EOC relay mix
LAT, Gaizinkalns, 2013-02-12

Rezultatai

Grupė X

Trasa 2.0 km 8 KP

VietaKomandaŠalisLaikasEtapas Pavardė, VardasEtapePo etapo
1
Russia 3 RUS59:21 1Kravchenko Anastasia11:07 (  1)11:07 (  1)
2Veselov Kirill9:09 (  3)20:16 (  1)
3Kravchenko Anastasia11:08 (  7)31:24 (  1)
4Veselov Kirill9:01 (  2)40:25 (  1)
5Kravchenko Anastasia9:49 (  1)50:14 (  1)
6Veselov Kirill9:07 (  2)59:21 (  1)
2
Sweden 2 SWE1:00:52 1Engström Josefine12:09 (  4)12:09 (  4)
2Arnesson Peter9:09 (  3)21:18 (  4)
3Engström Josefine11:06 (  4)32:24 (  4)
4Arnesson Peter9:29 (  7)41:53 (  5)
5Engström Josefine10:02 (  5)51:55 (  3)
6Arnesson Peter8:57 (  1)1:00:52 (  2)
  Russia RUS1:01:01 1Kozlova Tatiana11:48 (  3)11:48 (  3)
2Lamov Andrey9:07 (  2)20:55 (  2)
3Kozlova Tatiana11:11 (  8)32:06 (  2)
4Lamov Andrey9:43 (10)41:49 (  4)
5Kozlova Tatiana9:59 (  3)51:48 (  2)
6Lamov Andrey9:13 (  3)1:01:01 (  3)
3
Norway NOR1:01:25 1Rognstad Audhild Bakken12:13 (  5)12:13 (  5)
2Kvåle Hans Jørgen9:01 (  1)21:14 (  3)
3Rognstad Audhild Bakken11:06 (  4)32:20 (  3)
4Kvåle Hans Jørgen9:12 (  3)41:32 (  2)
5Rognstad Audhild Bakken10:36 (  8)52:08 (  4)
6Kvåle Hans Jørgen9:17 (  4)1:01:25 (  4)
4
Finland FIN1:01:45 1Mörsky Sonja12:42 (  9)12:42 (  9)
2Tunis Staffan9:26 (  5)22:08 (  6)
3Mörsky Sonja10:36 (  2)32:44 (  5)
4Tunis Staffan8:57 (  1)41:41 (  3)
5Mörsky Sonja10:31 (  7)52:12 (  5)
6Tunis Staffan9:33 (  9)1:01:45 (  5)
  Sweden SWE1:02:29 1Alexandersson Tove12:39 (  8)12:39 (  8)
2Holmberg Andreas9:34 (  7)22:13 (  7)
3Alexandersson Tove11:07 (  6)33:20 (  8)
4Holmberg Andreas9:45 (11)43:05 (  8)
5Alexandersson Tove9:57 (  2)53:02 (  6)
6Holmberg Andreas9:27 (  8)1:02:29 (  6)
  Finland 2 FIN1:03:17 1Pesu Mervi12:45 (10)12:45 (10)
2Saarela Ville Petteri9:54 (  8)22:39 (  9)
3Pesu Mervi11:03 (  3)33:42 (  9)
4Saarela Ville Petteri10:07 (16)43:49 (10)
5Pesu Mervi10:11 (  6)54:00 (  8)
6Saarela Ville Petteri9:17 (  4)1:03:17 (  7)
  Russia 2 RUS1:03:33 1Malchikova Polina11:32 (  2)11:32 (  2)
2Grigoriev Andrey10:14 (12)21:46 (  5)
3Malchikova Polina11:19 (10)33:05 (  6)
4Grigoriev Andrey9:23 (  5)42:28 (  6)
5Malchikova Polina11:09 (10)53:37 (  7)
6Grigoriev Andrey9:56 (16)1:03:33 (  8)
  Sweden 3 SWE1:04:06 1Richardsson Kajsa13:15 (16)13:15 (16)
2Hammarberg Martin9:27 (  6)22:42 (10)
3Richardsson Kajsa10:33 (  1)33:15 (  7)
4Hammarberg Martin9:42 (  9)42:57 (  7)
5Richardsson Kajsa11:16 (12)54:13 (  9)
6Hammarberg Martin9:53 (14)1:04:06 (  9)
  Finland 3 FIN1:04:30 1Leppäsalmi Milka13:12 (15)13:12 (15)
2Pukema Hannu Pekka10:31 (14)23:43 (14)
3Leppäsalmi Milka11:33 (13)35:16 (13)
4Pukema Hannu Pekka9:23 (  5)44:39 (12)
5Leppäsalmi Milka10:01 (  4)54:40 (10)
6Pukema Hannu Pekka9:50 (13)1:04:30 (10)
  Norway 2 NOR1:04:43 1Lövald Hellberg Christina12:30 (  7)12:30 (  7)
2Moholdt Lars Hol10:04 (10)22:34 (  8)
3Lövald Hellberg Christina11:23 (12)33:57 (10)
4Moholdt Lars Hol9:48 (12)43:45 (  9)
5Lövald Hellberg Christina11:35 (16)55:20 (11)
6Moholdt Lars Hol9:23 (  6)1:04:43 (11)
5
Switzerland 2 SUI1:05:14 1Lechner Ladina13:25 (17)13:25 (17)
2Schnyder Gion10:13 (11)23:38 (12)
3Lechner Ladina11:34 (14)35:12 (12)
4Schnyder Gion9:20 (  4)44:32 (11)
5Lechner Ladina11:05 (  9)55:37 (12)
6Schnyder Gion9:37 (10)1:05:14 (12)
6
Estonia 2 EST1:06:08 1Kudre Daisy12:49 (11)12:49 (11)
2Toomas Even10:58 (16)23:47 (15)
3Kudre Daisy11:19 (10)35:06 (11)
4Toomas Even9:54 (13)45:00 (13)
5Kudre Daisy11:25 (15)56:25 (13)
6Toomas Even9:43 (11)1:06:08 (13)
7
Czech Republic CZE1:07:41 1Hančikova Hana12:59 (13)12:59 (13)
2Škoda Jakub11:17 (17)24:16 (18)
3Hančikova Hana12:15 (16)36:31 (16)
4Škoda Jakub10:08 (17)46:39 (16)
5Hančikova Hana11:13 (11)57:52 (14)
6Škoda Jakub9:49 (12)1:07:41 (14)
  Switzerland SUI1:08:08 1Strub Carmen13:39 (18)13:39 (18)
2Spörry Christian10:32 (15)24:11 (17)
3Strub Carmen12:27 (17)36:38 (17)
4Spörry Christian9:58 (15)46:36 (15)
5Strub Carmen11:24 (14)58:00 (15)
6Spörry Christian10:08 (19)1:08:08 (15)
8
Bulgaria BUL1:08:20 1Dimitrova Stefania12:52 (12)12:52 (12)
2Belomazhev Stanimir9:58 (  9)22:50 (11)
3Dimitrova Stefania12:35 (18)35:25 (14)
4Belomazhev Stanimir9:36 (  8)45:01 (14)
5Dimitrova Stefania13:55 (27)58:56 (17)
6Belomazhev Stanimir9:24 (  7)1:08:20 (16)
  Estonia EST1:08:47 1Pärnik Piret13:10 (14)13:10 (14)
2Toomas Tiit10:30 (13)23:40 (13)
3Pärnik Piret12:44 (19)36:24 (15)
4Toomas Tiit10:43 (21)47:07 (17)
5Pärnik Piret11:36 (17)58:43 (16)
6Toomas Tiit10:04 (18)1:08:47 (17)
  Czech Republic 2 CZE1:11:09 1Randakova Helena15:00 (24)15:00 (24)
2Drobnik Michal11:33 (20)26:33 (21)
3Randakova Helena11:40 (15)38:13 (18)
4Drobnik Michal11:07 (22)49:20 (18)
5Randakova Helena11:23 (13)1:00:43 (18)
6Drobnik Michal10:26 (20)1:11:09 (18)
  Estonia 3 EST1:12:28 1Tammemäe Piibe14:35 (21)14:35 (21)
2Randman Priit11:22 (18)25:57 (19)
3Tammemäe Piibe13:46 (24)39:43 (19)
4Randman Priit9:54 (13)49:37 (19)
5Tammemäe Piibe12:48 (20)1:02:25 (19)
6Randman Priit10:03 (17)1:12:28 (19)
  Switzerland 3 SUI1:12:43 1Ruppenthal Véronique15:04 (26)15:04 (26)
2Kappenberger Andrin11:32 (19)26:36 (22)
3Ruppenthal Véronique13:28 (21)40:04 (20)
4Kappenberger Andrin10:34 (19)50:38 (20)
5Ruppenthal Véronique12:11 (19)1:02:49 (20)
6Kappenberger Andrin9:54 (15)1:12:43 (20)
  Czech Republic 3 CZE1:15:35 1Kovarova Kristyna14:50 (23)14:50 (23)
2Laciga Radek11:38 (22)26:28 (20)
3Kovarova Kristyna14:10 (25)40:38 (21)
4Laciga Radek10:34 (19)51:12 (21)
5Kovarova Kristyna12:52 (22)1:04:04 (21)
6Laciga Radek11:31 (24)1:15:35 (21)
9
Lithuania LTU1:16:21 1Keinaitė Gabrielė13:50 (19)13:50 (19)
2Petrulis Vitalijus14:36 (29)28:26 (25)
3Keinaitė Gabrielė12:47 (20)41:13 (23)
4Petrulis Vitalijus11:14 (23)52:27 (22)
5Keinaitė Gabrielė13:07 (24)1:05:34 (22)
6Petrulis Vitalijus10:47 (21)1:16:21 (22)
10
Italy ITA1:17:12 1Jagher Elena12:14 (  6)12:14 (  6)
2Canella Gabriele11:35 (21)23:49 (16)
3Jagher Elena16:59 (33)40:48 (22)
4Canella Gabriele13:17 (27)54:05 (24)
5Jagher Elena12:09 (18)1:06:14 (23)
6Canella Gabriele10:58 (22)1:17:12 (23)
11
Latvia 2 LAT1:20:56 1Krūmiņa Ieva15:03 (25)15:03 (25)
2Veits Toms11:41 (23)26:44 (23)
3Krūmiņa Ieva15:13 (29)41:57 (25)
4Veits Toms10:32 (18)52:29 (23)
5Krūmiņa Ieva17:22 (31)1:09:51 (26)
6Veits Toms11:05 (23)1:20:56 (24)
  Latvia LAT1:21:26 1Čamane Zane16:38 (28)16:38 (28)
2Neimanis Nauris12:01 (24)28:39 (26)
3Čamane Zane14:57 (28)43:36 (26)
4Neimanis Nauris12:28 (25)56:04 (25)
5Čamane Zane13:25 (25)1:09:29 (24)
6Neimanis Nauris11:57 (25)1:21:26 (25)
12
Austria AUT1:23:40 1Nilsson Simkovics Anna14:16 (20)14:16 (20)
2Wickert Adrian13:32 (26)27:48 (24)
3Nilsson Simkovics Anna13:35 (22)41:23 (24)
4Wickert Adrian15:26 (31)56:49 (26)
5Nilsson Simkovics Anna12:59 (23)1:09:48 (25)
6Wickert Adrian13:52 (30)1:23:40 (26)
13
Hungary HUN1:25:10 1Fenyvesi Laura16:48 (31)16:48 (31)
2Hajdu Szasa13:59 (27)30:47 (28)
3Fenyvesi Laura14:16 (26)45:03 (27)
4Hajdu Szasa13:01 (26)58:04 (27)
5Fenyvesi Laura14:39 (28)1:12:43 (27)
6Hajdu Szasa12:27 (26)1:25:10 (27)
14
Ukraine UKR1:28:15 1Yaremenko Evgenia16:55 (32)16:55 (32)
2Romanov Georgiy14:34 (28)31:29 (29)
3Yaremenko Evgenia14:55 (27)46:24 (28)
4Romanov Georgiy15:35 (32)1:01:59 (29)
5Yaremenko Evgenia12:49 (21)1:14:48 (28)
6Romanov Georgiy13:27 (28)1:28:15 (28)
15
Slovakia SVK1:32:20 1Bialekova Martina17:14 (33)17:14 (33)
2Franko David13:27 (25)30:41 (27)
3Bialekova Martina16:07 (31)46:48 (29)
4Franko David15:08 (30)1:01:56 (28)
5Bialekova Martina17:41 (32)1:19:37 (29)
6Franko David12:43 (27)1:32:20 (29)
  Slovakia 2 SVK1:37:27 1Hlavačikova Erika16:40 (29)16:40 (29)
2Franko Stanislav18:22 (31)35:02 (30)
3Hlavačikova Erika13:36 (23)48:38 (30)
4Franko Stanislav17:45 (33)1:06:23 (30)
5Hlavačikova Erika13:41 (26)1:20:04 (30)
6Franko Stanislav17:23 (32)1:37:27 (30)
16
Romania ROU1:39:59 1Hepcal Andreea Corina16:34 (27)16:34 (27)
2Erosdi Zakarias18:30 (32)35:04 (31)
3Hepcal Andreea Corina19:29 (34)54:33 (32)
4Erosdi Zakarias14:29 (29)1:09:02 (32)
5Hepcal Andreea Corina15:04 (29)1:24:06 (31)
6Erosdi Zakarias15:53 (31)1:39:59 (31)
17
Japan JPN1:40:29 1Shimanuki Natsumi20:41 (34)20:41 (34)
2Watanabe Yuki15:08 (30)35:49 (32)
3Shimanuki Natsumi16:46 (32)52:35 (31)
4Watanabe Yuki14:02 (28)1:06:37 (31)
5Shimanuki Natsumi20:17 (33)1:26:54 (32)
6Watanabe Yuki13:35 (29)1:40:29 (32)
  Slovakia 3 SVK1:57:11 1Slamova Jana16:44 (30)16:44 (30)
2Hošekova Vanda28:26 (33)45:10 (33)
3Slamova Jana15:29 (30)1:00:39 (33)
4Hošekova Vanda22:31 (34)1:23:10 (33)
5Slamova Jana15:36 (30)1:38:46 (33)
6Hošekova Vanda18:25 (33)1:57:11 (33)
  Norway 3 NORdsq 1Ulvensøen Marta14:37 (22)14:37 (22)
2Watterdal Øyvind Liendsqdsq
3Ulvensøen Marta11:14 (  9)dsq
4Watterdal Øyvind Lien11:26 (24)dsq