Plento dviračių taurės Vilniaus etapas
LTU, Vilnius, 2013-06-02

Rezultatai

Grupė V

Trasa 102.0 km 12 ratai

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Ratai Laikas km/h Taip pat...
1
Vaitkus Tomas LTUOreca green edge 12 2:40:53.8 38  
2
Gudiškis Eimantas LTUVelomanija Niskama, Vilkaviškis 12 2:40:54.1 38  
3
Kaupas Vytautas LTUVasarė Kenda 12 2:40:54.3 38 V30 1
4
Džervus Darijus LTUVasarė Kenda, Klaipėda 12 2:40:55.5 38  
5
Kovaliovas Edgaras LTUTop team Dviratis Tau 12 2:41:06.2 38  
6
Pečiulis Andrius LTUTop team Dviratis Tau 12 2:42:38.8 37.6  
7
Bliakevičius Mantas LTUUmarai SP, Vilnius 12 2:43:02.5 37.5  
8
Čivilis Elijus LTUTop team Dviratis Tau 12 2:43:30.4 37.4 V30 2
9
Pelaitis Arnas LTUVasarė Kenda 12 2:43:33.3 37.4  
10
Kondrotas Simas LTUVelo Ghost Veloma, Klaipėda 12 2:43:38.7 37.4  
11
Račiūnas Mykolas LTUTop team Dviratis Tau 12 2:43:40.2 37.4 V18 1
12
Gliaudelis Arūnas LTUTop team Dviratis Tau 12 2:43:41.8 37.4 V30 3
13
Borkertas Karolis LTUMyBike, Dubysos SM, Šiauliai 12 2:43:44.0 37.4 V18 2
14
Valeika Ramūnas LTUVasarė Kenda, Klaipėda 12 2:43:44.5 37.4  
15
Manikas Domas LTUVasarė Kenda 12 2:43:45.8 37.4  
16
Kvietkauskas Julius LTUUmarai SP, Vilnius 12 2:43:51.6 37.3  
17
Klimavičius Justas LTUUmarai SP, Vilnius 12 2:43:54.0 37.3  
18
Talačka Lukas LTUTop team Dviratis Tau 12 2:43:57.2 37.3  
19
Minkus Laurynas LTUVelomanija Niskama, Kaunas 12 2:44:37.0 37.2  
20
Ragauskas Audrius LTUGeno DK, Sietyno SM, Vilnius 12 2:44:39.0 37.2  
21
Saprykinas Valdemaras LTUVelo Ghost Veloma, Klaipėda 12 2:44:45.0 37.1 V30 4
22
Malinauskas Tadas LTUFocus Vilnius, Vilnius 12 2:44:53.9 37.1 V30 5
23
Zarauskas Rimas LTUUmarai SP, Vilnius 12 2:45:03.4 37.1 V30 6
24
Kalina Raimondas LTUFocus Vilnius, Vilnius 12 2:45:04.8 37.1 V40 1
25
Petrusevičius Rimas LTUTop team Dviratis Tau 12 2:45:10.6 37.1 V40 2
26
Bliakevičius Romualdas LTUUmarai SP, Vilnius 12 2:50:45.4 35.8 V40 3
27
Raila Lukas LTUVelomanija Niskama, Kauno JSOM, Kaunas 12 2:51:18.0 35.7 V18 3
28
Maišelis Jonas LTUTop team Dviratis Tau 2, Vilnius 12 2:51:32.4 35.7  
29
Pociūnas Mantautas LTUVasarė Kenda 12 2:51:49.2 35.6  
30
Vareikis Vitalis LTUFocus Vilnius, Vilnius 12 2:51:57.3 35.6 V40 4
31
Petrauskas Kęstutis LTUVasarė Kenda, Gargždai 12 2:52:22.9 35.5 V40 5
32
Zavackis Justinas LTUFortūna DK, Panevėžys 12 2:55:40.9 34.8 V18 4
33
Zlatkus Mindaugas LTUVasarė Kenda, Gargždai 12 2:55:44.8 34.8 V30 7
34
Beniušis Mantvidas LTUDubysos SM, Šiauliai 12 2:55:45.5 34.8 V18 5
35
Motuzas Renatas LTUFocus Vilnius 2, Vilnius 12 2:55:48.6 34.8 V40 6
36
Kiela Dainius LTUS-Sportas, Vilnius 12 2:56:02.4 34.8 V40 7
37
Naujalis Žilvinas LTUDviračių salonas, Vilnius 12 2:56:34.8 34.7 V30 8
38
Žukauskas Marius LTUDviratai Thermowave 12 2:56:41.7 34.6  
39
Tamulis Martynas LTUTop Dviratis, Vilnius 12 2:56:47.5 34.6  
40
Gedrimas Donatas LTUVasarė Kenda, Gargždai 12 2:56:52.6 34.6  
41
Speičys Saulius LTUDviratai Thermowave 12 2:56:59.7 34.6 V30 9
42
Michinas Aidas LTUPajūris DK, Klaipėda 11 2:43:11.5 34.4 V18 6
43
Bartaševičius Julius LTUFocus Vilnius 2, Vilnius 11 2:43:27.1 34.3  
44
Knieža Pranas LTUVelo Ghost Veloma, Klaipėda 11 2:43:34.3 34.3 V40 8
45
Jurna Danielius LTU  11 2:43:36.1 34.3 V30 10
46
Ratkevičius Marius LTUFocus Vilnius, Vilnius 11 2:43:40.5 34.3  
47
Špakovs Sergejs LATDaugavpils 11 2:43:41.3 34.3 V40 9
48
Gamulka Česlavas LTUFocus Vilnius 2, Vilnius 11 2:43:46.3 34.3 V40 10
49
Dervinis Valdemaras LTUFocus Vilnius, Vilnius 11 2:44:34.1 34.1 V40 11
50
Zaveckas Jonas LTU  11 2:45:06.8 34 V40 12
51
Leveika Justinas LTU  11 2:45:06.9 34  
52
Dolgovas Andrejus LTUVelomanija Niskama, Kaunas 11 2:45:40.7 33.9  
53
Petrusevičius Mantas LTUEl-Eko Sport DK, Panevėžys 11 2:45:42.6 33.9  
54
Šliačinas Pavelas LTU  11 2:46:11.0 33.8 V30 11
55
Ragaišis Vygandas LTUDviračių salonas, Vilnius 11 2:48:10.8 33.4  
56
Kropis Gedmantas LTUGreyorb, Vilnius 11 2:49:04.8 33.2 V30 12
57
Jankauskas Ugnius LTUTop team Dviratis Tau 2, Vilnius 11 2:50:19.4 32.9 V40 13
58
Naruškevič Tomas LTUTop team Dviratis Tau 11 2:50:30.3 32.9 V30 13
59
Vilkelis Simas LTUDviračių salonas, Vilnius 11 2:50:34.3 32.9  
60
Bartusevičius Evaldas LTUDviračių salonas, Vilnius 11 2:50:36.0 32.9 V30 14
61
Šimkonis Andrius LTURaidas TSMK, Šlienava 11 2:50:37.5 32.9 V30 15
62
Jastremskas Mantas LTUTop team Dviratis Tau 2, Vilnius 11 2:50:38.0 32.9  
63
Kvietinskas Irmantas LTUVelomanai, Kaunas 11 2:50:42.1 32.9 V40 14
64
Revas Saulius LTUVelomanai, Kaunas 11 2:50:49.0 32.8 V40 15
65
Kulikauskas Darius LTUDviratai Thermowave, Kaunas 11 2:50:51.5 32.8  
66
Undraitis Martynas LTUVelomanija Niskama, Vilnius 11 2:51:21.7 32.7 V30 16
67
Kočetkov Aleksandr LTUFocus Vilnius 2, Vilnius 11 2:53:08.6 32.4 V30 17
68
Kaminskas Vidmantas LTUUmarai SP, Vilnius 11 2:54:15.5 32.2 V40 16
69
Jakubonis Renatas LTUMint, Vilnius 11 2:58:15.4 31.5 V30 18
70
Kuzminskas Mantas LTU  10 2:24:12.9 35.4 V18 7
71
Miškinis Mintautas LTU  10 2:41:29.7 31.6 V30 19
72
Jurna Povilas LTU  10 2:41:41.8 31.5 V30 20
73
Utkinas Martynas LTUTop team Dviratis Tau 2, Vilnius 10 2:42:06.1 31.5  
74
Svirid Kšyštof LTUSteel is real, Vilnius 10 2:43:53.9 31.1  
75
Černiauskas Justinas LTUDviračių salonas, Vilnius 10 2:43:54.3 31.1 V30 21
76
Juškaitis Nerijus LTUNPR 10 2:43:56.4 31.1 V40 17
77
Balčiūnas Jonas LTUelibri.lt 10 2:44:01.2 31.1 V40 18
78
Beržanskis Albinas LTUSportūna DK, Skuodas 10 2:44:05.0 31.1 V40 19
79
Civinskas Remigijus LTUVelomanija Niskama 3, Kaunas 10 2:44:05.7 31.1 V40 20
80
Gavelis Povilas LTUwilierbaltic.com 10 2:44:07.3 31.1 V30 22
81
Narbutas Marius LTUVilnius 10 2:44:07.3 31.1  
82
Bielinis Alvydas LTUVilnius 10 2:45:37.7 30.8 V40 21
83
Stulpinas Gintaras LTU  10 2:46:23.7 30.6 V40 22
84
Jakimčius Giedrius LTUVilnius 10 2:48:36.4 30.2  
85
Andrašiūnas Petras LTUS-Sportas, Vilnius 10 2:50:08.1 30 V30 23
86
Žilinskas Tautvydas LTUBūdakalnis OK 10 2:50:11.6 30 V30 24
87
Gurklys Justinas LTUNortire 10 2:54:59.3 29.1 V30 25
88
Žilinskas Paulius LTUVilnius 10 2:56:44.5 28.9  
89
Petrulevičius Karolis LTUMint, Vilnius 10 2:57:07.9 28.8 V40 23
90
Labutis Gediminas LTUVelomanai 10 2:57:44.6 28.7 V30 26
91
Sinkevičius Dainius LTUDviračių salonas, Vilnius 9 2:10:55.2 35.1 V30 27
92
Zarauskas Dainius LTUUmarai SP, Vilnius 9 2:17:31.6 33.4 V40 24
93
Januškevičius Jovaldas LTUDviratai Thermowave, Kaunas 9 2:26:46.5 31.3 V30 28
94
Jankūnas Arūnas LTUGiant 9 2:29:21.3 30.7 V30 29
95
Sankauskas Dovydas LTUF.O.C.U.S. running, Vilnius 9 2:41:09.8 28.5 V30 30
96
Grigas Saulius LTUVilnius 9 2:41:11.9 28.5 V30 31
97
Čivilis Egidijus LTUF.O.C.U.S. running, Vilnius 9 2:41:34.7 28.4 V40 25
98
Stakėnas Kęstutis LTU  9 2:41:52.4 28.4 V40 26
99
Valentinavičius Arvydas LTU  9 2:44:27.3 27.9 V40 27
100
Miškinis Martynas LTU  9 2:47:17.7 27.4 V30 32
101
Kižys Tautvydas LTUVelomanai, Kaunas 9 2:47:35.2 27.4 V30 33
102
Norkaitis Linas LTUVilnius 9 2:52:32.0 26.6 V30 34
103
Rancovas Eugenijus LTU  9 2:53:13.3 26.5 V30 35
104
Jankunec Viačeslav LTUVilnius 9 2:58:09.0 25.8 V30 36
105
Stasikėlis Laurynas LTUVelomanija Niskama, Kaunas 8 1:49:14.3 37.3 V18 8
106
Malakauskas Aleksandras LTUUmarai SP, Vilnius 8 1:51:45.0 36.5 V30 37
107
Trakimas Vytautas LTUDviračių salonas, Vilnius 8 1:52:00.2 36.4  
108
Gylys Ignas LTUMontis magia, Molėtai 8 2:02:49.3 33.2 V30 38
109
Triuška Lukas LTUGargždai 8 2:27:30.1 27.7 V18 9
110
Baldauskas Henrikas LTU  8 2:35:22.0 26.3 V30 39
111
Liepa Regimantas LTUVilnius 8 2:53:24.5 23.5 V40 28
112
Kačerauskas Arturas LTUUmarai SP, Vilnius 7 1:36:40.6 36.9 V30 40
113
Ramaška Valdas LTU  7 2:04:16.8 28.7 V40 29
114
Dumčius Matas LTUVelomanija Niskama, Kaunas 6 1:24:32.6 36.2  
115
Černevičius Romanas LTUramaska.lt cycling, Silvini 6 1:44:08.8 29.4 V40 30
116
Tinauskas Raimondas LTUUmarai SP, Vilnius 6 1:48:32.0 28.2 V30 41
117
Bajor Artur LTUŠokių sostinė, Vilnius 6 1:57:43.1 26 V30 42
118
Čyvas Andrius LTUVilnius 6 2:12:30.9 23.1 V40 31
119
Mickevičius Matas LTUVelomanija Niskama, Kaunas 5 1:09:08.4 36.9 V18 10
120
Zavackas Laisvūnas LTUTop team Dviratis Tau 2, Vilnius 5 1:12:49.9 35 V30 43
121
Stasikėlis Martynas LTUGeno DK, Sietyno SM, Vilnius 5 1:18:02.1 32.7 V18 11
122
Maciulevičius Arūnas LTURobinzonada adventure 5 1:39:32.2 25.6 V30 44
123
Ūsas Titas LTULitubel staki parket, Kauno JSOM, Kaunas 4 54:30.8 37.4  
124
Vyšniauskas Julius LTU  4 54:47.0 37.2 V18 12
125
Kastanauskas Vytautas LTUMontis magia, Molėtai 4 56:16.0 36.2 V40 32
126
Pranckevičius Egidijus LTUDviratai Thermowave 4 58:50.8 34.7 V40 33
127
Kubilius Evaldas LTU  4 1:02:09.2 32.8 V30 45
128
Čivilis Danas LTUFocus Vilnius, Vilnius 4 1:16:00.0 26.8 V40 34
129
Kalina Talius LTUVasarė Kenda 3 40:33.2 37.7  
130
Seluchinas Maksimas LTUDviračių salonas, Vilnius 3 54:11.1 28.2 V30 46
131
Eitutis Andrius LTUVelomanai 2 28:02.2 36.4  
132
Tarulis Marius LTUOld school road, Vilnius 2 30:36.0 33.3  
133
Skripkauskas Vaidas LTU  2 31:38.9 32.2 V30 47
  Prušinskas Kęstutis LTUVelomanai   dnf   V30 0
  Bružas Rimas LTUUmarai SP, Gargždai   dnf   V40 0
  Peseckis Edmundas LTUCycloteam   dnf   V40 0

Tarpiniai laikai