Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių komandinis čempionatas, Kauno taurė
LTU, Kulautuva, 2011-10-02

Rezultatai

Grupė V14

Trasa 3.9 km 11 KP

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1
Jasaitis Irmantas LTUŠilalės SM, Šilalė 23:42 6:04
2
Staišiūnas Edvinas LTUSietyno SM, Vilnius 23:53 6:07
3
Vaitkus Rokas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 24:08 6:11
4
Germanavičius Pranas LTUSietyno SM, Vilnius 24:30 6:16
5
Mordasas Arnas LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 24:39 6:19
6
Stakeliūnas Vytautas LTUViesulo SC, Klaipėda 24:56 6:23
7
Melaika Kazimieras LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 25:29 6:32
8
Šamanskas Aurimas LTUSM Gaja, Kaunas 26:28 6:47
9
Petrovas Daumantas Jurgis LTUSietyno SM, Vilnius 26:30 6:47
10
Ašmantas Aurimas LTUŠilalės SM, Šilalė 26:53 6:53
11
Olišauskas Baltrus LTUSM Gaja, Kaunas 27:48 7:07
12
Kalvaitis Nojus LTUSM Gaja, Kaunas 28:20 7:15
13
Žydelis Ignas LTUSietyno SM, Vilnius 28:31 7:18
14
Ezerskis Lukas LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 28:33 7:19
15
Žilovas Nedas LTUSM Gaja 3, Kaunas 28:54 7:24
16
Lipnickas Rokas LTUSM Gaja, Kaunas 28:58 7:25
17
Butkauskas Paulius LTUAlytaus SRC, Alytus 29:03 7:26
18
Brasas Jonas LTUVersmė OK, Plungės SM, Plungė 29:25 7:32
19
Čiučiulka Emilis LTUSM Gaja 5, Kaunas 29:33 7:34
20
Nenartavičius Kęstutis LTUSM Gaja 2, Kaunas 30:04 7:42
21
Olbrikis Lukas LTUAlytaus SRC, Alytus 30:14 7:45
22
Žilionis Lukas LTUSM Gaja 2, Kaunas 30:33 7:50
23
Siliūnas Deividas LTUSM Gaja 5, Kaunas 30:56 7:55
24
Noruišis Dominykas LTUAlytaus SRC, Alytus 31:52 8:10
25
Kerpis Lukas LTUŠilalės SM, Šilalė 32:11 8:15
26
Jakučionis Mantas LTUPrienų KKSC, Prienai 32:21 8:17
27
Zasčiurinskas Paulius LTUSM Gaja 3, Kaunas 32:22 8:17
28
Mockaitis Rėjus LTUSM Gaja 4 32:26 8:18
29
Mockūnas Jonas LTUVersmė OK, Plungės SM, Plungė 32:37 8:21
30
Žygaitis Dovydas LTUŠilalės SM, Šilalė 32:40 8:22
31
Baliutis Jonas LTUSM Gaja 3, Kaunas 32:55 8:26
32
Kukė Jonas LTUSM Gaja 2, Kaunas 33:06 8:29
33
Saulėnas Paulius LTUSM Gaja 2, Kaunas 33:11 8:30
34
Urbelis Deimantas LTUPanevėžio KKSC 2, Panevėžys 33:21 8:33
35
Utmanas Tomas LTUPrienų KKSC, Prienai 33:43 8:38
36
Alekna Saulius LTUVersmė OK, Plungės SM, Plungė 36:04 9:14
37
Rimša Paulius LTUPanevėžio KKSC 2, Panevėžys 36:21 9:19
38
Stunža Domas LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 37:03 9:30
39
Žygaitis Julius LTUŠilalės SM ind. 37:07 9:31
40
Talandis Augustas Paulius LTUAlytaus SRC, Alytus 37:14 9:32
41
Deltuva Pijus LTUPrienų KKSC, Prienai 39:35 10:08
42
Treinys Arijus LTUSM Gaja 5, Kaunas 39:41 10:10
43
Valčiukas Justas LTUPrienų KKSC, Prienai 40:14 10:18
44
Nenartavičius Tomas LTUSM Gaja 3, Kaunas 41:01 10:31
45
Vaidila Gustas LTUViesulo SC, Klaipėda 42:33 10:54
46
Penkovas Andrius LTUPanevėžio KKSC 2, Panevėžys 44:00 11:16
47
Garkevičius Modestas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 44:34 11:25
48
Lovkis Vitalijus LTUViesulo SC, Klaipėda 47:17 12:07
49
Tėvelis Domantas LTUViesulo SC, Klaipėda 49:58 12:48
50
Rimvydas Almantas LTUPanevėžio KKSC 2, Panevėžys 51:04 13:05
51
Čereška Audrius LTUSM Gaja 4 59:30 15:15
52
Čereška Skirmantas LTUSM Gaja 4 1:04:49 16:37
  Paškauskas Ugnius LTUPanevėžio r. MKSC ind. dsq  

Tarpiniai laikai