Šiaulių rogaining
LTU, Kurtuvėnų reg. parkas, 2014-10-25

Rezultatai

Grupės D-MOT, D-VYR

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Taškai Laikas min/km
1D-VYRKavaliauskas Regimantas LTUTelšiai OK, Telšiai 2550 5:20:27  
2D-VYRPetrulis Vitalijus LTUIgtisa SK, Telšiai 2550 5:20:30  
3D-VYRMaišelis Jonas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2490 5:49:42  
4D-VYRMačiulis Dainius LTUNordic cab, Vilnius 2380 6:02:37  
5D-VYRKazlauskas Tadas LTUFortūna OK, Vilnius 2380 6:02:39  
6D-VYRPlatakis Audrius LTUTo be continued, Vilnius 2290 5:52:49  
7D-VYRCaune Pēteris LATVolvo MTB, Rīga 2260 5:59:02  
7D-VYRRēns Eduards LATA2, Rīga 2260 5:59:02  
9D-VYRDvelys Aurelijus LTUS-Sportas 2260 6:04:42  
10D-VYRJuodišius Julius LTUMiško mėgėjai, Vilnius 2020 6:06:44  
11D-VYRKomarovas Cezijus LTUSakas OK, Šiauliai 2000 5:57:20  
12D-VYRGelžinis Linas LTUS-Sportas, Šiauliai 2000 5:57:22  
13D-VYRKlicner Tomas LTUS-Sportas, Šiauliai 2000 5:57:24  
14D-VYRDabrikas Donatas LTUS-Sportas, Šiauliai 2000 6:02:15  
15D-VYRMuižnieks Raitis LATAuseklis IK, Rīga 1990 5:57:46  
16D-MOTŠimkonienė Asta LTURaidas TSMK, Kaunas 1980 6:02:51  
17D-VYROrlovs Normunds LATSpararats, Rīga 1970 5:59:36  
18D-MOTPaulauskienė Renata LTURaidas TSMK, Kaunas 1970 6:01:49  
19D-MOTKnēta Mārīte LATMona, Cēsis 1940 5:56:20  
20D-VYRMickus Donatas LTUSakas OK, Šiauliai 1920 4:39:36  
21D-VYRRojus Laimonas LTUŠiauliai 1910 6:05:58  
22D-VYRJaseliūnas Redas LTUFiltravimo sistemos, Šiauliai 1900 6:00:58  
23D-VYRJaseliūnas Giedrius LTUFiltravimo sistemos, Šiauliai 1890 6:01:07  
24D-VYRLupkins Ivo LATMeidiāns 1880 5:55:44  
25D-VYRGreitjurgis Donatas LTU  1880 5:58:04  
26D-VYRPocevičius Mantas LTUTinklas, Šiauliai 1880 6:02:45  
27D-VYRAnužis Vytautas LTUTinklas, Šiauliai 1880 6:02:55  
28D-VYRRimkus Ričardas LTUTinklas, Šiauliai 1860 6:04:21  
29D-VYRValauskas Gintautas LTUTelšiai OK, Telšiai 1830 5:47:46  
30D-VYRKulikauskas Egidijus LTUS-Sportas, Šiauliai 1830 5:59:51  
31D-VYRGulbinas Marius LTUS-Sportas, Šiauliai 1830 5:59:56  
32D-VYRValskis Darius LTUS-Sportas, Šiauliai 1780 5:59:38  
33D-MOTRanonienė Loreta LTUFortūna OK, Vilnius 1770 5:58:55  
34D-VYRRanonis Gediminas LTUFortūna OK, Vilnius 1770 5:58:57  
35D-VYRRubaževičius Jurgis LTUFortūna OK, Vilnius 1750 6:02:02  
36D-VYRGudonis Erikas LTU  1740 6:06:05  
37D-VYRPetrauskas Dovydas LTUTelšiai OK, Telšiai 1740 6:11:11  
38D-VYRKavaliauskas Vilius LTUTelšiai OK, Telšiai 1740 6:11:14  
39D-VYRJanušauskas Algimantas LTUAttack of the invisible cow 1700 6:06:49  
40D-VYRDaukšas Mindaugas LTUŠiauliai 1690 5:56:45  
41D-VYRKalvelis Vladas LTUAdiada, Šiauliai 1670 5:59:46  
42D-VYRRačys Edvinas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1660 6:02:04  
43D-VYRJurevičius Antanas LTUOriens OK, Vilnius 1660 6:02:17  
44D-VYRGapšys Artūras LTUSakas OK, Šiaulių JTC, Šiauliai 1660 6:02:28  
45D-VYRMaironis Tomas LTUT&T racing, Šiauliai 1630 5:54:08  
46D-VYRAleksonis Sigitas LTU  1620 5:54:11  
47D-MOTMackuvienė Eglė LTUFortūna EM, Vilnius 1560 5:44:38  
48D-VYRPetreikis Donatas LTUTelšiai OK, Telšiai 1540 5:38:21  
49D-VYRKėras Gintautas LTUTelšiai OK, Telšiai 1540 5:38:32  
50D-MOTJanuškevičienė Asta LTUBenamė katė 1520 5:57:06  
51D-VYRJanuškevičius Regimantas LTUBenamis katinas 1520 5:57:43  
52D-VYRGalinauskas Artūras LTUIgtisa SK, Šiauliai 1510 5:30:05  
53D-VYRBalčius Gintaras LTUIgtisa SK, Šiauliai 1500 5:19:47  
54D-VYRGlazauskas Ramūnas LTUTinklas, Šiauliai 1490 5:53:20  
55D-VYRPakintis Egidijus LTUTinklas, Šiauliai 1490 5:53:22  
56D-VYRStrumskis Mindaugas LTUPerkūnas OK, Vilnius 1440 6:11:08  
57D-VYRBeržinskas Aurimas LTU  1400 5:36:57  
58D-VYRVaičiulis Giedrius LTU  1400 5:37:03  
59D-MOTDomarkienė Jolita LTUVersmė OK, Plungė 1400 5:56:24  
60D-MOTGricienė Liuda LTULiuda, Plungė 1400 5:56:25  
61D-MOTGriciuvienė Aušra LTUSalanta 1340 5:49:57  
62D-VYRPetravičius Rokas LTUSakas OK, Šiauliai 1330 6:00:39  
63D-VYRJaneliūnas Remigijus LTUS-Sportas, Šiauliai 1310 5:30:49  
64D-VYRMikaliūnas Rolandas LTUS-Sportas, Šiauliai 1310 5:31:31  
65D-VYRRuminas Antanas LTUS-Sportas, Šiauliai 1310 5:31:47  
66D-VYRJurgelevičius Audrius LTUElektrėnų KK, Elektrėnai 1310 5:52:23  
67D-MOTKmieliauskaitė Ramunė LTUKaunas 1290 4:51:40  
68D-VYRMaceikis Vaidas LTUS-Sportas, Šiauliai 1280 5:55:52  
69D-VYRAmirzian Albertas LTUČin čin 1280 5:55:54  
70D-MOTKovaliova Marina LTUS-Sportas, Šiauliai 1280 5:56:01  
71D-VYRGricius Aivaras LTUGreen team 1270 5:37:13  
72D-VYRČeponis Audrius LTUGreen team, Šiauliai 1270 5:37:41  
73D-MOTSamčenkaitė Emilija LTUGreen team 1270 5:37:43  
74D-VYRKalvaitis Darius LTUBūdakalnis OK iš Klebarų, Kaunas 1250 4:41:22  
75D-VYRKalvaitis Nojus LTUBūdakalnis OK iš Klebarų, Kaunas 1250 4:41:24  
76D-VYRJarmoška Leonas LTUPats, Klaipėda 1240 5:46:27  
77D-VYRŠideikis Povilas LTUTuristai, Mažeikiai 1210 5:58:10  
78D-VYRŠideikis Justinas LTUTuristai, Plungė 1200 6:00:41  
79D-MOTPociūtė-Kurlavičienė Edita LTUS-Sportas, Kaunas 1150 5:52:11  
80D-VYRKurlavičius Paulius LTUS-Sportas, Kaunas 1150 5:52:15  
81D-VYRBaliutavičius Giedrius LTUViens pats, Šiauliai 1140 5:28:54  
82D-VYRRopė Laimonas LTU  1140 5:29:02  
83D-MOTDomarkaitė Giedrė LTU2fast4u, Plungė 1130 4:25:51  
84D-VYRBumblys Karolis LTU2fast4u, Plungė 1130 4:25:53  
85D-VYRVilčiauskas Mindaugas LTUBaze, Šiauliai 1110 4:32:52  
86D-VYRKiaušas Vaidotas LTUBest team, Kaunas 1040 5:56:41  
87D-VYRŽilys Vitalijus LTUBest team, Vilnius 1040 5:56:51  
88D-VYRŠereiva Eduardas LTUMTB team, Šiauliai 1010 5:47:31  
89D-VYRSabutis Julius LTUMTB team, Šiauliai 1010 5:47:58  
90D-VYRBrasas Jonas LTUPlungė 1000 5:13:57  
91D-VYRKlibavičius Ernestas LTUPlungė 1000 5:14:05  
92D-VYRMasiulis Valdimaras LTUDregve, Šeduva 1000 5:24:55  
93D-MOTMasiulytė Emilija LTUDregve, Šeduva 1000 5:25:00  
94D-MOTMasiulienė Daiva LTUDregve, Šeduva 1000 5:26:45  
95D-VYRJaseliūnas Raimundas LTUFiltravimo sistemos, Šiauliai 990 4:07:23  
96D-VYRVenckus Dovydas LTUAdve, Šiauliai 680 4:36:12  
97D-VYRAdomavičius Aldas LTUAdve, Šiauliai 680 4:36:19  
98D-VYRKvietkauskas Ramūnas LTUS-Sportas, Šiauliai 650 3:08:13  
99D-VYRGaupšas Mantas LTU  400 1:52:06  

Tarpiniai laikai