dbtopas login
Lietuvos čemp. plento → Rezultatai racesults.lt

LTU LTU, Utena, 2011-06-24

Grupės V

Trasa 185.0 km 6 ratai

Rinktis  asmeninės  grupinės  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Ratai Laikas km/h
1VNavardauskas RamūnasLTU LTUGarmin Cervelo 6 4:39:36.00 39.7
2VBagdonas GediminasLTU LTUAn Post Sean Kelly 6 4:40:39.00 39.6
3VKruopis AidisLTU LTULandbouwkrediet 6 4:40:39.00 39.6
4VBernatonis MariusLTU LTUAtlas Personal Jakroo 6 4:40:39.00 39.6
5VŠiškevičius EvaldasLTU LTUVelo Club La Pamme Marocille 6 4:40:39.00 39.6
6VDžervus DarijusLTU LTUAn Post Sean Kelly 6 4:40:39.00 39.6
7VGudiškis EimantasLTU LTUAira DK, Vilkaviškio SM, Vilkaviškis 6 4:40:39.00 39.6
8VGadliauskas MariusLTU LTUPWC Aliplast 6 4:40:39.00 39.6
9VMockevičius VisvaldasLTU LTULitubel staki parket, Kauno JSOM, Kaunas 6 4:40:39.00 39.6
10VVarna AurimasLTU LTUEl-Eko Sport DK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 6 4:40:39.00 39.6
11VSavickas ŽydrūnasLTU LTUVelo Club Dolois 6 4:40:39.00 39.6
12VKokarevas VladimirasLTU LTUEntente Cycliste Raismes Petite-Foret Porte du Hainaut 6 4:40:39.00 39.6
13VJuodvalkis EgidijusLTU LTULandbouwkrediet 6 4:40:52.00 39.5
14VManiušis MartynasLTU LTUDunkerque littoral cyclisme 6 4:40:54.00 39.5
15VBelkin VladimirRUS RUSRusija 6 4:45:47.91 38.8
16VPečiulis AndriusLTU LTUAira DK, Vilkaviškio SM, Vilkaviškis 6 4:45:48.00 38.8
17VNorvaišas TomasLTU LTUGediminas Gruodis DK, Dubysos SM, Šiauliai 6 4:56:41.00 37.4
18VValiauga ArnoldasLTU LTUUtenos SC, Utena 6 4:56:45.00 37.4
19VPacevičius ŠarūnasLTU LTULitubel staki parket, Kauno JSOM, Kaunas 6 4:56:45.00 37.4
20VSaprykinas ValdemarasLTU LTUKlaipėdos SC, Klaipėda 6 4:56:45.00 37.4
21VČivilis ElijusLTU LTUTop team, Vilnius 6 4:56:51.00 37.4
22VŽemaitaitis AudriusLTU LTUAira DK, Vilkaviškio SM, Vilkaviškis 5 3:59:36.00 38.6
23VVasiliauskas PovilasLTU LTUAira DK, Vilkaviškio SM, Vilkaviškis 5 3:59:40.00 38.6
24VBuožė ŽydrūnasLTU LTUKlaipėdos SC, Klaipėda 5 4:09:28.00 37.1
25VStriška MindaugasLTU LTUVelostreet Fuji, Klaipėdos SC 4 2:54:07.00 42.5
26VSabaliauskas MariusLTU LTUTop team, Vilnius 4 2:54:07.00 42.5
27VBikinas DominykasLTU LTUUtenos SC, Utena 4 2:56:39.00 41.9
28VKaupas VytautasLTU LTUDifferdanggmagic-Sportfood.de 4 2:56:39.00 41.9
29VSapkauskas ŽilvinasLTU LTUUtenos SC, Utena 4 2:56:53.00 41.8
30VKlimavičius JustasLTU LTUAlytaus SRC, Alytus 3 1:59:22.00 46.5
31VMicė TomasLTU LTUStimul plius, Trakų r. 3 1:59:35.00 46.4
32VGliaudelis ArūnasLTU LTUTop team, Vilnius 3 1:59:38.00 46.4

Tarpiniai laikai