Plento dviračių taurės Kauno Akropolio etapas
LTU, Kaunas, 2013-05-12

Rezultatai

Grupė V

Trasa 88.7 km 12 ratai

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Ratai Laikas km/h Taip pat...
1
Vaitkus Tomas LTUOrica Greenedge 12 2:20:57.41 37.7  
2
Pečiulis Andrius LTUTop team Dviratis Tau 12 2:21:01.23 37.7  
3
Klimavičius Justas LTUUmarai SP, Vilnius 12 2:21:09.95 37.7  
4
Kaupas Vytautas LTUVasarė Kenda, Klaipėda 12 2:21:13.36 37.7 V30 1
5
Gudiškis Eimantas LTUVelomanija Niskama, Kaunas 12 2:21:13.94 37.7  
6
Šemetov Michail LTUFocus Vilnius, Vilnius 12 2:21:15.63 37.7  
7
Talačka Lukas LTUTop team Dviratis Tau 12 2:21:59.19 37.5  
8
Pelaitis Arnas LTUVasarė Kenda, Panevėžys 12 2:21:59.33 37.5  
9
Zavackis Justinas LTUKomi DK, Panevėžys 12 2:21:59.59 37.5 V18 1
10
Janeliūnas Saulius LTUUmarai SP, Panevėžys 12 2:21:59.60 37.5 V40 1
11
Rumšas Rolandas LTUKvėdarna DK, Šilalė 12 2:21:59.68 37.5 V18 2
12
Borkertas Karolis LTUMyBike, Positus, Šiauliai 12 2:21:59.70 37.5 V18 3
13
Stasikėlis Martynas LTUGeno DK, Sietyno SM, Vilnius 12 2:21:59.89 37.5 V18 4
14
Popov Vladislav LTUVelo Ghost Veloma, Klaipėda 12 2:21:59.90 37.5 V18 5
15
Manikas Domas LTUVasarė Kenda, Panevėžys 12 2:22:00.00 37.5  
16
Tamošiūnas Paulius LTUUtenos SC, Utena 12 2:22:00.21 37.5 V18 6
17
Dolgovas Andrejus LTUVelomanija Niskama, Kaunas 12 2:22:00.25 37.5  
18
Valeika Ramūnas LTUVasarė Kenda, Klaipėdos SC, Klaipėda 12 2:22:00.29 37.5  
19
Zalatoris Tomas LTUFortūna DK, Panevėžys 12 2:22:00.30 37.5 V18 7
20
Volungevičius Karolis LTUVelomanija Niskama, Kaunas 12 2:22:00.50 37.5 V30 2
21
Minkus Laurynas LTUVelomanija Niskama, Kaunas 12 2:22:00.86 37.5  
22
Malinauskas Tadas LTUFocus Vilnius, Vilnius 12 2:22:01.00 37.5 V30 3
23
Svetikas Gintaras LTUVelomanija Niskama, Kaunas 12 2:22:01.29 37.5 V18 8
24
Petrusevičius Rimas LTUTop team Dviratis Tau 12 2:22:01.57 37.5 V40 2
25
Gembeckas Tomas LTUFortūna DK, Panevežys 12 2:22:01.70 37.5 V18 9
26
Bikinas Dominykas LTUEl-Eko Sport DK, Panevėžys 12 2:22:01.84 37.5  
27
Rinkevičius Tauras LTUAira DK, Vilkaviškio SM, Vilkaviškis 12 2:22:01.86 37.5  
28
Kovaliovas Edgaras LTUTop team Dviratis Tau, Vilnius 12 2:22:01.87 37.5  
29
Račiūnas Mykolas LTUTop team 12 2:22:01.90 37.5 V18 10
30
Pociūnas Mantautas LTUVasarė Kenda, Panevėžys 12 2:22:02.00 37.5  
30
Micė Tomas LTUUmarai SP, Klaipėda 12 2:22:02.00 37.5  
32
Turskis Ričardas LTUPajūris DK, Klaipėdos SC, Klaipėda 12 2:22:02.37 37.5  
33
Kondrotas Simas LTUVelo Ghost Veloma, Klaipėda 12 2:22:02.40 37.5  
34
Utkinas Martynas LTUTop team Dviratis Tau 2 12 2:22:02.40 37.5  
35
Ališauskas Jonas LTUSietyno SM, Vilnius 12 2:22:02.44 37.5 V18 11
36
Zarauskas Rimas LTUUmarai SP, Vilnius 12 2:22:02.72 37.5 V30 4
37
Misevičius Vaidotas LTUFortūna DK, Panevežys 12 2:22:03.27 37.5  
38
Kalina Raimondas LTUFocus Vilnius, Vilnius 12 2:22:03.40 37.5 V40 3
39
Žemaitaitis Audrius LTUVelomanija Niskama, Kaunas 12 2:22:04.03 37.5  
40
Maculevičius Evaldas LTUKaunas 12 2:22:04.07 37.5  
41
Gliaudelis Arūnas LTUTop team Specialized 12 2:22:04.21 37.5 V30 5
42
Vareikis Vitalis LTUFocus Vilnius, Vilnius 12 2:22:04.76 37.4 V40 4
43
Gudauskas Mantas LTUKvėdarna DK, Šilalė 12 2:22:05.34 37.4 V18 12
44
Kačerauskas Arturas LTUUmarai SP, Klaipėda 12 2:22:05.99 37.4 V30 6
45
Puodžius Andrius LTUUtenos SC, Utena 12 2:22:09.19 37.4 V18 13
46
Kvietkauskas Julius LTUUmarai SP, Vilnius 12 2:22:09.49 37.4  
47
Vilinauskas Vilmantas LTUVelo Ghost Veloma, Klaipėda 12 2:22:16.37 37.4 V30 7
48
Vileniškis Deividas LTUTop team Dviratis Tau 12 2:26:26.33 36.3 V30 8
49
Ūsas Titas LTULitubel staki parket, Kauno JSOM, Kaunas 12 2:26:29.02 36.3  
50
Žylė Liudvikas LTUKlaipėdos SC, Klaipėda 12 2:26:29.35 36.3 V18 14
51
Kastanauskas Povilas LTUFocus Vilnius, Vilnius 12 2:26:29.62 36.3  
52
Valickas Julius LTUTop team Dviratis Tau 2, Vilnius 12 2:26:49.76 36.2  
53
Padriezas Linas LTUVelomanija Niskama, Kaunas 12 2:30:13.50 35.4  
54
Ratkevičius Marius LTUFocus Vilnius, Vilnius 12 2:30:23.00 35.4  
55
Grigelevičius Hubertas LTULitubel staki parket, Kauno JSOM, Kaunas 12 2:30:31.00 35.4 V18 15
56
Malakauskas Aleksandras LTUUmarai SP, Vilnius 12 2:30:33.12 35.3 V30 9
57
Zlatkus Mindaugas LTUVasarė Kenda, Kaunas 12 2:30:33.51 35.3 V30 10
58
Gedrimas Donatas LTUVasarė Kenda, Klaipėda 12 2:30:35.05 35.3  
59
Saprykinas Valdemaras LTUVelo Ghost Veloma, Klaipėda 12 2:30:36.07 35.3 V30 11
60
Jankeliūnas Gintaras LTUFocus Vilnius, Vilnius 12 2:32:52.83 34.8 V40 5
61
Narveišis Šarūnas LTUUtenos SC, Utena 12 2:32:53.00 34.8 V18 16
62
Kastanauskas Vytautas LTUMontis Magia, Vilnius 12 2:33:00.37 34.8 V40 6
63
Kašieta Mindaugas LTUS-Sportas, Šiauliai 12 2:33:13.00 34.7 V30 12
64
Petrauskas Kęstutis LTUVasarė Kenda, Gargždai 12 2:33:14.36 34.7 V40 7
65
Bliakevičius Romualdas LTUUmarai SP, Vilnius 12 2:34:53.60 34.4 V40 8
66
Videika Airidas LTUEl-Eko Sport DK, Panevėžys 12 2:34:58.00 34.3  
67
Strazdas Jaunius LTUSietyno SM, Vilnius 12 2:39:01.00 33.5 V18 17
68
Zavackas Laisvūnas LTUTop team Dviratis Tau 2 11 2:09:50.00 37.6 V30 13
69
Kareiva Emilis LTUKlaipėdos SC, Klaipėda 11 2:20:30.68 34.7 V18 18
70
Griskonis Mindaugas LTULitubel staki parket, Kauno JSOM, Kaunas 11 2:20:58.87 34.6  
71
Vitulskis Emilis LTUVelomanija Niskama, Kaunas 11 2:20:59.12 34.6  
72
Ropė Laurynas LTUFocus Vilnius 2, Kaunas 11 2:21:00.00 34.6  
73
Žiūraitis Kasparas LTUDviratai Thermowave, Birštonas 11 2:21:00.28 34.6  
74
Bieliauskas Augustas LTUAira DK, Vilkaviškio SM, Vilkaviškis 11 2:21:03.60 34.6 V18 19
75
Salanginas Eduardas LTUUtena 11 2:21:03.74 34.6 V40 9
76
Motuzas Renatas LTUFocus Vilnius 2, Kaunas 11 2:21:08.53 34.6 V40 10
77
Dumčius Matas LTUVelomanija Niskama, Kaunas 11 2:21:33.00 34.5  
78
Raila Lukas LTUVelomanija Niskama, Kauno JSOM, Kaunas 11 2:21:33.69 34.5 V18 20
79
Mickevičius Matas LTUUkmergė 11 2:22:57.00 34.1 V18 21
80
Kalina Talius LTUVasarė Kenda, Vilnius 11 2:22:58.00 34.1  
81
Rauba Kristijonas LTUPajūris DK, Klaipėdos SC, Klaipėda 11 2:23:27.57 34 V18 22
82
Liaugodas Žilvinas LTUUmarai SP, Klaipėda 11 2:24:00.00 33.9 V30 14
83
Špakovs Sergejs LATDaugavpils 11 2:25:15.00 33.6 V40 11
84
Sinkevičius Dainius LTUDviračių salonas, Vilnius 11 2:25:26.97 33.5 V30 15
85
Naujalis Žilvinas LTUDviračių salonas, Vilnius 11 2:25:27.10 33.5 V30 16
86
Kuzminskas Mantas LTUKlaipėdos SC, Klaipėda 11 2:25:30.90 33.5 V18 23
87
Grigas Laurynas LTUDviratai Thermowave, Kaunas 11 2:25:36.81 33.5  
88
Merzlikin Olexandr LATVeloclub, Rīga 11 2:25:37.14 33.5 V40 12
89
Baltušis Aurimas LTUFocus Vilnius 2, Vilnius 11 2:25:37.21 33.5  
90
Gamulka Česlavas LTUFocus Vilnius, Vilnius 11 2:25:37.30 33.5 V40 13
91
Kondratavičius Daumantas LTUBloress, Kaunas 11 2:25:37.57 33.5  
92
Leveika Justinas LTUVilnius 11 2:25:38.00 33.5  
93
Michinas Aidas LTUPajūris DK, Klaipėdos SC, Klaipėda 11 2:25:38.10 33.5 V18 24
94
Zaveckas Jonas LTU  11 2:25:39.04 33.5 V40 14
95
Vaškevičius Paulius LTUVilnius 11 2:25:39.71 33.5  
96
Šimkonis Andrius LTURaidas TSMK, Šlienava 11 2:25:40.12 33.5 V30 17
97
Beniušis Mantvidas LTUDubysos SM, Šiauliai 11 2:25:40.43 33.5 V18 25
98
Jurna Danielius LTU  11 2:25:40.68 33.5 V30 18
99
Barniškis Julius LTUKaunas 11 2:25:41.39 33.5  
100
Norkus Mindaugas LTUKlaipėda 11 2:25:42.14 33.5 V40 15
101
Zarauskas Dainius LTUUmarai SP, Vilnius 11 2:25:45.21 33.5 V40 16
102
Stoškus Mantas LTUGargždai Velo, Gargždai 11 2:25:55.00 33.4  
103
Jurna Povilas LTU  11 2:26:31.03 33.3 V30 19
104
Pilibavičius Martynas LTUKlaipėdos SC, Klaipėda 11 2:26:32.13 33.3 V18 26
105
Chodočinskas Šarūnas LTUKaunas 11 2:26:32.75 33.3 V40 17
106
Miškevičius Eimantas LTUVelomanai, Kaunas 11 2:26:47.32 33.2 V30 20
107
Revas Saulius LTUVelomanai, Kaunas 11 2:27:07.38 33.2 V40 18
108
Trakimas Vytautas LTUDviračių salonas, Vilnius 11 2:28:00.00 33  
109
Kilijonas Artūras LTUDviračių salonas, Vilnius 11 2:28:14.00 32.9 V30 21
110
Paulauskas Modestas LTUKlaipėdos SC, Klaipėda 11 2:29:38.58 32.6 V18 27
111
Černiauskas Justinas LTUDviračių salonas, Vilnius 11 2:30:02.86 32.5 V30 22
112
Beržanskis Albinas LTUSportūna DK, Skuodas 11 2:30:08.15 32.5 V40 19
113
Kvietinskas Irmantas LTUVelomanai, Kaunas 11 2:30:08.97 32.5 V40 20
114
Pranckevičius Egidijus LTUDviratai Thermowave, Kaunas 11 2:30:10.63 32.5 V40 21
115
Grigaitis Dovydas LTUVelomanija Niskama, Kaunas 11 2:30:15.57 32.5  
116
Stakėnas Kęstutis LTU  11 2:30:33.36 32.4 V40 22
117
Naruškevič Tomas LTUTop team Dviratis Tau, Vilnius 11 2:30:36.00 32.4 V30 23
118
Žukauskas Marius LTUDviratai Thermowave, Vilnius 11 2:30:36.31 32.4  
119
Miškinis Mintautas LTU  11 2:30:37.54 32.4 V30 24
120
Juciūnas Paulius LTUUtenos SC, Utena 11 2:30:37.77 32.4 V18 28
121
Minkevičius Antanas LTUFocus Vilnius 2, Vilnius 11 2:30:41.65 32.4  
122
Gurklys Justinas LTUNortire, Vilnius 11 2:30:42.00 32.4 V30 25
123
Rancovas Eugenijus LTUVilnius 11 2:30:42.46 32.4 V30 26
124
Bartusevičius Evaldas LTUDviračių salonas, Vilnius 11 2:30:42.54 32.4 V30 27
125
Jankūnas Arūnas LTUGiant, Kaunas 11 2:32:00.50 32.1 V30 28
126
Savickas Aurimas LTUVilnius 11 2:33:50.31 31.7  
127
Eitutis Andrius LTUVelomanai, Kaunas 11 2:38:03.90 30.9  
128
Žukauskas Algirdas LTUUmarai SP, Klaipėda 10 2:21:18.79 31.4 V40 23
129
Janavičius Ramūnas LTUVilnius 10 2:21:21.89 31.4 V30 29
130
Ščerbakovas Artūras LTUVasarė Kenda, Klaipėda 10 2:21:26.00 31.4 V40 24
131
Skyrius Šarūnas LTUKeršto demonai, Vilnius 10 2:21:27.13 31.3 V30 30
132
Kubilius Evaldas LTUVilnius 10 2:23:21.40 30.9 V30 31
133
Januškevičius Jovaldas LTUDviratai Thermowave, Kaunas 10 2:23:22.79 30.9 V30 32
134
Kižys Tautvydas LTUVelomanai, Kaunas 10 2:25:43.67 30.4 V30 33
135
Civinskas Remigijus LTUKaunas 10 2:25:45.50 30.4 V40 25
136
Bielinis Alvydas LTUVilnius 10 2:25:48.27 30.4 V40 26
137
Bružas Rimas LTUUmarai SP, Gargždai 10 2:25:52.00 30.4 V40 27
138
Antanavičius Linas LTUVilnius 10 2:26:00.80 30.4 V40 28
139
Tinauskas Raimondas LTUUmarai SP, Klaipėda 10 2:28:29.77 29.9 V30 34
140
Palevičius Mindaugas LTUUmarai SP, Klaipėda 10 2:28:29.78 29.9  
141
Šilianskis Algirdas LTU  10 2:28:30.48 29.9 V40 29
142
Šuškevičius Tomas LTUDviračių salonas, Vilnius 10 2:30:05.67 29.5 V30 35
143
Beržanskis Mindaugas LTUUmarai SP, Klaipėda 10 2:31:29.72 29.3  
144
Šertvytis Donatas LTUVelomanija Niskama, Kaunas 9 1:47:25.50 37.1  
145
Černevičius Romanas LTUramaska.lt cycling - Silvini - WilierBaltic, Vilnius 9 2:12:15.21 30.2 V40 30
146
Kaminskas Vidmantas LTUUmarai SP, Klaipėda 9 2:12:40.00 30.1 V40 31
147
Skripkauskas Vaidas LTUKaunas 9 2:21:16.05 28.2 V30 36
148
Miškinis Martynas LTUVilnius 9 2:21:28.00 28.2 V30 37
149
Valentinavičius Arvydas LTU  9 2:24:13.65 27.7 V40 32
150
Labutis Gediminas LTUVelomanai, Kaunas 9 2:24:59.33 27.5 V30 38
151
Šukutis Andrius LTULietavos pagrindinė mokykla, Jonava 9 2:25:57.79 27.3 V30 39
152
Maciulevičius Arūnas LTURobinzonada Adventure, Kaunas 9 2:32:45.80 26.1 V30 40
153
Butkus Karolis LTUKaunas 9 2:36:04.73 25.6  
154
Ragauskas Audrius LTUGeno DK, Sietyno SM, Vilnius 8 1:38:20.65 36.1  
155
Baldauskas Henrikas LTUMontis Magia, Vilnius 8 1:55:15.17 30.8 V30 41
156
Mieželis Valdas LTU  8 2:29:29.04 23.7  
157
Remeika Artūras LTUToode MTBCC, Vilnius 7 1:33:22.01 33.2 V30 42
158
Šatikas Deividas LTURobinzonada Adventure, Kaunas 6 1:19:37.03 33.4  
159
Romanovas Jonas LTUUmarai SP, Klaipėda 6 1:19:44.75 33.4 V40 33
160
Ramaška Šarūnas LTUramaska.lt cycling, Vilnius 6 1:37:02.88 27.4 V30 43
161
Ramaska Algirdas LTUramaska.lt cycling, Vilnius 6 1:37:02.88 27.4 V30 44
162
Ramaška Valdas LTUramaska.lt cycling, Vilnius 6 1:45:00.00 25.3 V40 34
163
Sirotka Šarūnas LTU  6 1:50:48.69 24 V18 29
164
Vyšniauskas Julius LTULitubel staki parket, Kauno JSOM, Kaunas 5 1:00:06.79 36.9  
165
Prušinskas Kęstutis LTUVelomanai, Vilnius 5 1:18:13.59 28.3 V30 45
166
Bogušas Laimonas LTUUmarai SP, Klaipėda 5 1:23:27.32 26.6 V30 46
167
Kiršys Deividas LTUKaunas 5 1:28:46.44 25  
168
Geležiūnas Valdemaras LTUFocus Vilnius 2, Kaunas 4 51:23.70 34.5  
169
Knieža Pranas LTUVelo Ghost Veloma, Klaipėda 3 36:35.18 36.4 V40 35
170
Slavinskas Gytis LTUVelomanija Niskama, Kauno JSOM, Kaunas 2 24:11.64 36.7 V18 30
171
Tamanis Andrejs LATDaugavpils 2 24:18.29 36.5 V40 36
172
Seluchinas Maksimas LTUDviračių salonas, Vilnius 2 25:58.73 34.1 V30 47
173
Juškaitis Nerijus LTUNPR 2 26:56.73 32.9 V40 37
174
Andriuška Osvaldas LTU  2 29:57.54 29.6 V40 38
175
Ramaška Mindaugas LTUramaska.lt cycling, Vilnius 2 35:57.27 24.7  
176
Danyla Denas LTUVelomanija Niskama, Kaunas 1 11:55.21 37.2  
177
Jočys Martynas LTUKaunas 1 12:06.13 36.6 V30 48
178
Daraška Ernestas LTU  1 12:06.33 36.6 V30 49
179
Kulikauskas Darius LTUDviratai Thermowave, Vilnius 1 12:10.84 36.4  
  Speičys Saulius LTUDviratai Thermowave, Vilnius   dnf   V30 0

Tarpiniai laikai