Daugiadienės VILNIUS
LTU, Vilnius ir jo apylinkės, 2016-05-13

Rezultatai

Grupės M45, M50, W18, W20

Trasa 1 d. 3.2 km 18 KP, 2 d. 7.3 km 17 KP, 3 d. 5.7 km 22 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  3 diena  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena 3 diena
1M50Jonauskas Genadijus LTUDevyni OK, Vilnius 2:18:55 31:13 (  3)58:18 (  2)49:24 (  2)
2M45Ambrazas Svajūnas LTUSakas OK, Šiauliai 2:19:03 26:58 (  1)56:44 (  1)55:21 (  8)
3M45Homza Mikalai BLRBelaya Rus, Minsk 2:27:27 33:05 (10)1:04:37 (  6)49:45 (  4)
4M50Goossens Dirk BELTROL, Brasschaat 2:27:48 31:23 (  4)1:06:55 (10)49:30 (  3)
5M50Ptašekas Julius LTUDevyni OK, Vilnius 2:27:56 32:43 (  8)1:02:05 (  3)53:08 (  6)
6M45Murashka Andrei BLROrion, Minsk 2:31:06 32:24 (  5)1:02:36 (  5)56:06 (10)
7M50Vasilenok Vladimir BLROrion, Minsk 2:39:08 43:23 (25)1:08:29 (14)47:16 (  1)
8M50Valiūnas Jurgis LTUSaulė OK, Vilnius 2:39:11 32:27 (  7)1:08:05 (12)58:39 (14)
9M50Paužas Antanas LTUDainava OK, Alytus 2:39:18 30:27 (  2)1:05:55 (  9)1:02:56 (22)
10M50Mikalauskas Robertas LTUSaulė OK, Vilnius 2:41:30 36:42 (15)1:08:10 (13)56:38 (11)
11M50Gvildys Jonas Gediminas LTUMedeina OK, Kaunas 2:42:14 32:25 (  6)1:09:43 (15)1:00:06 (17)
12W18Rutkauskaitė Kastė LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:47:08 44:33 (29)1:10:26 (17)52:09 (  5)
13M50Mikolavičius Gintaras LTUDevyni OK, Vilnius 2:48:39 37:51 (17)1:13:43 (18)57:05 (12)
14M50Kondrotas Raimondas LTUFortūna OK, Vilnius 2:55:28 36:24 (14)1:10:03 (16)1:09:01 (23)
15W18Bartkevičiūtė Akvilė LTUŠilas OK, SM Gaja, Kaunas 2:59:24 41:16 (21)1:15:27 (20)1:02:41 (20)
16W18Motiejūnaitė Deimantė LTUŠilas OK, SM Gaja, Kaunas 3:02:50 38:05 (18)1:30:22 (24)54:23 (  7)
17M45Krautsevich Valery BLRKronan, Grodno 3:04:48 42:56 (24)1:26:31 (23)55:21 (  8)
18W18Sakalauskaitė Karolina LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 3:16:26 43:37 (26)1:33:23 (27)59:26 (15)
19W18Duliūtė Rugilė LTUArboro OK, Mykolo Antanaičio gimnazija, Krekenava 3:20:38 48:03 (34)1:35:20 (29)57:15 (13)
20W18Gineikaitė Ugnė LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 3:20:41 37:30 (16)1:40:52 (33)1:02:19 (19)
21W18Kalvaitytė Austėja LTUBūdakalnis OK, SM Gaja, Kaunas 3:20:49 38:43 (19)1:42:06 (34)1:00:00 (16)
22W18Kašalynaitė Ūla LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 3:21:40 44:18 (28)1:34:29 (28)1:02:53 (21)
23W20Briedytė Greta LTUŠilalės SM, Šilalė 3:32:52 42:53 (23)1:37:06 (30)1:12:53 (26)
24W18Makauskaitė Viktorija LTUAlytaus SRC, Alytus 3:51:28 51:51 (37)1:38:27 (32)1:21:10 (28)
25W18Staškevičiūtė Raminta LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 3:53:36 52:53 (38)1:38:09 (31)1:22:34 (31)
26W20Statauskaitė Vilma LTUŠilas OK, SM Gaja, Kaunas 3:54:22 1:00:38 (42)1:52:46 (39)1:00:58 (18)
27M45Janonis Saulius LTURudamina OK, Vilnius 3:55:07 47:14 (33)1:55:53 (42)1:12:00 (25)
28W20Miliūtė Raimonda LTUAlytaus SRC, Alytus 4:00:01 52:57 (39)1:57:17 (43)1:09:47 (24)
29M50Navalinskas Tomas LTUDevyni OK, Vilnius 4:03:46 53:58 (40)1:48:10 (37)1:21:38 (29)
30M45Maciulevičius Gintaras LTUŠilas OK, Prienai 4:13:42 44:38 (30)1:53:47 (40)1:35:17 (34)
31W20Balčiūnaitė Greta LTUAlytaus SRC, Alytus 4:30:10 1:06:41 (43)2:01:48 (44)1:21:41 (30)
32W20Gečaitė Kotryna LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 4:34:51 1:09:34 (46)1:55:38 (41)1:29:39 (32)
33W18Vasilenok Maria BLROrion, Minsk 4:55:18 1:08:49 (45)2:10:48 (46)1:35:41 (35)
34W18Davydova Natallia BLRBerezino KSO, Berezino 5:00:50 54:06 (41)2:23:13 (49)1:43:31 (36)
35W18Liakh Nastassia BLRSluch OK, Slutsk 5:28:13 1:27:07 (48)2:15:18 (47)1:45:48 (38)
36W18Čepeliauskaitė Ieva LTUAlytaus SRC, Alytus 5:31:01 1:10:42 (47)2:36:22 (50)1:43:57 (37)
37M45Mickevičius Ovidijus LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 6:00:59 1:28:00 (49)2:22:44 (48)2:10:15 (39)
38M50Rudis Algimantas LTUSaulė OK, Vilnius 1:38:34 33:37 (11)1:04:57 (  8)dns
39M50Ptašekas Marius LTUDevyni OK, Vilnius 1:40:26 32:43 (  8)1:07:43 (11)dns
40M50Kniukšta Romualdas LTURudamina OK, Vilnius 1:44:44 39:50 (20)1:04:54 (  7)dsq
41M50Bakutis Algimantas LTURudamina OK, Vilnius 2:02:41 44:48 (31)dns1:17:53 (27)
42W18Zakaraitė Karolina LTUŠilalės SM, Šilalė 2:36:55 51:49 (36)1:45:06 (35)dsq
43W18Rimkutė Roberta LTUŠilalės SM, Šilalė 2:38:46 49:02 (35)1:49:44 (38)dns
44W18Vankevich Aliaksandra BLRBerezino KSO, Berezino 2:50:06 44:03 (27)2:06:03 (45)dsq
45W18Homza Katsiaryna BLRBelaya Rus, Minsk 3:03:08 1:31:45 (50)dsq1:31:23 (33)
46W18Baronaitė Ugnė LTUĄžuolas OK, Vilnius 4:29:37 1:36:06 (51)2:53:31 (51)dns
47M45Arlauskas Robertas LTUFortūna OK, Vilnius 35:16 35:16 (12)dnsdns
48M50Striūka Algirdas LTUĄžuolas OK, Vilnius 35:17 35:17 (13)dnsdns
49M50Staišiūnas Vytautas LTUĄžuolas OK, Vilnius 41:58 41:58 (22)dsqdns
50W18Sušinskaitė Miglė LTUFortūna OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 44:59 44:59 (32)dnsdns
51M45Tirlikas Audrius LTUKaršuva OK, Jurbarkas 1:02:11 dns1:02:11 (  4)dns
52W18Valatkaitė Julija LTUVersmė OK, Plungės SRC, Plungė 1:07:03 1:07:03 (44)dsqdns
53M50Žilovas Devis LTUTakas OK, Kaunas 1:15:02 dns1:15:02 (19)dns
54M45Mažuolis Vitalis LTUOriens OK, Panevėžys 1:25:09 dns1:25:09 (21)dns
55W18Valčiukaitė Aurelija LTUŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai 1:26:17 dns1:26:17 (22)dns
56W18Keraišytė Ieva LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 1:32:16 dns1:32:16 (25)dns
57M45Skučas Vilius LTUTakas OK, Kaunas 1:33:22 dns1:33:22 (26)dns
58W20Koženiauskaitė Akvilė LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 1:46:34 dns1:46:34 (36)dns
59M45Tereshchenkov Valery RUSOSMOL, Smolensk   dnsdnsdns
59M50Latakurski Ryhor BLRTurlan, Minsk   dsqdnsdns
59M50Paulenka Pavel BLRTurlan, Minsk   dsqdnsdns
59W18Kalakauskaitė Kristina LTUŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai   dnsdsqdns
59W18Karnushenka Darya BLRSluch OK, Slutsk   dsqdnsdsq