Daugiadienės VILNIUS
LTU, Vilnius ir jo apylinkės, 2014-05-09

Rezultatai

Grupės W16, W45, W50, WS

Trasa 1 d. 2.3 km 15 KP, 2 d. 6.2 km 13 KP, 3 d. 4.1 km 8 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  3 diena  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena 3 diena
1WSDambrauskaitė Eglė LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 1:55:53 19:23 (  5)1:00:02 (  2)36:28 (  3)
2W16Juodagalvytė Agnė LTUĄžuolas OK, Sietyno SM, Vilnius 1:57:43 18:02 (  1)57:35 (  1)42:06 (20)
3W16Rutkauskaitė Kastė LTUĄžuolas OK, Sietyno SM, Vilnius 1:59:00 20:45 (11)1:00:42 (  4)37:33 (  8)
4W45Bartkevičienė Aušra LTUTakas OK, Kaunas 1:59:01 19:55 (  7)1:01:51 (  6)37:15 (  6)
5W16Sakalauskaitė Karolina LTUPerkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius 1:59:07 19:05 (  4)1:00:16 (  3)39:46 (13)
6WSŠinkūnienė Dovilė LTURASKK SK, Vilnius 1:59:08 20:55 (13)1:00:52 (  5)37:21 (  7)
7W16Motiejūnaitė Deimantė LTUŠilas OK, SM Gaja, Kaunas 2:00:57 20:23 (  9)1:06:04 (  8)34:30 (  2)
8W16Bartkevičiūtė Akvilė LTUŠilas OK, SM Gaja, Kaunas 2:01:53 19:31 (  6)1:03:25 (  7)38:57 (10)
9W16Duliūtė Rugilė LTUMykolo Antanaičio gimnazija, Krekenava 2:06:40 18:26 (  2)1:10:23 (14)37:51 (  9)
10WSNavickaitė Rūta LTUMedeina OK, Kaunas 2:11:58 20:04 (  8)1:06:26 (  9)45:28 (25)
11WSAuštrienė Giedrė LTU  2:15:20 21:26 (17)1:13:04 (19)40:50 (16)
12W16Kašalynaitė Ūla LTUPerkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius 2:15:51 21:20 (15)1:14:54 (23)39:37 (12)
13W16Valčiukaitė Aurelija LTUŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai 2:16:03 21:29 (18)1:08:24 (12)46:10 (28)
14WSMikšytė Eglė LTUŠilalės SM, Šilalė 2:16:38 21:00 (14)1:16:24 (26)39:14 (11)
15W16Kurmin Agnieška LTURASKK SK, Sietyno SM, Vilnius 2:16:44 24:15 (35)1:11:54 (15)40:35 (15)
16WSLažinskienė Dovilė LTUMedeina OK, Vilnius 2:17:08 21:51 (21)1:14:01 (20)41:16 (18)
17W45Misiūnienė Irina LTUMedeina OK, Kaunas 2:18:30 24:12 (34)1:12:26 (17)41:52 (19)
18WSKavaliauskaitė Aušra LTUMedeina OK, Kaunas 2:19:33 21:21 (16)1:10:22 (13)47:50 (29)
19W50Kutkienė Violeta LTUMedeina OK, Kaunas 2:20:02 22:41 (27)1:14:05 (21)43:16 (22)
20WSShakhmetava Natallia BLRBNTU, Minsk 2:23:03 20:46 (12)1:07:42 (10)54:35 (35)
21WSGunnarsson Asta LTUFortūna OK, Vilnius 2:25:47 21:44 (20)1:19:06 (30)44:57 (24)
22W50Miķelsone Iveta LATMona OK, Riga 2:27:03 22:21 (24)1:14:16 (22)50:26 (31)
23W16Staškevičiūtė Raminta LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 2:28:37 22:46 (28)1:11:54 (15)53:57 (34)
24W50Daukšienė Valerija LTUSaulė OK, Vilnius 2:28:45 22:08 (22)1:17:42 (28)48:55 (30)
25W45Saulėnienė Jolanta LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 2:31:25 27:52 (45)1:17:54 (29)45:39 (27)
26WSAmbražaitė Ginta LTULapių medžioklė SK, Vilnius 2:32:18 22:52 (32)1:26:35 (35)42:51 (21)
27W16Rimkutė Roberta LTUŠilalės SM, Šilalė 2:34:59 21:29 (18)1:12:41 (18)1:00:49 (42)
28WSViršilaitė Kristina LTUKopa OK, Viesulo SC, Klaipėda 2:35:28 20:38 (10)1:29:16 (37)45:34 (26)
29W45Davidenko Natalija LTUSaulė OK, Vilnius 2:41:23 22:50 (30)1:20:15 (31)58:18 (40)
30W16Maceinaitė Rūta LTUŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai 2:44:11 27:57 (46)1:22:47 (33)53:27 (33)
31WSBalčiūnaitė Vilma LTUTelšiai OK, Telšiai 2:44:29 22:13 (23)1:41:54 (44)40:22 (14)
32W16Zakaraitė Karolina LTUŠilalės SM, Šilalė 2:48:12 27:05 (42)1:22:08 (32)58:59 (41)
33WSArodz Anna BLRKronan, Grodno 2:51:52 22:47 (29)1:25:02 (34)1:04:03 (44)
34WSAidukaitė Dalia LTURASKK SK, Vilnius 2:52:08 27:49 (44)1:27:31 (36)56:48 (37)
35WSKrapivko Tatiana BLRKronan, Grodno 2:52:46 25:07 (36)1:29:56 (38)57:43 (39)
36WSPakarnienė Raminta LTUSaulės valdos, Vilnius 2:56:42 25:10 (37)1:34:13 (39)57:19 (38)
37W16Bukučinskaitė Fausta LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 2:57:39 22:32 (26)1:42:58 (45)52:09 (32)
38W45Avinaitė Vita LTUSaulė OK, Vilnius 3:00:51 25:39 (38)1:34:18 (40)1:00:54 (43)
39W16Dambrauskaitė Ieva LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 3:13:28 26:01 (39)1:39:14 (41)1:08:13 (46)
40W16Kalvaitytė Austėja LTUBūdakalnis OK, SM Gaja, Ignalina 3:25:38 32:33 (51)1:17:04 (27)1:36:01 (52)
41W16Garbaliauskaitė Elena LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 3:27:06 26:40 (41)1:51:40 (47)1:08:46 (47)
42WSShakhnovich Irina BLRBSU, Minsk 3:35:22 28:24 (47)1:41:01 (43)1:25:57 (51)
43W16Zablackaitė Rūta LTUŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai 3:47:07 42:57 (57)1:50:49 (46)1:13:21 (48)
44W50Bikelienė Ema LTULabirintas OK, Vilnius 3:58:41 29:41 (49)2:12:21 (48)1:16:39 (50)
45WSIvanauskaitė Rasa LTUĄžuolas OK, Vilnius 55:00 18:31 (  3)dsq36:29 (  4)
46WSLabcheuskaia Natallia BLRwww.obelarus.net, Minsk 1:23:23 27:32 (43)dsq55:51 (36)
47W16Gineikaitė Ugnė LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 1:37:50 22:30 (25)1:15:20 (25)dns
48W16Kalakauskaitė Kristina LTUŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai 1:43:30 38:06 (54)dsq1:05:24 (45)
49W50Jonauskienė Janina LTUDevyni OK, Vilnius 1:54:35 39:48 (56)dns1:14:47 (49)
50WSAdomaitienė Irina LTUKlajūnas OK, Molėtai 1:59:42 dsq1:15:06 (24)44:36 (23)
51WSMikuckytė Deimantė LTUŠilas OK, SM Gaja, Kaunas 2:21:24 dns1:40:16 (42)41:08 (17)
52W16Dubitskaya Ulyana BLRKamvol, Minsk 3:24:18 35:57 (52)2:48:21 (49)dns
53W16Traubaitė Judita LTUFortūna OK, Sietyno SM, Vilnius 22:51 22:51 (31)dnsdns
54W50Sidaravičienė Aušra LTUTakas OK, Kaunas 23:50 23:50 (33)dnsdns
55WSBalutsina Olga BLRKamvol, Minsk 24:31 dsqdns24:31 (  1)
56WSRogovskaya Nastya BLRPraleska, Minsk 26:11 26:11 (40)dsqdns
57WSSirvydė Rasa LTUTelšiai OK, Vilnius 28:52 28:52 (48)dsqdns
58WSPetrevičienė Aistė LTUApuokas OK, Vilnius 29:43 29:43 (50)dnsdns
59W16Sušinskaitė Miglė LTUFortūna OK, Sietyno SM, Vilnius 36:36 dnsdns36:36 (  5)
60WSBakatsiuk Maria BLRBNTU, Minsk 37:19 37:19 (53)dnsdns
61WSKarcheuskaya Yana BLRKamvol, Minsk 38:51 38:51 (55)dnsdns
62W45Mikaitienė Giedrė LTUTakas OK, Kaunas 1:08:08 dns1:08:08 (11)dns
63WSSiliuk Renata LTUFortūna OK, Vilnius   dnsdsqdns
63WSChaharyna Maryna BLRBSU, Minsk   dsqdnsdns