EOC, JWOC, EYOC
AUT, Obertilliach, 2016-02-29

Rezultatai

Grupė M

Trasa 3.5 km 16 KP

Rinktis  sprint  middle  long  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1
Moholdt Lars Hol NORNorway 15:40 4:29
2
Lamov Andrey RUSRussia 16:16 4:39
3
Nordberg Ulrik SWESweden 16:24 4:41
3
Spörry Christian SUISwitzerland 16:24 4:41
5
Rost Erik SWESweden 16:32 4:43
6
Madslien Jørgen NORNorway 17:08 4:54
7
Häkkinen Janne FINFinland 17:15 4:56
7
Khrennikov Eduard RUSRussia 17:15 4:56
9
Lundholm Markus SWESweden 17:24 4:58
10
Blomgren Erik SWESweden 17:25 4:59
11
Uusitalo Jyri FINFinland 17:29 5:00
12
Watterdal Øyvind Lien NORNorway 17:32 5:01
13
Grigoriev Andrey RUSRussia 17:45 5:04
14
Jaama Mattis ESTEstonia 17:50 5:06
15
Hammarberg Martin SWESweden 18:08 5:11
16
Schnyder Gion SUISwitzerland 18:13 5:12
17
Linnainmaa Tero FINFinland 18:14 5:13
18
Reponen Tommi FINFinland 18:19 5:14
19
Škoda Jakub CZECzech Republic 18:29 5:17
20
Ignatov Vladimir RUSRussia 18:37 5:19
21
Kappenberger Andrin SUISwitzerland 18:46 5:22
22
Laciga Radek CZECzech Republic 18:48 5:22
23
Udam Ilmar ESTEstonia 18:49 5:23
24
Kugler Simon AUTAustria 18:54 5:24
25
Suciu Simion ROURomania 18:59 5:25
26
Henriksson Niklas SWESweden 19:22 5:32
27
Kvåle Bjørnar NORNorway 19:26 5:33
28
Kivlenieks Raivo LATLatvia 19:27 5:33
29
Truttmann Sandro SUISwitzerland 19:38 5:37
30
Šulčys Nerijus LTULithuania 19:43 5:38
31
Raize Nauris LATLatvia 19:48 5:39
31
Kavaliauskas Regimantas LTULithuania 19:48 5:39
33
Drobnik Michal CZECzech Republic 19:59 5:43
34
Tolstopiatov Vadim RUSRussia 20:02 5:43
35
Baunis Jānis LATLatvia 20:34 5:53
36
Horvat Petr CZECzech Republic 20:44 5:55
37
Stryzhak Artem UKRUkraine 20:51 5:57
38
Argalas Michal CZECzech Republic 20:53 5:58
39
Slanzi Giordano ITAItaly 21:03 6:01
40
Kugler Johann AUTAustria 21:10 6:03
41
Petrulis Vitalijus LTULithuania 21:17 6:05
42
Gerasimov Andrej LTULithuania 21:35 6:10
43
Zhuravel Arsen UKRUkraine 21:41 6:12
44
Kohlschmidt Bernd GERGermany 21:58 6:17
45
Varga Stephan AUTAustria 22:31 6:26
46
Szep Zoltan ROURomania 22:51 6:32
47
Fesselhofer Roland AUTAustria 23:33 6:44
48
Kalinkin Oleksandr UKRUkraine 23:56 6:50
49
Neimanis Nauris LATLatvia 24:27 6:59
50
Habenicht Max AUTAustria 25:26 7:16
51
Sebestyen Istvan ROURomania 25:57 7:25
52
Saal Andres ESTEstonia 26:08 7:28
53
Kogler Bernhard AUTAustria 27:26 7:50
54
Rojc Iztok SLOSlovenia 28:25 8:07
55
Pistor Matej SLOSlovenia 29:20 8:23
56
Rasko Yuriy UKRUkraine 29:56 8:33
57
Petrovic Dusan SLOSlovenia 36:01 10:17
  Belomazhev Stanimir BULBulgaria dsq  
  Veselov Kirill RUSRussia dsq  
  Saarela Ville Petteri FINFinland dsq  
  Kotro Tuomas FINFinland dsq