dbtopas login
Lietuvos jaunučių ir vaikų pirmenybės → Rezultatai

Lietuvos jaunučių ir vaikų pirmenybės

LTU
LTU, Utena, 2012-05-05

Grupė M16

Trasa 20.8 km 16 ratai

Rinktis  asmeninės  žiedinės  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Taškai Laikas km/h
1
Tamašauskaitė Eglė
LTU
LTU
Fortūna DK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 40 35:08 35.5
2
Manikaitė Ema
LTU
LTU
Fortūna DK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 13 36:11 34.5
3
Jaščemskytė Irma
LTU
LTU
El-Eko Sport DK, Panevėžio r. MKSC, Panevėžio r. 12 37:00 33.7
4
Strainytė Ernesta
LTU
LTU
Kvėdarna DK, Šilalės SM, Šilalė 10 36:11 34.5
5
Mazurevičiūtė Edita
LTU
LTU
Fortūna DK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 9 36:11 34.5
6
Jakubovskaja Kristina
LTU
LTU
Pajūris DK, Klaipėdos SC, Klaipėda 2 36:11 34.5
7
Bačėnaitė Karolina
LTU
LTU
Pajūris DK, Klaipėdos SC, Klaipėda 2 36:12 34.5
8
Purvinytė Eglė
LTU
LTU
Klaipėdos SC, Klaipėda   36:11 34.5
9
Aužbikavičiūtė Milda
LTU
LTU
Kvėdarna DK, Šilalės SM, Šilalė   36:13 34.4
10
Kamarauskaitė Justė
LTU
LTU
Aušra Gruodis DK, Utenos KKSC, Utena   36:15 34.4
11
Gerlikaitė Ieva
LTU
LTU
Kvėdarna DK, Šilalės SM, Šilalė   36:17 34.4
12
Eidėjutė Eglė
LTU
LTU
El-Eko Sport DK, Skuodo KKSC, Skuodas   36:17 34.4
13
Valentinavičiūtė Gabija
LTU
LTU
Fortūna DK, Panevėžio KKSC, Panevėžys   36:17 34.4
14
Eidėjutė Rasa
LTU
LTU
El-Eko Sport DK, Skuodo KKSC, Skuodas   36:17 34.4
15
Plačenytė Sandra
LTU
LTU
Fortūna DK, Panevėžio KKSC, Panevėžys   36:19 34.4
16
Bučelytė Irmantė
LTU
LTU
Geno DK, Sietyno SM, Vilnius   36:20 34.3
17
Putiatina Milita
LTU
LTU
Sietyno SM, Vilnius   36:20 34.3
18
Klemkaitė Karolina
LTU
LTU
El-Eko Sport DK, Panevėžio KKSC, Panevėžys   36:21 34.3
19
Rupšytė Rimantė
LTU
LTU
Kvėdarna DK, Šilalės SM, Šilalė   36:22 34.3
20
Navadunskytė Greta
LTU
LTU
Fortūna DK, Panevėžio KKSC, Panevėžys   8:13  
21
Vareikaitė Aurelija
LTU
LTU
Fortūna DK, Pasvalio SM, Pasvalis   12:26  
22
Karakaitė Auksė
LTU
LTU
El-Eko Sport DK, Panevėžio KKSC, Panevėžys   12:30  
23
Venckutė Ieva
LTU
LTU
Sietyno SM, Vilnius   13:06  
24
Šarkaitė Vytautė
LTU
LTU
Sūduvos SC, Marijampolė   14:31  
25
Venckevičiūtė Vestina
LTU
LTU
El-Eko Sport DK, Panevėžio KKSC, Panevėžys   17:03  
26
Piliukaitytė Rūta
LTU
LTU
Sūduvos SC, Marijampolė   17:05  
  Paštuolytė Rima
LTU
LTU
Fortūna DK, Pasvalio SM, Pasvalis   17:05  
27
Priepelica Silvija
LTU
LTU
El-Eko Sport DK, Panevėžio KKSC, Panevėžys   17:22  
28
Dulkytė Evelina
LTU
LTU
El-Eko Sport DK, Panevėžio KKSC, Panevėžys   19:26  
29
Kriauzaitė Laura
LTU
LTU
El-Eko Sport DK, Panevėžio KKSC, Panevėžys   19:26  
30
Kvastaitė Rugilė
LTU
LTU
El-Eko Sport DK, Panevėžio KKSC, Panevėžys   21:10  
31
Podžiūnaitė Santa
LTU
LTU
Fortūna DK, Panevėžio KKSC, Panevėžys   21:15  
32
Lukoševičiūtė Simona
LTU
LTU
Fortūna DK, Panevėžio KKSC, Panevėžys   21:17  
33
Graželiūnaitė Karolina
LTU
LTU
Fortūna DK, Panevėžio KKSC, Panevėžys   21:27  
34
Bartkevičiūtė Gabija
LTU
LTU
Fortūna DK, Panevėžio KKSC, Panevėžys   28:14  
35
Šikailovaitė Monika
LTU
LTU
El-Eko Sport DK, Skuodo KKSC, Skuodas   28:15  

Tarpiniai laikai

Spausdinimui