Ukmergės fabrikų krosų taurės Narbuto etapas
LTU, Ukmergės hipodromas, 2015-05-13

Rezultatai

Grupė DV

Trasa 16.0 km 2 ratai

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Taškai Laikas km/h
1
Manikas Domas LTUMTBCC, Panevėžys 1000 34:09.5 28.1
2
Mažeika Augustas LTUS-Sportas, Panevėžys 988 34:35.3 27.7
3
Utkinas Martynas LTUTop team 987 34:35.7 27.7
4
Talačka Lukas LTUTop team ultrabike, Ukmergė 968 35:17.9 27.2
5
Gylys Ignas LTUMontis magia, Molėtai 896 38:06.3 25.2
6
Mickevičius Matas LTUUkmergė 891 38:19.3 25
7
Šinkūnas Kęstutis LTUIks forma, Ignalina 890 38:22.1 25
8
Vieira Ricardo PORRecce Coy PRT Army, Rukla 871 39:14.3 24.4
9
Soeiro Duarte PORRecce Coy PRT army 849 40:13.5 23.8
10
Daujotas Lukas LTUStansefabrikken five, Ukmergė 848 40:16.3 23.8
11
Dabužinskas Martynas LTUBest team, Ukmergė 789 43:16.5 22.2
12
Petroška Linas LTUStansefabrikken rezervas, Ukmergė 781 43:43.5 21.9
13
Blaževičius Valentinas LTUStansefabrikken easy motion, Ukmergė 773 44:10.3 21.7
14
Būgas Remigijus LTUDS Smith, Vilnius 754 45:18.0 21.2
15
Goncalves Andre PORRecce Coy PRT army 749 45:37.6 21
16
Folmer Sergej LTUSystemair, Ukmergė 738 46:18.3 20.7
17
Koronkevičius Giedrius LTUKaunas 737 46:19.9 20.7
18
Kacevičius Vaidas LTUStansefabrikken five, Ukmergė 730 46:46.5 20.5
19
Paškevičius Vaidas LTUStansefabrikken rezervas, Ukmergė 730 46:49.4 20.5
20
Pladas Vidmantas LTUMolėtai 725 47:08.3 20.3
21
Eidukonis Rimas LTUSystemair 2, Vilnius 716 47:42.4 20.1
22
Lapackas Nerijus LTUSystemair, Ukmergė 716 47:42.7 20.1
23
Staikūnas Dainius LTUUmega slow motion, Ukmergė 709 48:11.0 19.9
24
Tėvelis Justinas LTUSystemair 2, Ukmergė 665 51:23.2 18.7
25
Liubomirskas Erikas LTUŠauliai 660 51:43.5 18.5
26
Balsevičius Darius LTUStansefabrikken easy motion, Ukmergė 659 51:50.6 18.5
27
Lučianovas Edgaras LTUStansefabrikken easy motion, Vilnius 634 53:53.5 17.8
28
Gumbaragis Bertoldas LTUUkmergė 634 53:54.0 17.8
29
Malinauskas Tomas LTUMalina, Ukmergė 624 54:46.8 17.5
30
Četrauskas Benas LTUUkmergė 622 54:56.0 17.4
31
Nagulevičius Mindaugas LTULikmerė, Ukmergė 618 55:17.4 17.3
32
Burneika Vilius LTUSystemair 3, Ukmergė 594 57:28.4 16.7
33
Noreika Donatas LTUUmega prarastieji, Ukmergė 565 1:00:29.7 15.8
34
Žižys Ignas LTUSystemair 3, Ukmergė 554 1:01:37.6 15.6
35
Nenartavičius Tomas LTULikmerė, Ukmergė 545 1:02:40.1 15.3
36
Valys Tomas LTUNarbutas gamykla, Ukmergė   23:09.3  
  Pukenis Audrius LTUNarbutas   dnf  

Tarpiniai laikai