dbtopas login
Plento dviračių taurės Šiaulių etapas → Rezultatai racesults.lt

LTU
LTU, Šiauliai, 2013-07-28

Grupės M_T, M14, M16, M18, M30, M40, M50, TAUTA, V_T, V14, V16, V50, V60

Trasa 36.0 km 5 ratai

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Ratai Laikas km/h
1V_TBrusokas Vilius
LTU
LTU
Nikeliuotas špykis, Alytus 5 53:57.6 40
2V_TVideika Airidas
LTU
LTU
Nikeliuotas špykis, Alytus 5 53:57.8 40
3V_TSkrebelis Saulius
LTU
LTU
Utena 5 54:32.2 39.6
4V16Čekas Laurynas
LTU
LTU
Utenos SC, Utena 5 54:36.1 39.6
5V16Balčiūnas Mantas
LTU
LTU
My bike, Dubysos SM, Šiauliai 5 54:37.8 39.5
6V16Seniūnas Gerardas
LTU
LTU
Utenos SC, Utena 5 54:39.2 39.5
7V16Baracevičius Paulius
LTU
LTU
Aira DK, Vilkaviškio SM, Vilkaviškis 5 54:40.3 39.5
8V50Jurgelėnas Raimondas
LTU
LTU
Utena 5 54:40.7 39.5
9V16Strakšys Svajūnas
LTU
LTU
Pajūris DK, Klaipėdos SC, Klaipėda 5 54:41.3 39.5
10V16Steponavičius Dominykas
LTU
LTU
Fortūna DK, Panevėžys 5 54:41.6 39.5
11V16Taučius Jurgis Vainoras
LTU
LTU
Geno DK, Sietyno SM, Vilnius 5 54:42.0 39.5
12V_TMateliūnas Tomas
LTU
LTU
Pakruojis 5 54:42.2 39.5
13V_TKukta Robertas
LTU
LTU
S-Sportas, Šiauliai 5 54:42.5 39.5
14V16Palubinskas Algirdas
LTU
LTU
Velomanija Niskama, Kauno JSOM, Kaunas 5 54:44.5 39.5
15V16Riaubys Eimantas
LTU
LTU
Sietyno SM, Vilnius 5 54:44.8 39.5
16V16Gončiauskas Laurynas
LTU
LTU
Sietyno SM, Vilnius 5 54:45.3 39.4
17V14Laurinaitis Justas
LTU
LTU
Aira DK, Vilkaviškio SM, Vilkaviškis 5 54:45.5 39.4
18V_TPadelevičius Ramūnas
LTU
LTU
Darna TK, Panevėžys 5 54:45.5 39.4
19V16Maculevičius Ričardas
LTU
LTU
Adrija DK, Kaunas 5 54:45.0 39.4
20V_TVitkauskas Martynas
LTU
LTU
Nikeliuotas špykis, Alytus 5 54:46.3 39.4
21V_TKavaliauskas Regimantas
LTU
LTU
Telšiai OK, Telšiai 5 54:46.4 39.4
22V_TBalčiūnas Giedrius
LTU
LTU
Best team ever made, Kaunas 5 54:46.8 39.4
23V16Mažeika Augustas
LTU
LTU
Vasarė Kenda, Panevėžys 5 54:47.3 39.4
24V_TKasperavičius Marius
LTU
LTU
Sporto Gama, Utena 5 54:47.5 39.4
25V16Marcinkevičius Augustas
LTU
LTU
Fortūna DK, Panevėžys 5 54:47.8 39.4
26V60Kupča Eduards
LAT
LAT
Riga, Riga 5 54:47.8 39.4
27V16Žukauskas Simonas
LTU
LTU
Fortūna DK, Panevėžys 5 54:48.4 39.4
28V16Juozaitis Lukas
LTU
LTU
Dubysos SM, Šiauliai 5 54:48.5 39.4
29V_TPetrulis Vitalijus
LTU
LTU
Telšiai OK, Telšiai 5 54:49.1 39.4
30V50Grinskis Antanas
LTU
LTU
Umarai SP, Vilnius 5 54:49.2 39.4
31V_TGelžinis Linas
LTU
LTU
S-Sportas, Šiauliai 5 54:49.2 39.4
32V14Ambrazas Ignas
LTU
LTU
S-Sportas, Šiauliai 5 54:49.7 39.4
33V50Bendoraitis Virginijus
LTU
LTU
Dviratai Thermowave, Kaunas 5 54:50.2 39.4
34V_TAmbrazas Svajūnas
LTU
LTU
S-Sportas, Šiauliai 5 54:51.2 39.4
35V14Šulinskas Rokas
LTU
LTU
Aira DK, Vilkaviškio SM, Vilkaviškis 5 54:51.4 39.4
36V_TPankauskas Vilius
LTU
LTU
Drym tym, Kaunas 5 54:51.6 39.4
37V_TNauronis Gintautas
LTU
LTU
Kelmė 5 54:52.1 39.4
38V50Urbikas Aloyzas
LTU
LTU
Tauragė 5 54:52.7 39.4
39V16Lajevskij Artur
LTU
LTU
Sietyno SM, Vilnius 5 54:53.1 39.4
40V_TŠulinskas Vytis
LTU
LTU
Drym tym, Kaunas 5 54:57.9 39.3
41V_TStrižanas Aurimas
LTU
LTU
Best team ever made, Kaunas 5 55:22.3 39
42V_TVolskis Evaldas
LTU
LTU
Drym tym, Kaunas 5 55:35.8 38.9
43V50Šliavas Leonidas
LTU
LTU
Kėdainiai 5 56:15.6 38.4
44V50Riaubys Alvydas
LTU
LTU
Focus Vilnius, Vilnius 5 57:25.2 37.6
45V_TŠpundov Dmitrij
LTU
LTU
  5 57:40.0 37.5
46V_TJankūnas Rimas
LTU
LTU
Kauno BMK, Kaunas 5 57:42.8 37.4
47V_TGulbinas Marius
LTU
LTU
S-Sportas, Šiauliai 5 59:05.7 36.6
48V_TTiškus Artūras
LTU
LTU
Telšiai OK, Telšiai 5 59:07.7 36.5
49V_TJankauskas Gajus
LTU
LTU
SGR Salantai 5 59:10.9 36.5
50V_TAnužis Vytautas
LTU
LTU
Tinklas, Šiauliai 5 59:13.3 36.5
51V_TSudmantas Remigijus
LTU
LTU
Best team ever made, Kaunas 5 59:17.0 36.4
52V_TStašaitis Mindaugas
LTU
LTU
Best team ever made, Kaunas 5 59:20.0 36.4
53V16Krivickas Lukas
LTU
LTU
  5 59:21.6 36.4
54V16Gružas Domantas
LTU
LTU
Dubysos SM, Šiauliai 5 59:21.7 36.4
55V_TKavaliauskas Vaidas
LTU
LTU
Drym tym, Kaunas 5 59:22.3 36.4
56V_TRimkus Eugenijus
LTU
LTU
Vilnius 5 59:22.6 36.4
57V_TVachteris Gediminas
LTU
LTU
Šiauliai 5 59:22.6 36.4
58V_TKulikauskas Egidijus
LTU
LTU
S-Sportas, Šiauliai 5 59:23.3 36.4
59V_TPocevičius Mantas
LTU
LTU
Tinklas, Šiauliai 5 59:23.4 36.4
60V_TMasiulis Valdimaras
LTU
LTU
Šeduva 5 59:23.5 36.4
61V14Marcinkėnas Alanas
LTU
LTU
Utenos SC, Utena 5 59:24.3 36.4
62M14Vaičytė Kotryna
LTU
LTU
Komi DK, Panevėžys 5 59:24.9 36.4
63M16Podžiūnaitė Santa
LTU
LTU
Fortūna DK, Panevėžys 5 59:24.0 36.4
64V50Jarmoška Leonas
LTU
LTU
Umarai SP, Klaipėda 5 59:25.7 36.3
65V_TZaveckis Artūras
LTU
LTU
Tauragė 5 59:25.0 36.3
66V_TMikaliūnas Rolandas
LTU
LTU
S-Sportas, Šiauliai 5 59:26.4 36.3
67V16Virkutis Dovydas
LTU
LTU
  5 59:26.7 36.3
68V14Čeremisinov Artūr
LTU
LTU
Sietyno SM, Vilnius 5 59:27.1 36.3
69V_TLevandavičius Vitas
LTU
LTU
Nikeliuotas špykis, Alytus 5 59:27.3 36.3
70M16Tvorogal Evelina
LTU
LTU
Focus Vilnius, Sietyno SM, Vilnius 5 59:27.6 36.3
71V_TŠvenčionis Mindaugas
LTU
LTU
  5 59:28.1 36.3
72M40Miškevičienė Agnė
LTU
LTU
Velomanai, Kaunas 5 59:28.7 36.3
73V_TBielskis Mindaugas
LTU
LTU
Kaunas 5 59:28.9 36.3
74V60Kiušas Petras
LTU
LTU
  5 59:29.2 36.3
75V_TLukenskas Vytautas
LTU
LTU
Velomanai, Kaunas 5 59:29.2 36.3
76V_TTeškevičius Algirdas
LTU
LTU
Nikeliuotas špykis, Alytus 5 59:29.7 36.3
77V_TKlevinskas Darius
LTU
LTU
S-Sportas, Šiauliai 5 59:29.9 36.3
78V_TRuškys Vytautas
LTU
LTU
Akmenės SC 5 59:30.5 36.3
79V_TMatuliauskas Andrius
LTU
LTU
ADM, Molėtai 5 59:30.5 36.3
80V_TDaraška Ernestas
LTU
LTU
  5 59:38.7 36.2
81V_TTrečiokas Vaidas
LTU
LTU
  5 1:01:37.1 35.1
82V_TVaičaitis Gediminas
LTU
LTU
Tauragė 5 1:01:39.3 35
83V_TPetravičius Rokas
LTU
LTU
Šiauliai 5 1:01:43.4 35
84V_TAlešauskas Gediminas
LTU
LTU
S-Sportas, Šiauliai 5 1:01:43.4 35
85V_TNarmontas Deivydas
LTU
LTU
Plungės SK, Plungė 5 1:01:44.0 35
86V16Janišauskas Modestas
LTU
LTU
  5 1:01:45.1 35
87V_TStankevičius Vytautas
LTU
LTU
Tauragė 5 1:01:46.7 35
88V_TBudginas Julius
LTU
LTU
Telšiai OK, Telšiai 5 1:01:48.9 34.9
89M16Jasulevičiūtė Rolanda
LTU
LTU
Aira DK, Vilkaviškio SM, Vilkaviškis 5 1:01:49.3 34.9
90V_TGarbenis Algirdas
LTU
LTU
Dubysos SM, Šiauliai 5 1:01:54.1 34.9
91V_TJanavičius Ramūnas
LTU
LTU
santa.lt 5 1:01:54.4 34.9
92V_TRimkus Ričardas
LTU
LTU
Tinklas, Šiauliai 5 1:02:06.7 34.8
93V_TPetkevičius Ugnius
LTU
LTU
S-Sportas, Šiauliai 5 1:02:34.2 34.5
94V16Šideikis Povilas
LTU
LTU
Neklaužados 5 1:02:35.6 34.5
95M18Janušonytė Saulė
LTU
LTU
El-Eko Sport DK, Panevėžys 5 1:02:36.9 34.5
96M14Urbonavičiūtė Aistė
LTU
LTU
Fortūna DK, Panevėžys 5 1:02:38.0 34.5
97V_TKrukauskas Arūnas
LTU
LTU
Nikeliuotas špykis, Alytus 5 1:02:56.6 34.3
98V_TRojus Laimonas
LTU
LTU
Šiauliai 5 1:03:22.4 34.1
99V_TJurgaitis Vaidas
LTU
LTU
S-Sportas, Šiauliai 5 1:03:24.3 34.1
100V_TKrušinskas Marius
LTU
LTU
  5 1:04:09.0 33.7
101V60Skibarka Raimondas
LTU
LTU
Velomanai, Kaunas 5 1:04:09.7 33.7
102V_TValauskas Gintautas
LTU
LTU
Telšiai OK, Telšiai 5 1:04:10.3 33.7
103V_TMažuolis Justas
LTU
LTU
Kaunas 5 1:04:11.2 33.7
104V_TRuminas Antanas
LTU
LTU
S-Sportas, Šiauliai 5 1:04:15.5 33.6
105V_TVarneckas Marius
LTU
LTU
Vilnius 5 1:04:23.4 33.5
106V_TKupė Marius
LTU
LTU
Velo Ghost Veloma, Klaipėda 5 1:04:31.1 33.5
107V_TŠimbelis Gediminas
LTU
LTU
Drym tym, Kaunas 5 1:04:31.4 33.5
108V_TŽilinskas Virgilijus
LTU
LTU
Nikeliuotas špykis, Alytus 5 1:04:34.6 33.4
109V_TMatuliauskas Domas
LTU
LTU
ADM, Molėtai 5 1:04:42.8 33.4
110V_TUkrinas Ramunas
LTU
LTU
Nikeliuotas špykis, Alytus 5 1:05:26.9 33
111V_TVainorius Gytis
LTU
LTU
Šiauliai 5 1:05:33.9 32.9
112V_TGedminas Gytis
LTU
LTU
S-sportas, Šiaulių JTC, Šiauliai 5 1:05:38.4 32.9
113V14Čenys Paulius
LTU
LTU
Utenos SC, Utena 5 1:05:39.7 32.9
114V16Šideikis Justinas
LTU
LTU
Neklaužados, Mažeikiai 5 1:05:41.5 32.9
115V_TBacevičius Donatas
LTU
LTU
Velomanija Niskama, Kaunas 5 1:05:42.2 32.9
116V_TŠideikis Arvydas
LTU
LTU
Neklaužados 5 1:05:44.7 32.9
117M30Liubinskaitė Rūta
LTU
LTU
Dviratai Thermowave, Kaunas 5 1:05:46.7 32.8
118V14Januškevičius Mantas
LTU
LTU
Dviratai Thermowave, Kaunas 5 1:06:16.5 32.6
119V16Vaitkus Rokas
LTU
LTU
Šiaulių JTC, Šiauliai 5 1:06:21.0 32.6
120V_TLiukevičius Eidar
LTU
LTU
  5 1:06:26.7 32.5
121V_TTarasevičius Modestas
LTU
LTU
Nikeliuotas špykis, Alytus 5 1:06:27.2 32.5
122V_TŠalkauskas Linas
LTU
LTU
Romantoma, Šiauliai 5 1:06:28.7 32.5
123V_TPetraitis Vaidotas
LTU
LTU
Dopingas, Šiauliai 5 1:06:30.8 32.5
124V_TAkimovas Artūras
LTU
LTU
Šiauliai 5 1:06:33.0 32.5
125V_TAčias Almis
LTU
LTU
S-Sportas, Šiauliai 5 1:06:38.1 32.4
126V_TBružas Rimas
LTU
LTU
Umarai SP, Vilnius 5 1:07:26.1 32
127M18Venckutė Ieva
LTU
LTU
Focus Vilnius, Sietyno SM, Vilnius 5 1:07:34.0 32
128M14Akucevičiūtė Aistė
LTU
LTU
Aira DK, Vilkaviškio SM, Vilkaviškis 5 1:07:50.3 31.8
129V_TGalinskis Gintaras
LTU
LTU
Autogaliūnas, Šiauliai 5 1:08:20.7 31.6
130V_TDimavičius Giedrius
LTU
LTU
Dopingas, Šiauliai 5 1:08:28.1 31.5
131V_TKlimaitis Andrius
LTU
LTU
Velomanija Niskama, Kaunas 5 1:08:29.5 31.5
132V_TKiminas Remigijus
LTU
LTU
  5 1:08:55.0 31.3
133M16Griciūtė Gintarė
LTU
LTU
Salantų gimnazija 5 1:09:03.0 31.3
134M16Daugintytė Loreta
LTU
LTU
Salantų gimnazija 5 1:09:03.5 31.3
135V_TJurevičius Matas
LTU
LTU
Velomanija Niskama, Kaunas 5 1:09:07.2 31.2
136V14Jokubauskas Vytenis
LTU
LTU
Dubysos SM, Šiauliai 5 1:09:09.8 31.2
137V_TJurkevičius Artūras
LTU
LTU
Perkūnas SK, Joniškis 5 1:09:13.1 31.2
138V_TMataitis Tomas
LTU
LTU
  5 1:10:45.6 30.5
139V14Mikšto Tomas
LTU
LTU
Utenos SC, Utena 5 1:11:30.4 30.2
140V_TBūgas Remigijus
LTU
LTU
Vilnius 5 1:11:30.4 30.2
141V14Liukevičius Karolis
LTU
LTU
  5 1:21:03.9 26.6
142V_TGaidamavičius Rimvydas
LTU
LTU
Šiauliai 5 1:21:57.6 26.4
 V_TGineika Gytis
LTU
LTU
    dnf  
 V_TŠalkauskas Tomas
LTU
LTU
Romantoma, Šiauliai   dnf  
 V_TŠuipys Paulius
LTU
LTU
Dopingas, Šiauliai   dnf  
 V14Valiukas Paulius
LTU
LTU
Utenos SC, Utena   dnf  
143V_TNoreika Linas
LTU
LTU
Best team ever made, Kaunas 5 55:00.0 39.3
144V16Čepelė Mindaugas
LTU
LTU
Utenos SC, Utena 4 50:01.2 34.5
145V14Sirutavičius Martynas
LTU
LTU
Dubysos SM, Šiauliai 4 52:17.3 33
146V_TŠlepetys Egidijus
LTU
LTU
Tuščia koja 4 54:02.5 32
147V14Butkevičius Algirdas Pijus
LTU
LTU
Sietyno SM, Vilnius 4 54:04.5 32
148V16Švedas Benas
LTU
LTU
Kauno JSOM, Kaunas 4 54:56.9 31.4
149V_TStugys Tomas
LTU
LTU
Šiauliai 4 55:45.9 31
150V_TKerkavičius Ričardas
LTU
LTU
  4 56:06.3 30.8
151V_TMaciulevičius Arūnas
LTU
LTU
Robinzonada adventure 4 56:06.8 30.8
152V_TKarpa Liudvikas
LTU
LTU
Velomanai, Kaunas 4 56:07.6 30.8
153M14Jovaišaitė Gabrielė
LTU
LTU
Fortūna DK, Panevėžys 4 56:27.8 30.6
154V_TOlechnavičius Simonas
LTU
LTU
Dopingas, Šiauliai 4 56:29.1 30.6
155V_TPlaipa Algimantas
LTU
LTU
Plungės SK, Plungė 4 56:31.1 30.6
156V50Martinkėnas Rimantas
LTU
LTU
ZaiZai, Šiauliai 4 56:37.1 30.5
157V_TDalangauskas Ugnius
LTU
LTU
  4 56:45.8 30.4
158M_TVankevičiūtė Dovilė
LTU
LTU
Vilnius 4 56:46.5 30.4
159M_TButkutė Gabrielė
LTU
LTU
Best team ever made, Kaunas 4 57:02.5 30.3
160V_TRažinskas Vilius
LTU
LTU
Šiauliai 4 57:09.0 30.2
161V_TŠatkus Edvinas
LTU
LTU
Šiauliai 4 57:11.9 30.2
162V_TČernikauskas Donatas
LTU
LTU
Kėdainiai 4 57:19.2 30.1
163V16Gedgaudas Deividas
LTU
LTU
Judesys 4 57:26.7 30.1
164V_TToliušis Edmundas
LTU
LTU
Panevėžio apygardos PT, Panevėžys 4 58:11.0 29.7
165V_TKatarskis Aidas
LTU
LTU
Igtisa SK, Šiauliai 4 58:31.7 29.5
166M_TŠimbelytė Eglė
LTU
LTU
Drym tym, Kaunas 4 58:32.2 29.5
167V_TAndruška Gintaras
LTU
LTU
ZaiZai, Šiauliai 4 58:41.0 29.4
168M_TŠilenskytė Simona
LTU
LTU
Plungės SK, Plungė 4 58:59.0 29.3
169V_TDrąsutis Mindaugas
LTU
LTU
Vijoliai 4 59:23.8 29.1
170V_TVitukynas Antanas
LTU
LTU
Nikeliuotas špykis, Alytus 4 59:35.4 29
171M16Žukauskaitė Raminta
LTU
LTU
Utenos SC, Utena 4 1:00:09.3 28.7
172V_TButkevičius Robertas
LTU
LTU
  4 1:00:20.9 28.6
173V_TŠvederauskas Aurimas
LTU
LTU
Vijoliai 4 1:00:26.2 28.6
174V_TPetniūnas Aurimas
LTU
LTU
Šiauliai 4 1:00:51.8 28.4
175V_TLevickis Arūnas
LTU
LTU
  4 1:00:57.4 28.3
176V14Pranaitis Geraldas
LTU
LTU
Šiauliai 4 1:01:02.4 28.3
177M_TŽilinskaitė Živilė
LTU
LTU
Kaunas 4 1:01:47.8 28
178V60Keserauskas Stasys
LTU
LTU
Šiauliai 4 1:02:28.6 27.7
179M14Rimkevičiūtė Rūta
LTU
LTU
Fortūna DK, Panevėžys 4 1:02:50.5 27.5
180V14Liukevičius Rokas
LTU
LTU
  4 1:03:07.5 27.4
181V16Jaseliūnas Ignas
LTU
LTU
Šiaulių JTC, Šiauliai 4 1:03:25.5 27.2
182M50Lukoševičienė Rima
LTU
LTU
S-Sportas, Šiauliai 4 1:03:50.5 27.1
183M_TBuziliauskaitė Kristina
LTU
LTU
Magnum 4 1:03:59.1 27
184V_TAšmonas Sigitas
LTU
LTU
Drym tym, Kaunas 4 1:03:59.2 27
185V_TJankauskas Benas
LTU
LTU
Šiauliai Plius VšĮ, Šiauliai 4 1:04:01.5 27
186V_TMeištininkas Julius
LTU
LTU
Tauras, Tauragė 4 1:04:11.7 26.9
187M40Bendoraitienė Jolanta
LTU
LTU
Velomanai, Kaunas 4 1:04:12.7 26.9
188V_TBalčius Gintaras
LTU
LTU
Igtisa SK, Šiauliai 4 1:06:03.6 26.2
189V_TSirvydis Vaidas
LTU
LTU
Kaunas 4 1:06:15.9 26.1
190M_TNaginevičiūtė Nora
LTU
LTU
Best team ever made, Kaunas 4 1:07:06.8 25.7
191M_TTrapnauskaitė Lina
LTU
LTU
Magnus group, Vilnius 4 1:08:36.1 25.2
192V_TSokoliv Piotr
LTU
LTU
S-Sportas, Šiauliai 4 1:08:52.1 25.1
193M14Čepukaitė Ligita
LTU
LTU
Utenos SC, Utena 4 1:09:08.1 25
194V14Plaipa Žygimantas
LTU
LTU
Plungės SK, Plungė 4 1:09:51.1 24.7
195M_TKivilienė Romualda
LTU
LTU
  4 1:10:01.3 24.7
196V_TKiudulas Artūras
LTU
LTU
  4 1:12:33.1 23.8
197V_TČernenko Loreta
LTU
LTU
S-Sportas, Šiauliai 4 1:14:08.2 23.3
198V50Dargužas Saulius
LTU
LTU
Šiaulių profesinio rengimo centras, Šiauliai 3 55:34.7 23.3
199M40Kaminskienė Sandra
LTU
LTU
Šiauliai Plius VšĮ, Šiauliai 3 56:13.9 23
200V14Rimkus Lukas
LTU
LTU
  3 1:10:15.5 18.4
201V_TDžiaugys Martynas
LTU
LTU
griškonis.lt 2 21:44.1 39.8
202M14Savickaitė Kamilė
LTU
LTU
Utenos SC, Utena 2 31:20.6 27.6
203V14Jurgaitis Martynas
LTU
LTU
S-Sportas, Šiauliai 2 35:11.3 24.6
204V_TRažickas Karolis
LTU
LTU
Best team ever made, Kaunas 2 35:59.1 24
205V_TBartusevičius Dainius
LTU
LTU
Magnum 1 12:07.4 35.6
206V_TŠimanski Artūras
LTU
LTU
  1 12:39.3 34.1
 M40Špakova Tatjana
LAT
LAT
Daugavpils   dsq  

Tarpiniai laikai