Pavasario taurė Spring cup WRE
LTU, Daniliškės, Aukštadvario HE, 2014-05-17

Rezultatai

Grupė M

Trasa 1 d. 6.0 km 22 KP, 2 d. 13.8 km 29 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena
1
Aleliūnas Vilius LTUIgtisa SK, Šiauliai 192:18:25438:16 (  6)151:40:09 (  1)
2
Bartkevičius Algirdas LTUŠilas OK, SM Gaja, Prienai 182:24:061533:22 (  1)31:50:44 (  7)
3
Kuzminskis Tomas LTUĄžuolas OK, LKSK, Vilnius 132:22:22139:41 (10)121:42:41 (  2)
4
Krėpšta Simonas LTUTakas OK, Kaunas 1233:571233:57 (  2)dns 
5
Nakvosas Gytis LTUĄžuolas OK, Sietyno SM, Vilnius 112:25:21140:52 (16)101:44:29 (  3)
6
Sabaliauskas Giedrius LTUVersmė OK, Plungė 1035:321035:32 (  3)dns 
7
Rimkus Mantas LTUĄžuolas OK, Vilnius 92:26:48139:47 (11)81:47:01 (  4)
8
Gvildys Jonas Vytautas LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 837:10837:10 (  4)dns 
9
Bacys Modestas LTUSakas OK, Šiauliai 72:26:54139:16 (  9)61:47:38 (  5)
10
Beliūnas Vytautas LTUŠilas OK, Prienai 638:08638:08 (  5)dns 
11
Bespalov Roman BLRBelaya Rus, Minsk 52:31:59144:18 (25)41:47:41 (  6)
12
Rešķis Atis LATSaldus OK, Saldus 339:04339:04 (  7)dns 
13
Zlobin Denis BLRMeta 32:37:34140:44 (15)21:56:50 (  8)
14
Straltsou Vasili BLRBNTU 32:40:22239:12 (  8)12:01:10 (  9)
15
Yasiuchenia Siarhei BLRNemiga Nord 22:44:39141:43 (20)12:02:56 (10)
16
Tirlikas Martynas LTUIgtisa SK, Jurbarko KKSC, Jurbarkas 22:44:57139:50 (12)12:05:07 (11)
17
Michailovas Andrius LTUArboro OK, Zarasai 22:49:19141:08 (17)12:08:11 (12)
18
Krapivko Dmitri BLRKronan, Grodno 22:55:22143:07 (22)12:12:15 (15)
19
Petrauskas Giedrius LTUTakas OK, Kaunas 22:56:29144:48 (28)12:11:41 (13)
20
Ščerbavičius Edvardas LTUFortūna OK, Vilnius 22:57:57145:47 (29)12:12:10 (14)
21
Gipas Marijonas LTUMedeina OK, Kaunas 22:58:27144:35 (26)12:13:52 (17)
22
Čaplikas Laimonas LTUTakas OK, Kaunas 23:04:28144:43 (27)12:19:45 (19)
23
Smilgius Audrius LTUĄžuolas OK, Kaunas 23:04:43151:59 (36)12:12:44 (16)
24
Astrauskas Marius LTUSakas OK, Šiauliai 23:07:47149:42 (32)12:18:05 (18)
25
Simakov Maxim RUSBrightnet 23:10:17143:48 (24)12:26:29 (20)
26
Pajaujis Svajūnas LTULėvuo OK, Panevėžys 23:20:47149:59 (33)12:30:48 (21)
27
Voveris Edgaras LTUĄžuolas OK, Vilnius 139:54139:54 (13)dsq 
28
Paužas Henrikas LTUDainava OK, Alytus 140:03140:03 (14)dns 
29
Staišiūnas Viktoras LTUĄžuolas OK, Sietyno SM, Vilnius 141:39141:39 (18)dsq 
30
Zhuravlev Viacheslav BLRNemiga Nord 141:40141:40 (19)dsq 
31
Mickus Dovydas LTUŠilalės SM, Šilalė 142:15142:15 (21)dns 
32
Mateičs Viktors LATSaldus OK, Saldus 143:23143:23 (23)dns 
33
Čiapas Agnius LTUArboro OK, Krekenava 146:32146:32 (30)dsq 
34
Pogorelovas Ruslanas LTUĄžuolas OK, Vilnius 149:20149:20 (31)dns 
35
Grašys Mindaugas LTUPerkūnas OK, Vilnius 150:00150:00 (34)dns 
36
Preibys Andrius LTUVersmė OK, Plungė 151:28151:28 (35)dsq 
37
Buožys Egidijus LTUTelšiai OK, Telšiai 152:27152:27 (37)dns 
38
Drazdauskas Laimis LTULėvuo OK, Panevėžys 154:28154:28 (38)dns 
39
Remeika Vytautas LTULėvuo OK, Panevėžys 155:10155:10 (39)dns 
40
Leliašius Egidijus LTUDainava OK, Alytus 155:18155:18 (40)dns 
41
Stankevič Robertas LTURASKK SK, Sietyno SM, Vilnius 156:23156:23 (41)dns 
42
Ramoška Skirmantas LTUApuokas OK, Vilnius 157:46157:46 (42)dns 
43
Vidzikauskas Giedrius LTUMedeina OK, Kaunas 157:55157:55 (43)dns 
44
Jemeljanenko Andrejus LTUTakas OK, Kaunas 158:29158:29 (44)dns 
45
Trimakas Gediminas LTUG-Sportas, Kaunas 159:02159:02 (45)dns 
46
Pabrėža Ramūnas LTUJaunystė OK, Klaipėda 159:13159:13 (46)dns 
47
Misius Gediminas LTUĄžuolas OK, Vilnius 11:00:3511:00:35 (47)dns 
48
Songinas Vytautas LTULėvuo OK, Panevėžys 11:00:4711:00:47 (48)dns 
49
Stupelis Rimvydas LTUTelšiai OK, Telšiai 11:05:1211:05:12 (49)dns 
50
Malūkas Arūnas LTUTelšiai OK, Telšiai 11:05:1911:05:19 (50)dns 
51
Petrevičius Aras LTUApuokas OK, Vilnius 11:06:3311:06:33 (51)dns 
52
Gvildys Povilas Kazimieras LTUMedeina OK, Kaunas 11:36:5411:36:54 (52)dns 
53
Stulgys Donatas LTUDainava OK, Alytus   dsq dns