Lietuvos čemp. estafetė
LTU, Šilėnai, Vilniaus r., 2016-09-03

Rezultatai

Grupės M12, V12

Trasa 2.4 km 7 KP

VietaKomandaŠalisGrupėLaikasEtapasPavardė, VardasEtapePo etapo
1SM Gaja LTUV121:40:09 1Šikarskas Kasparas40:19 (  8)40:19 (  8)
2Dementavičius Tadas26:43 (  1)1:07:02 (  2)
3Gineika Julius33:07 (  4)1:40:09 (  1)
2SM Gaja 2 LTUM121:49:10 1Deveikytė Benedikta32:33 (  2)32:33 (  2)
2Dementavičiūtė Aistė32:59 (  2)1:05:32 (  1)
3Dovidavičiūtė Luka43:38 (  8)1:49:10 (  2)
3SM Gaja LTUM121:52:28 1Kripulevičiūtė Vytautė48:34 (12)48:34 (12)
2Bajorinaitė Gabija33:24 (  3)1:21:58 (  5)
3Keraišytė Emilija30:30 (  3)1:52:28 (  3)
4Marijampolės MKC LTUV121:53:51 1Razutis Edilijus38:56 (  4)38:56 (  4)
2Januškaitis Matas34:03 (  4)1:12:59 (  3)
3Stankevičiūtė Vesta40:52 (  7)1:53:51 (  4)
5Panevėžio KKSC LTUV121:54:39 1Kareckas Kimantas40:17 (  7)40:17 (  7)
2Voroblievas Simonas34:44 (  6)1:15:01 (  4)
3Mackevičius Tadas39:38 (  5)1:54:39 (  5)
6Šiaulių JTC LTUV121:57:41 1Veikutis Jonas54:31 (15)54:31 (15)
2Gapšytė Gintarė34:34 (  5)1:29:05 (  7)
3Masiliūnaitė Martyna28:36 (  1)1:57:41 (  6)
7Vilniaus m. SC LTUV122:04:19 1Bazelis Edvardas54:59 (16)54:59 (16)
2Baronas Ignas39:36 (  8)1:34:35 (11)
3Dienys Algirdas29:44 (  2)2:04:19 (  7)
8SM Gaja 2 LTUV122:14:39 1Micevičius Tauras40:30 (10)40:30 (10)
2Šimkūnas Edvinas48:38 (11)1:29:08 (  8)
3Čaplikas Herkus Pijus45:31 (  9)2:14:39 (  8)
9Šilalės SM LTUV122:14:46 1Mažutis Ervinas58:15 (17)58:15 (17)
2Briedis Antanas36:43 (  7)1:34:58 (12)
3Petrošius Rokas39:48 (  6)2:14:46 (  9)
10Jurbarko KKSC LTUV122:22:07 1Davidavičius Augustinas43:55 (11)43:55 (11)
2Četkauskas Tadas48:27 (10)1:32:22 (10)
3Videika Juozas49:45 (10)2:22:07 (10)
11SM Gaja 4 LTUM122:38:01 1Šelkovskytė Viltė35:05 (  3)35:05 (  3)
2Skundaitė Augustė47:18 (  9)1:22:23 (  6)
3Sapižovaitė Skaiva1:15:38 (12)2:38:01 (11)
12Šilalės SM LTUV122:53:17 1Petrošius Justas40:15 (  6)40:15 (  6)
2Briedis Žygimantas1:17:02 (15)1:57:17 (15)
3Bučinskas Evaldas56:00 (11)2:53:17 (12)
13SM Gaja 5 LTUM123:02:59 1Džiaugytė Greta50:00 (13)50:00 (13)
2Jankaitytė Kamilė54:22 (14)1:44:22 (14)
3Zasčiurinskaitė Elada1:18:37 (13)3:02:59 (13)
 Rudamina OK LTUM12dsq 1Siudikaitė Morta32:31 (  1)32:31 (  1)
 Vilniaus m. SC 2 LTUV12dsq 1Karašauskas Jokūbas40:27 (  9)40:27 (  9)
 SM Gaja 3 LTUM12dsq 1Perskaudaitė Gabrielė50:02 (14)50:02 (14)
2Labutytė54:14 (13)1:44:16 (13)
 Panevėžio KKSC 2 LTUV12dsq 1Burbulis Gvidas40:13 (  5)40:13 (  5)
2Strolė Salvijus48:56 (12)1:29:09 (  9)
3Karvelis Džiugasdsqdsq