Lietuvos čemp. ilga
LTU, Punios šilas, Alytaus raj., 2011-08-28

Rezultatai

Grupė M14

Trasa 2.7 km 9 KP

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
D
1
Motiejūnaitė Deimantė LTUSM Gaja, Kaunas 22:15 8:09
D
2
Juodagalvytė Agnė LTUĄžuolas OK, Sietyno SM, Vilnius 22:19 8:11
D
3
Gedgaudaitė Viktorija LTUŠilalės SM, Šilalė 23:18 8:33
4
Rutkauskaitė Kastė LTUĄžuolas OK, Sietyno SM, Vilnius 26:24 9:41
5
Trybytė Gerda LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 26:30 9:43
6
Mackevičiūtė Aistė LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 26:35 9:45
7
Petukaitė Agnė LTUSakas OK, Šiaulių JTC, Šiauliai 27:13 9:59
8
Kniečiūnaitė Toma LTUJurbarko KKSC, Jurbarkas 27:53 10:13
9
Statauskaitė Vilma LTUSM Gaja, Kaunas 27:54 10:14
10
Špukaitė Karolina LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 28:11 10:20
11
Briedytė Greta LTUŠilalės SM, Šilalė 28:33 10:28
12
Sakalauskaitė Karolina LTUPerkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius 29:47 10:55
13
Bartkevičiūtė Akvilė LTUSM Gaja, Kaunas 30:35 11:13
14
Stankutė Tautvydė LTUJurbarko KKSC, Jurbarkas 31:52 11:41
15
Kerpauskaitė Miglė LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 33:20 12:13
16
Kazimieraitytė Miglė LTUSakas OK, Šiaulių JTC, Šiauliai 33:49 12:24
17
Banaitytė Gintarė LTUPanevėžio r. MKSC, Krekenava 34:39 12:42
18
Pilipaitė Laura LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 35:00 12:50
19
Kurmin Agnieška LTURASKK SK, Sietyno SM, Vilnius 35:10 12:54
20
Kaliasaitė Vestina LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 35:29 13:01
21
Usanovaitė Vaiva LTUSM Gaja, Kaunas 35:50 13:08
22
Zakaraitė Karolina LTUŠilalės SM, Šilalė 37:13 13:39
23
Kašalynaitė Ūla LTUPerkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius 37:44 13:50
24
Davidavičiūtė Gerda LTUSM Gaja, Kaunas 37:49 13:52
25
Stankevičiūtė Beatričė LTURASKK SK, Sietyno SM, Vilnius 42:28 15:35
26
Staškevičiūtė Raminta LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 43:52 16:05
27
Michnovič Viktorija LTUPerkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius 45:38 16:44
28
Garbaliauskaitė Elena LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 48:16 17:42
29
Mažeikaitė Lukrecija LTUAlytaus SRC, Alytus 1:04:33 23:41
30
Jakaitė Kamilė LTUAlytaus SRC, Alytus 1:07:03 24:36
31
Kimbirauskaitė Lijana LTUKazlų Rūdos Jaunoji Sūduva, Kazlų Rūda 1:23:23 30:35
  Kalakauskaitė Kristina LTUŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai dsq  

Tarpiniai laikai