINFinland 48:19 4:30
3
Barchukov Vladimir RUSRussia 49:42 4:38
4
Lamov Andrey RUSRussia 49:49 4:39
5
Grigoriev Andrey RUSRussia 49:51 4:39
5
Granath Johan SWESweden 49:51 4:39
7
Häkkinen Janne FINFinland 49:53 4:39
8
Hammarberg Martin SWESweden 50:34 4:43
9
Moholdt Lars Hol NORNorway 50:38 4:43
9
Khrennikov Eduard RUSRussia 50:38 4:43
9
Arnesson Peter SWESweden 50:38 4:43
12
Vodražka Ondrej CZECzech Republic 50:39 4:44
12
Gruzdev Andrey RUSRussia 50:39 4:44
14
Belomazhev Stanimir BULBulgaria 50:40 4:44
15
Schnyder Gion SUISwitzerland 50:41 4:44
15
Sjölander Joel SWESweden 50:41 4:44
17
Kiiskinen Petri FINFinland 50:48 4:44
18
Veselov Kirill RUSRussia 51:05 4:46
19
Taivainen Olli Markus FINFinland 51:17 4:47
20
Kvåle Hans Jørgen NORNorway 51:31 4:48
21
Watterdal Øyvind Lien NORNorway 52:01 4:51
22
Haverstad Sindre Jansson NORNorway 52:09 4:52
23
Köngäs Teemu FINFinland 52:16 4:53
24
Yazykov Yuri BLRBelarus 52:58 4:57
25
Hohl Christian SUISwitzerland 52:59 4:57
26
Bouchal Jiri CZECzech Republic 53:21 4:59
26
Petrulis Vitalijus LTULithuania 53:21 4:59
26
Tonna Eivind Luhr NORNorway 53:21 4:59
29
Toomas Even ESTEstonia 53:45 5:01
30
Spörry Christian SUISwitzerland 54:32 5:05
31
Lauerman Jan CZECzech Republic 54:35 5:06
32
Tolstopiatov Vadim RUSRussia 55:12 5:09
33
Blomgren Erik SWESweden 55:45 5:12
34
Kavaliauskas Regimantas LTULithuania 55:47 5:12
35
Magnusson Carl SWESweden 55:49 5:12
36
Taivainen Juho Matti FINFinland 56:14 5:15
37
Klaasimäe Tarvo ESTEstonia 57:23 5:21
38
Toomas Tiit ESTEstonia 57:24 5:21
39
Csucs Klaus ROURomania 57:40 5:23
40
Watterdal Eirik Lien NORNorway 58:02 5:25
41
Šulčys Nerijus LTULithuania 59:01 5:30
42
Randman Priit ESTEstonia 59:09 5:31
43
Škoda Jakub CZECzech Republic 59:16 5:32
43
Kappenberger Andrin SUISwitzerland 59:16 5:32
45
Drobnik Michal CZECzech Republic 1:00:04 5:36
46
Zhuravel Arsen UKRUkraine 1:01:14 5:43
47
Canella Gabriele ITAItaly 1:03:14 5:54
48
Kohlschmidt Bernd GERGermany 1:05:11 6:05
49
Žilinskas Tautvydas LTULithuania 1:05:13 6:05
50
Bühl Michael SUISwitzerland 1:09:11 6:27
51
Ufimtsev Oleksii UKRUkraine 1:10:06 6:33
52
Lutz Tobias SUISwitzerland 1:10:11 6:33
53
Nilsson Simkovics Erik AUTAustria 1:10:12 6:33
54
Laciga Radek CZECzech Republic 1:11:37 6:41
55
Stryzhak Artem UKRUkraine 1:13:13 6:50
56
Widmann Thomas ITAItaly 1:13:15 6:50
57
Kalinkin Oleksandr UKRUkraine 1:18:51 7:22