EOC JWOC EYOC middle + long ms + sprint
LAT, Gaizinkalns, 2013-02-13

Rezultatai

Grupė M

Trasa 9.2 km 26 KP

Rinktis  1 diena  2 diena  3 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1
Kvåle Hans Jørgen NORNorway 42:39 4:38
2
Tunis Staffan FINFinland 42:45 4:39
3
Lamov Andrey RUSRussia 42:49 4:39
4
Arnesson Peter SWESweden 43:16 4:42
5
Holmberg Andreas SWESweden 44:30 4:50
6
Veselov Kirill RUSRussia 44:36 4:51
7
Rost Erik SWESweden 44:55 4:53
8
Hammarberg Martin SWESweden 44:58 4:53
9
Pukema Hannu Pekka FINFinland 45:00 4:53
10
Granath Johan SWESweden 45:01 4:54
11
Belomazhev Stanimir BULBulgaria 45:15 4:55
12
Grigoriev Andrey RUSRussia 45:17 4:55
13
Moholdt Lars Hol NORNorway 45:20 4:56
14
Spörry Christian SUISwitzerland 46:06 5:01
15
Barchukov Vladimir RUSRussia 46:56 5:06
16
Häkkinen Janne FINFinland 47:04 5:07
16
Utkin Mikhail RUSRussia 47:04 5:07
18
Linnainmaa Tero FINFinland 47:14 5:08
19
Saarela Ville Petteri FINFinland 47:26 5:09
20
Watterdal Øyvind Lien NORNorway 47:57 5:13
21
Haverstad Sindre Jansson NORNorway 48:02 5:13
22
Tolstopiatov Vadim RUSRussia 48:13 5:14
23
Keskinarkaus Matti FINFinland 48:33 5:17
24
Toomas Even ESTEstonia 48:40 5:17
25
Kivlenieks Andris LATLatvia 49:05 5:20
26
Šulčys Nerijus LTULithuania 49:38 5:24
27
Truttmann Sandro SUISwitzerland 49:43 5:24
28
Schnyder Gion SUISwitzerland 49:59 5:26
29
Toomas Tiit ESTEstonia 50:53 5:32
30
Škoda Jakub CZECzech Republic 51:08 5:33
31
Canella Gabriele ITAItaly 51:27 5:36
32
Laciga Radek CZECzech Republic 52:09 5:40
33
Kappenberger Andrin SUISwitzerland 52:53 5:45
34
Randman Priit ESTEstonia 53:00 5:46
35
Veits Toms LATLatvia 54:23 5:55
36
Erm Tõnis ESTEstonia 54:53 5:58
37
Csucs Klaus ROURomania 55:02 5:59
38
Kavaliauskas Regimantas LTULithuania 55:49 6:04
39
Neimanis Nauris LATLatvia 57:18 6:14
39
Bričonoks Edgars LATLatvia 57:18 6:14
41
Petrulis Vitalijus LTULithuania 57:53 6:18
42
Sætra Ove NORNorway 59:58 6:31
43
Kivlenieks Raivo LATLatvia 1:00:35 6:35
44
Peilāns Jānis LATLatvia 1:05:07 7:05
45
Kalinkin Oleksandr UKRUkraine 1:05:44 7:09
46
Putniņš Reinis LATLatvia 1:07:00 7:17
47
Stryzhak Artem UKRUkraine 1:09:11 7:31
48
Barrable Nick GBRGreat Britain 1:51:30 12:07
49
Cumpstey Ian GBRGreat Britain 2:24:39 15:43
  Blomgren Erik SWESweden dnf  
  Khrennikov Eduard RUSRussia dsq  
  Drobnik Michal CZECzech Republic dsq