Pavasario taurė Spring cup WRE
LTU, Kudrionių poilsio kompleksas, 2016-04-16

Rezultatai

Grupės M16, MB

Trasa 1 d. 4.2 km 16 KP, 2 d. 5.1 km 17 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena
1M16Spektors Fricis LATAuseklis IK, Riga 1:09:08 26:04 (  1)43:04 (  2)
2M16Šulčys Kasparas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:14:41 31:44 (  4)42:57 (  1)
3MBSeilis Oskars LATSurikati, Riga 1:20:18 31:40 (  3)48:38 (  4)
4M16Šolmanis Dāvis LATAuseklis IK, Riga 1:20:33 35:11 (  8)45:22 (  3)
5M16Velde Augusts LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:28:06 32:46 (  5)55:20 (  7)
6M16Lapinskas Andojas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:29:12 38:50 (12)50:22 (  5)
7M16Repšys Adomas LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 1:38:12 46:22 (18)51:50 (  6)
8MBTalandis Tomas LTUĄžuolas OK, Vilnius 1:38:54 40:28 (15)58:26 (10)
9MBZukulis Sandis LATSurikati, Riga 1:40:43 39:35 (13)1:01:08 (11)
10M16Klibavičius Ernestas LTUVersmė OK, Plungės SRC, Plungė 1:42:26 46:37 (19)55:49 (  8)
11M16Johansens Pauls Verners LATAuseklis IK, Riga 1:43:42 31:38 (  2)1:12:04 (14)
12MBBakutis Vidas LTURudamina OK, Vilnius 1:45:07 48:37 (20)56:30 (  9)
13M16Grauželis Adomas LTUSM Gaja, Kaunas 1:45:13 43:51 (17)1:01:22 (12)
14M16Litvin Yaroslav RUSKaliningrad OK, Kaliningrad 1:50:22 42:00 (16)1:08:22 (13)
15M16Piličiauskas Divonis LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:05:37 40:19 (14)1:25:18 (15)
16MBEbersteins Martins LATSurikati, Vilnius 2:44:10 55:35 (23)1:48:35 (18)
17MBBelickas Eimantas LTURudamina OK, Vilnius 2:45:42 1:07:51 (24)1:37:51 (16)
18MBČepėnas Mykolas LTUVilnius 3:06:07 1:09:54 (25)1:56:13 (20)
19M16Lapinskas Ramojus LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 34:20 34:20 (  6)dsq
20M16Barauskas Rokas LTUArboro OK, Mykolo Antanaičio gimnazija, Krekenava 34:21 34:21 (  7)dns
21M16Norvilis Rokas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 35:22 35:22 (  9)dsq
22M16Mitrikas Darius LTUArboro OK, Mykolo Antanaičio gimnazija, Krekenava 35:34 35:34 (10)dns
23M16Kaušakys Dovydas LTUArboro OK, Mykolo Antanaičio gimnazija, Krekenava 37:12 37:12 (11)dns
24M16Staņa Kristiāns LATAuseklis IK, Riga 50:44 50:44 (21)dsq
25M16Fraktnieks Renārs LATAuseklis IK, Riga 50:45 50:45 (22)dsq
26M16Truncė Justinas LTUAlytaus SRC, Alytus 1:11:40 1:11:40 (26)dns
27M16Virvičius Mindaugas LTUSM Gaja, Kaunas 1:38:13 dns1:38:13 (17)
28MBTraubas Michailas LTUFortūna OK, Vilnius 1:51:16 dsq1:51:16 (19)
29M16Gribauskas Linas LTUTrakų r. JTLC 3:01:53 3:01:53 (27)dns