dbtopas login
Šiaulių rogaining → Rezultatai

LTU
LTU, Šiauliai, 2015-10-25

Grupės BM6, BV6, BVET6, BVM6, TAUTA

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Taškai Laikas
1BV6Aleliūnas Vilius
LTU
LTU
Compressport, miskotrasa.lt, Vilnius 2710 5:58:19
2BV6Bacys Modestas
LTU
LTU
Compressport, miskotrasa.lt, Vilnius 2710 5:58:20
3BV6Ravis Reinfelds
LAT
LAT
OKZK, Talsi 2320 5:59:05
3BV6Mireckis Andris
LAT
LAT
OKZK, Talsi 2320 5:59:05
5BV6Nakvosas Gytis
LTU
LTU
General motors 2260 6:00:18
6BV6Nakvosas Mindaugas
LTU
LTU
General motors 2260 6:00:19
7BV6Jemeljanenko Andrejus
LTU
LTU
Takas OK 69, Kaunas 2200 5:59:53
8BV6Čaplikas Laimonas
LTU
LTU
Takas OK 69, Kaunas 2200 5:59:55
9BV6Drūlia Mantas
LTU
LTU
Kauno maratono klubas, Kaunas 2150 5:49:31
10BV6Matonis Audrūnas
LTU
LTU
Kauno maratono klubas, Kaunas 2150 5:49:37
11BV6Šatas Arūnas
LTU
LTU
Miesto briedžiai, Šiauliai 2120 5:55:31
12BV6Šalkauskas Linas
LTU
LTU
Miesto briedžiai, Šiauliai 2120 5:55:38
13BVET6Džiaugys Algirdas
LTU
LTU
Algis & Boga, Kaunas 2100 5:40:38
14BVET6Bogužinskas Tomas
LTU
LTU
Algis & Boga, Kaunas 2100 5:40:40
15BVM6Jurkevičiūtė Dovilė
LTU
LTU
Čin čin, Šiauliai 2090 5:41:26
16BVM6Vachteris Gediminas
LTU
LTU
Čin čin, Šiauliai 2090 5:41:27
17BVM6Liubinskas Justinas
LTU
LTU
Justai, Klaipėda 2080 5:54:20
18BVM6Liubinskienė Justina
LTU
LTU
Justai, Klaipėda 2080 5:54:21
19BV6Tamaševičius Audrius
LTU
LTU
Lapių medžioklė SK, Šiauliai 2030 5:56:56
20BV6Navickas Julius
LTU
LTU
Lapių medžioklė SK, Kuršėnai 2030 5:57:01
21BVET6Vidžiūnas Nerijus
LTU
LTU
Šiaulių kraštas, Šiauliai 2020 6:00:23
22BVET6Urniežius Alvidas
LTU
LTU
Šiaulių kraštas, Šiauliai 2020 6:00:32
23BV6Janušauskas Paulius
LTU
LTU
Klivarai, Vilnius 1990 5:21:29
24BV6Staišiūnas Viktoras
LTU
LTU
Klivarai, Vilnius 1990 5:21:31
25BVET6Klicner Tomas
LTU
LTU
S-Sportas, Šiauliai 1950 5:38:25
26BVET6Klevinskas Darius
LTU
LTU
S-Sportas, Šiauliai 1950 5:38:27
27BVET6Baleišis Šarūnas
LTU
LTU
Devyni OK, Vilnius 1940 5:35:05
28BVET6Baleišis Kęstutis
LTU
LTU
Devyni OK, Vilnius 1940 5:35:06
29BM6Ambrazaitė Vesta
LTU
LTU
Gražios, jaunos, greitos, Vilnius 1940 5:35:15
30BM6Beliūnė Indrė
LTU
LTU
Gražios, jaunos, greitos, Vilnius 1940 5:35:16
31BVET6Mikalauskas Robertas
LTU
LTU
Entafarma, Vilnius 1940 5:56:39
32BVET6Endriukaitis Tauras
LTU
LTU
Entafarma, Vilnius 1940 5:56:44
33BV6Maciulevičius Arūnas
LTU
LTU
LTU trail running people, Vilnius 1930 5:32:28
33BV6Tomaševičius Julius
LTU
LTU
LTU trail running people, Vilnius 1930 5:32:28
35BV6Ģērmanis Gints
LAT
LAT
Zāģis un Zebiekste, Rīga 1930 5:40:36
36BV6Ģērmanis Uģis
LAT
LAT
Zāģis un Zebiekste, Rīga 1930 5:40:41
37BM6Rybakovaitė Kristina
LTU
LTU
Žuvis + Žvėris, Klaipėda 1880 5:33:35
37BM6Žalimienė Reda
LTU
LTU
Žuvis + Žvėris, Klaipėda 1880 5:33:35
39BV6Dvelys Aurelijus
LTU
LTU
S-Sportas, Pelengas, Šiauliai 1870 5:54:47
40BVM6Urbonienė Neringa
LTU
LTU
U&U, Vilnius 1820 4:34:49
41BVM6Urbonas Vytautas
LTU
LTU
U&U, Vilnius 1820 4:34:50
42BVM6Mockus Vaidas
LTU
LTU
Rees team, Šilalė 1800 5:58:31
43BVM6Mikuckytė Deimantė
LTU
LTU
Rees team, Kaunas 1800 5:58:32
44BM6Kivilienė Romualda
LTU
LTU
Tinklas, Sakas OK, Šiauliai 1790 5:28:24
44BM6Urbonaitė Kristina
LTU
LTU
Tinklas, Sakas OK, Vilnius 1790 5:28:24
46BVET6Vaitiekus Artūras
LTU
LTU
Kauniečiai, Kaunas 1790 5:58:56
47BVET6Keraišis Marius
LTU
LTU
Kauniečiai, Kaunas 1790 5:58:59
48BVM6Sveikauskas Julius
LTU
LTU
Tutuučiai, Vilnius 1770 5:39:31
49BVM6Dambrauskaitė Eglė
LTU
LTU
Tutuučiai, Kaunas 1770 5:39:32
50BVET6Žilinskas Justas
LTU
LTU
Kauniečiai iš pajūrio, Kaunas 1770 5:55:39
51BVET6Mockus Pranas
LTU
LTU
Kauniečiai iš pajūrio, Kaunas 1770 5:55:40
52BVM6Servaitė Kristina
LTU
LTU
Mohikanai, Vilnius 1760 5:24:48
53BVM6Astrauskas Mindaugas
LTU
LTU
Mohikanai, Elektrėnai 1760 5:24:50
54BVM6Minelga Žygintas
LTU
LTU
4WD, Klaipėda 1730 4:56:02
55BVM6Viršilaitė Kristina
LTU
LTU
4WD, Klaipėda 1730 4:56:07
56BVM6Kaleininkas Erikas
LTU
LTU
Ginio pajėgos, Kaunas 1720 5:00:50
57BVM6Rimkus Ričardas
LTU
LTU
Tinklas, Sakas OK, Šiauliai 1710 5:47:08
57BVM6Astrauskienė Raimonda
LTU
LTU
Tinklas, Sakas OK, Šiauliai 1710 5:47:08
59BVM6Koženiauskaitė Akvilė
LTU
LTU
Ginio pajėgos, Kaunas 1690 5:00:50
60BM6Ambrazienė Ainė
LTU
LTU
S-Sporto merginos, Šiauliai 1690 5:59:23
61BM6Klicnerienė Loreta
LTU
LTU
S-Sporto merginos, Šiauliai 1690 5:59:24
62BVET6Cibienė Gabija
LTU
LTU
Neries kilpa, Vilnius 1660 5:48:31
62BVET6Cibas Tautvydas
LTU
LTU
Neries kilpa, Vilnius 1660 5:48:31
64BVM6Nesvat Aleksandr
LTU
LTU
Haskiai, Vilnius 1640 5:42:22
65BVM6Kvederavičiūtė Kotryna
LTU
LTU
Haskiai, Vilnius 1640 5:42:24
66BVM6Kazanavičiūtė Vaiva
LTU
LTU
Nebėgantys bėgikai, Vilnius 1640 5:42:47
67BVM6Kazanavičius Narūnas
LTU
LTU
Nebėgantys bėgikai, Šiauliai 1640 5:42:48
68BVM6Vaičius Kęstutis
LTU
LTU
Spygliukai, Klaipėda 1640 5:51:08
69BVM6Plegevičiūtė Indrė
LTU
LTU
Spygliukai, Klaipėda 1640 5:51:10
70BV6Domarkas Aivaras
LTU
LTU
AD&RS, Šiauliai 1630 5:35:20
71BV6Spudys Remigijus
LTU
LTU
AD&RS, Šiauliai 1630 5:35:24
72BVET6Lukoševičienė Rima
LTU
LTU
Šiauliai 1610 5:37:46
72BVET6Kilda Artūras
LTU
LTU
Kaunas 1610 5:37:46
74BV6Ustinovs Edgars
LAT
LAT
Jaukie džeki 1610 5:37:48
75BV6Dzalbs Edijs
LAT
LAT
Jaukie džeki 1610 5:37:50
76BV6Ruzgis Kęstutis
LTU
LTU
S-Sportas, Pelengas, Kurtuvėnai 1610 5:54:57
77BVM6Karpavičiūtė Karolina
LTU
LTU
Best team, Marijampolė 1600 5:55:28
78BVM6Tomkus Mantas
LTU
LTU
Best team, Kaunas 1600 5:55:31
79BV6Maceikis Vaidas
LTU
LTU
S-Sportas, Čin čin, Šiauliai 1540 5:49:33
80BV6Amirzian Albertas
LTU
LTU
S-Sportas, Čin čin, Šiauliai 1540 5:49:34
81BM6Popova Marina
LTU
LTU
Virvė laisva!, Vilnius 1410 5:55:23
82BM6Anužytė Ieva
LTU
LTU
Virvė laisva!, Vilnius 1410 5:55:25
83BV6Žiezdrys Tadas
LTU
LTU
Žaibas, Panevėžys 1390 5:32:35
84BV6Čečinas Benas
LTU
LTU
Žaibas, Panevėžys 1390 5:32:37
85BM6Aleksandravičiūtė Austėja
LTU
LTU
Oriens OK panos, Panevėžys 1340 5:39:38
86BM6Baranauskaitė Martyna
LTU
LTU
Oriens OK panos, Panevėžys 1340 5:39:40
87BVM6Pilipaitė Laura
LTU
LTU
Tkf and Lrx team, Panevėžys 1330 5:27:49
88BVM6Janionis Tomas
LTU
LTU
Tkf and Lrx team, Panevėžys 1330 5:27:50
89BVM6Sankauskis Adolfas
LTU
LTU
S-Sportas, Gudelių duona, Šiauliai 1310 5:07:10
90BVM6Sankauskienė Raminta
LTU
LTU
S-Sportas, Gudelių duona, Šiauliai 1310 5:07:12
91BV6Skabeikis Mantas
LTU
LTU
S-Sportas, Banzai fit 1040 5:07:30
92BV6Bandza Tadas
LTU
LTU
S-Sportas, Banzai fit 1040 5:07:32
93TAUTATamošaitienė Gitana
LTU
LTU
Šiauliai   5:30:00
93TAUTATamošaitis Donatas
LTU
LTU
Šiauliai   5:30:00
93TAUTAStonys Julius
LTU
LTU
Šiauliai   5:30:00
93TAUTAKalvelis Vladas
LTU
LTU
    5:30:00
93TAUTAMasiliūnaitė Ūla
LTU
LTU
ŠJTC, Šiauliai   5:30:00
93TAUTAMasiliūnaitė Martyna
LTU
LTU
ŠJTC, Šiauliai   5:30:00
93TAUTABaleišytė Rasa
LTU
LTU
Avietynas, Vilnius   5:30:00
93TAUTAKrikščiūnas Giedrius
LTU
LTU
Šiauliai   5:30:00
93TAUTABalčiūnas Danielius
LTU
LTU
Šiauliai   5:30:00
93TAUTABuožiūtė Miglė
LTU
LTU
Šiauliai   5:30:00
93TAUTABuožius Saulius
LTU
LTU
Šiauliai   5:30:00
93TAUTABuožienė Auksė
LTU
LTU
Šiauliai   5:30:00
93TAUTAJankauskas Gabrielius
LTU
LTU
Tinklas, Šiauliai   5:30:00
93TAUTAJankauskienė Jurgina
LTU
LTU
Tinklas, Šiauliai   5:30:00
93TAUTADargužas Saulius
LTU
LTU
Šiauliai   5:30:00
93TAUTAKaminskienė Sandra
LTU
LTU
Šiauliai   5:30:00
93TAUTARuibys Marius
LTU
LTU
Vilnius   5:30:00
93TAUTAAčias Almontas
LTU
LTU
    5:30:00
93TAUTAČeplinskienė Gintarė
LTU
LTU
Pajūrio klajūnai 2, Klaipėda   5:30:00
93TAUTAČeplinskas Romas
LTU
LTU
Pajūrio klajūnai 2, Klaipėda   5:30:00
93TAUTAŽeimienė Vaida
LTU
LTU
Pajūrio klajūnai, Klaipėda   5:30:00
93TAUTALabenskis Vytautas
LTU
LTU
Pajūrio klajūnai, Klaipėda   5:30:00
93TAUTAJnakuvienė Živilė
LTU
LTU
Storuliai, Šiauliai   5:30:00
93TAUTAJankus Mindaugas
LTU
LTU
Storuliai, Šiauliai   5:30:00
93TAUTATomkutė-vaičiulienė Teklė
LTU
LTU
Vyturiukai, Šiauliai   5:30:00
93TAUTAVaičiulis Giedrius
LTU
LTU
Vyturiukai, Šiauliai   5:30:00
93TAUTABalčiauskienė Jolita
LTU
LTU
Ultraforma, Šiauliai   5:30:00
93TAUTABalčiauskis Ričardas
LTU
LTU
Ultraforma, Šiauliai   5:30:00

Tarpiniai laikai