Daugiadienės VILNIUS
LTU, Vilnius ir jo apylinkės, 2014-05-09

Rezultatai

Grupės M55, M60, W35, W40

Trasa 1 d. 2.7 km 15 KP, 2 d. 7.7 km 18 KP, 3 d. 3.8 km 11 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  3 diena  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena 3 diena
1M55Abramikas Kęstutis LTUSaulė OK, Vilnius 1:50:06 18:07 (  1)1:01:39 (  1)30:20 (  4)
2M55Dinda Mindaugas LTUDainava OK, Alytus 1:52:59 19:19 (  2)1:04:32 (  2)29:08 (  1)
3M55Jovaišas Rimas LTUDainava OK, Alytus 1:57:32 20:41 (  9)1:07:27 (  3)29:24 (  2)
4M55Kazlauskas Donatas LTUSaulė OK, Vilnius 2:01:10 19:39 (  4)1:10:21 (  6)31:10 (  6)
5M55Ūsas Gintautas LTUJavonis OK, Marijampolė 2:01:46 21:35 (13)1:08:27 (  4)31:44 (  7)
6M60Ulevičius Henrikas LTULabirintas OK, Vilnius 2:03:49 20:40 (  8)1:08:47 (  5)34:22 (  9)
7M55Mattus Tapani LTUĄžuolas OK, Vilnius 2:06:37 19:59 (  5)1:11:57 (  7)34:41 (11)
8M55Kavaliauskas Almiras LTUSaulė OK, Žiežmariai 2:09:51 21:36 (14)1:13:50 (  8)34:25 (10)
9M60Dūda Kostas LTURudamina OK, Rudamina 2:14:20 22:00 (15)1:21:25 (11)30:55 (  5)
10M60Paknys Raimondas LTULabirintas OK, Vilnius 2:17:07 20:35 (  6)1:19:50 (10)36:42 (14)
11M55Chehlov Viktar BLRBNTU, Minsk 2:20:46 20:37 (  7)1:28:10 (20)31:59 (  8)
12M55Karnavičius Jurgis LTUSaulė OK, Vilnius 2:24:59 19:27 (  3)1:30:45 (24)34:47 (12)
13M55Baleišis Kęstutis LTUDevyni OK, Vilnius 2:25:02 22:02 (16)1:25:30 (17)37:30 (16)
14M55Bielinis Kazys LTURudamina OK, Vilnius 2:26:16 27:49 (39)1:22:45 (13)35:42 (13)
15W35Balabanova Irina BLRKamvol, Minsk 2:27:43 20:41 (  9)1:28:26 (21)38:36 (17)
16M60Eimaitis Bernardas LTULabirintas OK, Vilnius 2:28:05 25:52 (30)1:25:27 (16)36:46 (15)
17M60Zlatkus Ričardas LTUDevyni OK, Vilnius 2:28:24 24:00 (23)1:25:12 (15)39:12 (18)
18M60Sysas Algirdas LTULabirintas OK, Vilnius 2:34:35 23:39 (20)1:28:37 (22)42:19 (24)
19M60Šimanauskas Mindaugas LTULabirintas OK, Vilnius 2:35:53 25:10 (26)1:31:13 (26)39:30 (19)
20W35Velde Reda LTUĄžuolas OK, Vilnius 2:37:36 22:31 (17)1:23:39 (14)51:26 (36)
21M60Poznanskas Rimantas LTULabirintas OK, Vilnius 2:37:54 25:49 (29)1:28:02 (19)44:03 (30)
22M60Kutka Rimvydas LTUMedeina OK, Kaunas 2:38:37 26:44 (35)1:29:57 (23)41:56 (23)
23M60Paspirgėlis Algimantas LTUDainava OK, Kaunas 2:40:42 22:56 (18)1:37:34 (32)40:12 (21)
24M55Bajoriūnas Gediminas LTUSaulė OK, Vilnius 2:43:03 23:50 (22)1:34:51 (29)44:22 (31)
25W35Kumpytė Rasa LTULėvuo OK, Kaunas 2:43:30 26:42 (34)1:34:02 (28)42:46 (26)
26M60Eigėlis Rimantas LTULabirintas OK, Vilnius 2:48:47 28:15 (40)1:36:53 (31)43:39 (28)
27W40Ulevičienė Jūratė LTULabirintas OK, Vilnius 2:50:27 26:44 (35)1:38:44 (33)44:59 (32)
28W40Karelina Elena BLREridan, Minsk 2:51:18 25:45 (28)1:44:25 (35)41:08 (22)
29M60Krasuckis Rimantas LTULabirintas OK, Vilnius 2:54:43 24:47 (25)1:35:08 (30)54:48 (37)
30W35Grigaliūnaitė Agnė LTULėvuo OK, Panevėžys 2:55:26 23:12 (19)1:33:59 (27)58:15 (39)
31W35Didžiulė Inga LTULėvuo OK, Vilnius 2:58:05 24:14 (24)1:51:19 (40)42:32 (25)
32M60Gylys Edmundas LTUDainava OK, Alytus 3:00:05 28:21 (41)1:43:29 (34)48:15 (34)
33M60Lukaševičius Juozas LTURudamina OK, Vilnius 3:00:30 26:34 (33)1:49:56 (38)44:00 (29)
34M55Glad Timo FINRasti-Jyry 3:04:53 34:09 (46)1:47:42 (36)43:02 (27)
35M55Krasauskas Vytautas LTUFortūna OK, Vilnius 3:05:05 26:00 (31)1:59:01 (41)40:04 (20)
36W40Bačkienė Rima LTUFortūna OK, Vilnius 3:12:35 27:05 (37)1:59:10 (42)46:20 (33)
37W35Ranonienė Loreta LTUFortūna OK, Vilnius 3:22:53 25:26 (27)2:02:29 (45)54:58 (38)
38W40Tally Ben Harim ISREmek Hefer 5:15:37 39:10 (48)3:00:19 (50)1:36:08 (40)
39M60Rogovski Vitali BLRPraleska, Minsk 1:52:15 21:16 (12)1:30:59 (25)dns
40M60Paikkala Jarmo FINRasti-Jyry 2:31:01 28:46 (42)2:02:15 (44)dns
41M60Jurginis Andrius LTULabirintas OK, Vilnius 2:39:46 30:55 (43)2:08:51 (46)dns
42W40Tupitsa Nina FINHelsingin Suunnistajat 2:40:19 27:31 (38)2:12:48 (47)dns
43M60Čepėnas Bronius LTUMedeina OK, Vilnius 2:41:40 dsq1:50:56 (39)50:44 (35)
44W35Žlabytė Skirmantė LTURudamina OK, Rudamina 2:47:40 26:29 (32)2:21:11 (48)dsq
45M60Pačkauskas Laimutis LTULabirintas OK, Vilnius 2:57:40 33:27 (44)2:24:13 (49)dns
46W35Zawiślak Magdalena POLŻubr, Białowieża 3:02:51 48:04 (49)dsq2:14:47 (41)
47M55Šalkauskas Algirdas LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 20:56 20:56 (11)dsqdns
48M55Šironas Virgilijus LTUKlajūnas OK, Molėtai 23:49 23:49 (21)dnsdns
49M55Mickevičius Karolis LTUĄžuolas OK, Vilnius 30:17 dnsdns30:17 (  3)
50M60Gurinovich Sergei BLRLuserge, Minsk 33:59 33:59 (45)dsqdsq
51M60Archipovas Nikolajus LTUĄžuolas OK, Vilnius 37:32 37:32 (47)dnsdns
52M55Dedelis Vjačeslavs LATStiga OK, Daugavpils 1:19:30 dns1:19:30 (  9)dns
53M55Brūzga Pranas LTUTakas OK, Kaunas 1:22:09 dns1:22:09 (12)dns
54M55Mikaitis Rimantas LTUTakas OK, Kaunas 1:27:41 dns1:27:41 (18)dns
55M60Lebioda Algirdas LTULabirintas OK, Vilnius 1:48:37 dns1:48:37 (37)dns
56W35Čečinaitė Lina LTUSM Gaja, Kaunas 2:01:20 dns2:01:20 (43)dns