Daugiadienės VILNIUS
LTU, Vilnius ir jo apylinkės, 2014-05-09

Rezultatai

Grupės DM40, DMA, DW

Trasa 1 d. 3.6 km 17 KP, 2 d. 13.5 km 15 KP, 3 d. 10.0 km 15 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  3 diena  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena 3 diena
1DM40Šimkonis Andrius LTURaidas TSMK, Šlienava 2:39:27 28:36 (  1)1:18:53 (  1)51:58 (  2)
2DWChernykh Ksenia RUSGiant Russia 2:40:56 29:26 (  2)1:20:24 (  3)51:06 (  1)
3DWŠimkonienė Asta LTURaidas TSMK, Kaunas 2:44:57 31:04 (  5)1:19:05 (  2)54:48 (  4)
4DWArlauskienė Ramunė LTUBūdakalnis OK, Ignalina 2:50:33 33:04 (10)1:21:48 (  4)55:41 (  6)
5DWZaliauskaitė Algirda LTUPerkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius 2:54:55 32:08 (  9)1:25:20 (  6)57:27 (  9)
6DM40Kalvaitis Darius LTUBūdakalnis OK, Ignalina 2:56:27 31:43 (  8)1:28:29 (12)56:15 (  8)
7DM40Morėnas Saulius LTUSakas OK, Šiauliai 2:58:05 30:07 (  4)1:33:54 (16)54:04 (  3)
8DWPaulauskienė Renata LTURaidas TSMK, Kaunas 2:58:38 33:22 (12)1:27:27 (10)57:49 (11)
9DWReinartaitė Vaida LTUFortūna OK, Vilnius 3:00:31 38:20 (17)1:26:37 (  8)55:34 (  5)
10DMAValauskas Gintautas LTUTelšiai OK, Telšiai 3:11:38 40:30 (20)1:23:55 (  5)1:07:13 (22)
11DWKalugina Tatiana RUSNika, Krasnogorsk 3:11:44 36:45 (15)1:37:26 (22)57:33 (10)
12DM40Staranevičius Algimantas LTUSaulė OK, Vilnius 3:12:12 31:41 (  7)1:34:34 (18)1:05:57 (21)
13DM40Rudėnas Darius LTUApuokas OK, Vilnius 3:14:29 33:18 (11)1:36:38 (21)1:04:33 (18)
14DWRubaževičienė Giedrė LTUFortūna OK, Vilnius 3:18:00 38:03 (16)1:36:35 (20)1:03:22 (14)
15DM40Strumskis Mindaugas LTUPerkūnas OK, Vilnius 3:20:03 40:18 (19)1:34:28 (17)1:05:17 (19)
16DMAMatulevičius Virginijus LTUDainava OK, Alytus 3:21:46 45:41 (25)1:31:56 (14)1:04:09 (16)
17DMAAntanavičius Kęstutis LTUTelšiai OK, Telšiai 3:29:05 34:22 (14)1:50:31 (25)1:04:12 (17)
18DM40Kasevičius Edmundas LTUJaunystė OK, Klaipėda 3:29:20 38:40 (18)1:33:21 (15)1:17:19 (29)
19DM40Žvirblis Arvydas LTUApuokas OK, Vilnius 3:35:01 43:24 (23)1:45:42 (23)1:05:55 (20)
20DMAZdanavičius Tomas LTUDainava OK, Vilnius 4:04:25 48:00 (27)1:52:50 (27)1:23:35 (30)
21DM40Kviecinskas Kęstutis LTUDainava OK, Alytus 4:07:32 51:16 (28)2:02:21 (28)1:13:55 (25)
22DWDautartaitė Milda LTUNeringos SM, Klaipėda 4:07:53 45:28 (24)2:12:49 (30)1:09:36 (23)
23DWMickevičiūtė Karolina LTUFortūna OK, Vilnius 1:31:36 29:27 (  3)dns1:02:09 (13)
24DWJanuškevičienė Asta LTUFortūna OK, Vilnius 1:49:22 34:19 (13)dsq1:15:03 (27)
25DM40Jurgelevičius Saulius LTUElektrėnų KK, Elektrėnai 1:55:07 41:20 (21)dsq1:13:47 (24)
26DM40Jurgelevičius Audrius LTUElektrėnų KK, Elektrėnai 1:57:42 42:44 (22)dns1:14:58 (26)
27DWPuišienė Roma LTUBūdakalnis OK, Ignalina 2:22:48 46:16 (26)1:36:32 (19)dnf
28DMADobilinskas Martynas LTU  2:22:51 31:24 (  6)1:51:27 (26)dnf
29DM40Rubaževičius Jurgis LTUFortūna OK, Vilnius 2:25:15 dsq1:27:11 (  9)58:04 (12)
30DWOrlova Svetlana BLRBSU, Minsk 2:26:26 dns1:30:28 (13)55:58 (  7)
31DMABazhanski Vitaly BLRKamvol, Minsk 2:29:40 dsq1:25:39 (  7)1:04:01 (15)
32DM40Monahov Roman BLRBaklan, Minsk 3:19:55 dsq2:02:50 (29)1:17:05 (28)
33DM40Zaliauskas Vincas LTUBūdakalnis OK, Ignalina 1:27:58 dns1:27:58 (11)dnf
34DMAMikalauskas Paulius LTUTelšiai OK, Telšiai 1:29:08 dnsdsq1:29:08 (31)
35DM40Docius Vilius LTUTakas OK, Kaunas 1:49:15 dns1:49:15 (24)dns