EYOC sprint + long
CZE, Jindrichuv Hradec, 2011-06-24

Rezultatai

Grupė M16

Trasa 7.8 km 16 KP

Rinktis  1 diena  2 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1
Aaen Mikkel DENDenmark 46:42 5:59
2
Bartkevičius Algirdas LTULithuania 46:55 6:01
3
Mertenat Quentin SUISwitzerland 47:49 6:08
4
Pavlovec Jan CZECzech Republic 49:06 6:18
5
Šmelik Martin SVKSlovakia 49:11 6:18
6
Hellmüller Sven SUISwitzerland 49:23 6:20
7
Pavlenko Aleksandr RUSRussia 50:07 6:26
8
Maag Magnus DENDenmark 50:10 6:26
9
Horak Patrik CZECzech Republic 50:27 6:28
10
Dewett Magnus DENDenmark 50:34 6:29
11
Knudsen Thomas DENDenmark 50:40 6:30
12
Leeuws Evert BELBelgium 50:57 6:32
13
Hajdu Szasa HUNHungary 51:05 6:33
13
Tkachuk Oleksandr UKRUkraine 51:05 6:33
15
Dzalbs Emīls LATLatvia 51:12 6:34
16
Popov Sergey RUSRussia 51:28 6:36
17
Böni Johan SUISwitzerland 51:31 6:36
18
Gychko Vitaliy UKRUkraine 51:34 6:37
19
Rauturier Quentin FRAFrance 51:44 6:38
20
Marty Loic FRAFrance 51:56 6:39
21
Gröll Matthias AUTAustria 52:03 6:40
22
Gygax Sebastian SUISwitzerland 52:16 6:42
23
Döllgast Moritz GERGermany 52:22 6:43
24
Racz Sandor HUNHungary 52:36 6:45
25
Kovacs Bertalan HUNHungary 52:54 6:47
26
Šnuparek Vaclav CZECzech Republic 53:10 6:49
27
Hubaček Jonaš CZECzech Republic 54:09 6:57
28
Fuchs Arne GERGermany 54:17 6:58
29
Peter Mathias AUTAustria 54:28 6:59
30
Nakvosas Gytis LTULithuania 54:42 7:01
31
Wołowczyk Krzysztof POLPoland 55:04 7:04
32
Cascalho Joao PORPortugal 55:40 7:08
33
Siemmeister Daniel AUTAustria 55:51 7:10
34
Dzioba Mateusz POLPoland 55:52 7:10
35
Smith Aidan GBRGreat Britain 55:55 7:10
36
Asmolov Oleksandr UKRUkraine 56:28 7:14
37
Sandevoir Luc FRAFrance 56:39 7:16
38
Reinsons Alvis LATLatvia 57:02 7:19
39
Cazian Bogdan Dan ROURomania 57:08 7:19
40
Elkington Matthew GBRGreat Britain 57:20 7:21
41
Garbacik Michal POLPoland 57:47 7:24
42
Baltazar Tiago PORPortugal 57:52 7:25
43
Yasur Nitsan ISRIsrael 58:52 7:33
44
Otto Mark GERGermany 59:11 7:35
45
Shaykin Nikolay RUSRussia 59:22 7:37
46
Taube Emīls Henrijs LATLatvia 59:48 7:40
47
Bele Felician ROURomania 1:00:27 7:45
48
Alvarez Jose Maria Saez ESPSpain 1:00:52 7:48
49
Scalet Riccardo ITAItaly 1:01:27 7:53
50
Jonaš Martin SVKSlovakia 1:01:34 7:54
51
Baunis Jānis LATLatvia 1:01:37 7:54
52
Tanzer Michael AUTAustria 1:02:01 7:57
53
Žilinskas Paulius LTULithuania 1:02:27 8:00
54
Ferreira Miguel PORPortugal 1:02:48 8:03
55
Androsov Sergiy UKRUkraine 1:03:40 8:10
56
Galloway Christopher GBRGreat Britain 1:04:39 8:17
57
Tušar Peter SLOSlovenia 1:05:08 8:21
58
Quinn Jonathan IRLIreland 1:05:34 8:24
59
Ponev Martin BULBulgaria 1:05:53 8:27
60
Piirisild Janek ESTEstonia 1:05:56 8:27
61
Petrovic Blaž SLOSlovenia 1:07:32 8:39
62
Hvala Gregor SLOSlovenia 1:08:02 8:43
63
Atanasov Apostol BULBulgaria 1:08:22 8:46
64
Bogya Gergely ROURomania 1:08:44 8:49
65
Raus Stefano ITAItaly 1:08:45 8:49
66
Debertolis Mattia ITAItaly 1:08:58 8:51
67
Ciekanski Mateusz POLPoland 1:09:54 8:58
68
Bilić Nikola SRBSerbia 1:09:56 8:58
69
Hraboš Matej SVKSlovakia 1:11:22 9:09
70
Prosyan Maxim RUSRussia 1:11:59 9:14
71
De Noni Alessandro ITAItaly 1:12:05 9:14
72
Rafaeli Yuval ISRIsrael 1:12:06 9:15
73
Ruiz Manuel Lopez ESPSpain 1:12:09 9:15
74
Augusto Filipe PORPortugal 1:12:31 9:18
75
Montero Carceles Elmar ESPSpain 1:13:43 9:27
76
Sõukand Anti ESTEstonia 1:14:48 9:35
77
Tirlikas Martynas LTULithuania 1:15:50 9:43
78
Gillet Thomas BELBelgium 1:17:40 9:57
79
Rõõm Rimmo ESTEstonia 1:19:41 10:13
80
Barea Ismael Ramal ESPSpain 1:21:39 10:28
81
Millar Harry IRLIreland 1:21:40 10:28
82
Miavecz Balazs HUNHungary 1:24:51 10:53
  Klabouch Martin SVKSlovakia dsq  

Tarpiniai laikai