EYOC sprint + long
CZE, Jindrichuv Hradec, 2011-06-24

Rezultatai

Grupė W16

Trasa 2.1 km 15 KP

Rinktis  1 diena  2 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1
Müller Sandrine SUISwitzerland 11:35.8 5:31
2
Ødum Miri Thrane DENDenmark 11:47.3 5:37
3
Grosberga Sandra LATLatvia 12:01.8 5:44
4
Poirot Delphine FRAFrance 12:21.8 5:53
5
Trubkina Marina RUSRussia 12:32.8 5:58
6
Gross Paula SUISwitzerland 12:37.1 6:01
7
Štičkova Anna CZECzech Republic 12:37.7 6:01
8
Hančova Petra CZECzech Republic 12:40.4 6:02
9
Svobodova Lenka CZECzech Republic 12:40.5 6:02
10
Ullmann Kerstin SUISwitzerland 12:50.9 6:07
11
Weber Amanda Falck DENDenmark 12:58.0 6:10
12
Dyaksova Antoaneta BULBulgaria 12:59.3 6:11
13
Verdeyen Elke BELBelgium 13:00.0 6:11
14
Postelnyak Olena UKRUkraine 13:00.6 6:12
15
Müller Hanna GERGermany 13:05.7 6:14
16
Haug Marianne ESTEstonia 13:08.6 6:16
17
Schubnell Lisa SUISwitzerland 13:09.2 6:16
18
Borankova Karolina CZECzech Republic 13:13.2 6:18
19
Wańczyk Zuzanna POLPoland 13:21.7 6:22
20
Edsen Signe DENDenmark 13:28.3 6:25
21
Nikolova Aleksandra BULBulgaria 13:34.7 6:28
22
Androsova Tetyana UKRUkraine 13:38.0 6:30
23
Walch Martina AUTAustria 13:38.3 6:30
24
Dvorianskaia Anna RUSRussia 13:39.3 6:30
25
Moreira Beatriz PORPortugal 13:43.2 6:32
26
Illa Camps Maria ESPSpain 13:43.3 6:32
27
Rooni Triinu ESTEstonia 13:45.1 6:33
28
Weiler Virag HUNHungary 13:48.5 6:35
29
Zimmermann Margret ESTEstonia 13:49.3 6:35
30
Timmusk Kerda ESTEstonia 13:49.6 6:35
31
Nieke Patricia GERGermany 13:54.6 6:37
32
Winkler Leonore GERGermany 13:55.3 6:38
33
Bulferi Maria Vittoria ITAItaly 14:01.9 6:41
34
Pelekhovych Valentyna UKRUkraine 14:02.3 6:41
35
Delgado Carolina PORPortugal 14:02.6 6:41
35
Szuromi Luca HUNHungary 14:02.6 6:41
37
Haberkorn Chloé FRAFrance 14:06.2 6:43
38
Clouard Lucile FRAFrance 14:08.1 6:44
39
Haniszewska Angelika POLPoland 14:11.7 6:46
40
Tripax Amalie DENDenmark 14:16.7 6:48
41
Zaļaiskalna Annija Anna LATLatvia 14:19.1 6:49
42
Hall Katherine GBRGreat Britain 14:19.2 6:49
43
Tetisan Anca ROURomania 14:24.4 6:52
44
Lucian Elisa ITAItaly 14:25.6 6:52
45
Gassner Anika AUTAustria 14:31.0 6:55
46
Korobeynik Daria RUSRussia 14:32.1 6:55
47
Puķīte Laura LATLatvia 14:32.2 6:55
48
Gutman Adi ISRIsrael 14:36.2 6:57
49
Brice Madara LATLatvia 14:36.3 6:57
50
Yakimenko Anna RUSRussia 14:40.1 6:59
51
Papugova Andrea SVKSlovakia 14:41.6 7:00
51
Martin De Los Rios Silvia ESPSpain 14:41.6 7:00
53
Meirkovich Marina ISRIsrael 14:41.7 7:00
54
Ramstein Nora AUTAustria 14:43.9 7:01
55
Dzhulieva Martina BULBulgaria 14:46.8 7:02
56
Liszka Eszter HUNHungary 14:47.0 7:02
57
Sebastiani Gaia ITAItaly 14:51.6 7:05
58
McMillan Rhona Mhairi GBRGreat Britain 14:52.5 7:05
59
Guijo Alonso Marta ESPSpain 14:56.3 7:07
60
Domarkaitė Giedrė LTULithuania 14:56.4 7:07
61
Kuznetsova Nina UKRUkraine 15:00.6 7:09
62
Patscheider Lia ITAItaly 15:11.7 7:14
63
Hošekova Vanda SVKSlovakia 15:17.9 7:17
64
Payer Elisa AUTAustria 15:25.3 7:21
65
McCullough Cliona IRLIreland 15:31.7 7:24
66
Corbett Niamh IRLIreland 15:31.9 7:24
67
Papugova Martina SVKSlovakia 15:42.8 7:29
68
Aleksaitė Eglė LTULithuania 16:03.7 7:39
69
Sansa Nuria Loro ESPSpain 16:25.8 7:49
70
Theys Charlotte BELBelgium 16:40.4 7:56
71
Cufer Ana SLOSlovenia 16:43.1 7:58
72
Foški Tajda SLOSlovenia 16:47.7 8:00
73
Laszlo Alexandra Monika ROURomania 16:52.8 8:02
74
Jeram Nuša SLOSlovenia 16:55.5 8:04
75
Sandulescu Sandra ROURomania 17:06.2 8:09
76
Jokanovic Sofija SRBSerbia 17:07.7 8:09
77
Faggyas Réka HUNHungary 17:25.8 8:18
78
Lipeikytė Justina LTULithuania 17:46.3 8:28
79
Ayali Hilla ISRIsrael 18:02.0 8:35
80
Gurvičiūtė Ieva LTULithuania 20:00.8 9:32
  Lamanecova Radka SVKSlovakia dsq  
  Bonto Iuliana Diana ROURomania dsq  
  Beadle Natalie GBRGreat Britain dsq  
  Carter Davies Megan GBRGreat Britain dsq  

Tarpiniai laikai