Ukmergės fabrikų krosų taurės Narbuto etapas
LTU, Ukmergės hipodromas, 2016-05-11

Registracija

Registracija baigėsi 2016-05-10 09:00:00.

NumerisGrupėKomanda, MiestasPavardė, Vardas BūvisPastabos

NumerisGrupėPavardė, VardasKlubas, Miestas BūvisPastabos
 
 1
Adakauskas MariusSystemair, Vilnius  
 
 2
Alyta MariusTop gear, Vilnius  
 
 3
Auglys AlvydasUmega, Ukmergė  
 
 4
Avyžiūtė PaulinaJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė  
 
 5
Babelis GiedriusKMK, Kaunas  
 
 6
Babraitis RolandasKaunas  
 
 7
Balanaitis ArminasArmino, Vilnius  
 
 8
Balčiūnienė IevaNarbutas, Vilnius  
 
 9
Banaitis KazimierasPaina ir ko, Ukmergė  
 
 10
Barauskas DonatasSystemair, Ukmergė  
 
 11
Bielskis JustinasBėgu pats, Vilnius  
 
 12
Blaževičius ValentinasStansefabrikken, Ukmergė  
 
 13
Bobrovas ErikasUTVM, Ukmergė  
 
 14
Budreckis AntanasSantana LT, Panevėžys  
 
 15
Budrevičienė IngaKaunas  
 
 16
Bulotnikovas PauliusSystemair, Ukmergė  
 
 17
Burneika ViliusSystemair, Ukmergė  
 
 18
Butėnas DonatasLikmerė, Ukmergė  
 
 19
Butkus MantasMantas shorts, Vilnius  
 
 20
Bžeskienė SandraLikmerė, Ukmergė  
 
 21
Čalkevičius SauliusKauno BMK, Kaunas  
 
 22
Čepaitė MartynaUkmergė  
 
 23
Čereška ŠarūnasAntano Smetonos gimnazija, Ukmergė  
 
 24
Černytė MiglėJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė  
 
 25
Čuprinikov MaksimUkmergės gelžbetonis, Ukmergė  
 
 26
Dabrikas DonatasWURTH, Utena  
 
 27
Dabužinskas MartynasBAC group, Best team, Ukmergė  
 
 28
Darulis MantasJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė  
 
 29
Daujotas LukasUmega, Ukmergė  
 
 30
Daujotienė AuksėUmega, Ukmergė  
 
 31
Dzimidavičius MartynasLikmerė, Ukmergė  
 
 32
Folmer SergejSystemair, Ukmergė  
 
 33
Galiauskas VidmantasPanevėžys  
 
 34
Gaulius GediminasLikmerė, Ukmergė  
 
 35
Gelūnienė EmilijaSystemair, Ukmergė  
 
 36
Gilys DeividasJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė  
 
 37
Gindrėnas EmilisStansefabrikken, Ukmergė  
 
 38
Gudavičius ArtūrasGuga racing, Kaunas  
 
 39
Gūdmantas AivarasUkmergė  
 
 40
Gurskaitė RimaUkmergė  
 
 41
Iavanauskas JuozapasStansefabrikken, Ukmergė  
 
 42
Jacukevič AnetaRCN, Paberžė  
 
 43
Jakstas ErnestasLikmerė, Ukmergė  
 
 44
Jakučionis AidasUmega, Utena  
 
 45
Jasiulevičius MantasColibri CT, Jurbarkas  
 
 46
Jasonienė KristinaLikmerė, Ukmergė  
 
 47
Jateiko TomasRCN  
 
 48
Jurkšaitis DonatasUmega, Ukmergė  
 
 49
Juzėnas ErnestasSystemair, Ukmergė  
 
 50
Kacevičius VaidasStansefabrikken, Ukmergė  
 
 51
Kaselis RaimondasUkmergė  
 
 52
Kazlauskaitė GintarėJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė  
 
 53
Konovalova NadeždaVilnius  
 
 54
Koronkevičius GiedriusMadmax, Kaunas  
 
 55
Kovalenka AndrejUmega, Utena  
 
 56
Kraucevičius KlevasDukstynos pagrindinė mokykla  
 
 57
Krivickas LukasAntaris team, Panevėžys  
 
 58
Kuzma AugustasAntano Smetonos gimnazija, Ukmergė  
 
 59
Labunskas MariusUkmergės gelžbetonis, Ukmergė  
 
 60
Lamanauskas GintarasUkmergė  
 
 61
Limba JuliusUkmergės gelžbetonis, Ukmergė  
 
 62
Lipnevičius ArūnasVeloratai DK, Kėdainiai  
 
 63
Litvinas GediminasSystemair, Vilnius  
 
 64
Liubomirskas ErikasUkmergė  
 
 65
Liutkevičius StasysUkmergė  
 
 66
Lukošiūnas AurimasVilnius  
 
 67
Mačionytė MiglėJokers - Santa Monica Networks, Vilnius  
 
 68
Mačiulis DainiusStansefabrikken, Ukmergė  
 
 69
Malinauskas TomasMalina, Ukmergė  
 
 70
Manikas DomasMy bike, Panevėžys  
 
 71
Marcinkevičius AugustasMy bike, Panevėžys  
 
 72
Marcinkevičius KristijonasFortūna DK, Vilnius  
 
 73
Martūzaitė IevaNarbutas, Vilnius  
 
 74
Masėnas NerijusNarbutas, Vilnius  
 
 75
Matulaitis MantasUkmergė  
 
 76
Medeišis Vitalijus ArūnasUmega, Utena  
 
 77
Medžiūnas MantautasNarbutas, Vilnius  
 
 78
Melnikas RimantasJ.Grigo begimo akadem. Smigis, Vilnius  
 
 79
Mikelis ArūnasLikmerė, Ukmergė  
 
 80
Mikulskis DomantasVilnius  
 
 81
Morkunas TadasVeteranas, Ukmergė  
 
 82
Motiejūnas VaidotasTop gear, Vilnius  
 
 83
Nagulevičius MindaugasLikmerė, Ukmergė  
 
 84
Narbuntaitė IevaUmega, Ukmergė  
 
 85
Narbutas GediminasUkmergė  
 
 86
Natalevičius PauliusFocus Vilnius, Vilnius  
 
 87
Nenartavičius TomasLikmerė, Ukmergė  
 
 88
Nenartavičiūtė GabrielėLikmerė, Ukmergė  
 
 89
Norgėla TitasAntano Smetonos gimnazija, Ukmergė  
 
 90
Paknys TomasAntano Smetonos gimnazija, Ukmergė  
 
 91
Paškevičienė IrmaUkmergė  
 
 92
Paškevičius VaidasStansefabrikken, Ukmergė  
 
 93
Paškevičiūtė AustėjaUkmergė  
 
 94
Patašius LukasUTVM, Ukmergė  
 
 95
Paulauskas PovilasSystemair, Vilnius  
 
 96
Pernaravičius LukasJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė  
 
 97
Petroška LinasStansefabrikken, Ukmergė  
 
 98
Pociūtė IngridaUTVM, Ukmergė  
 
 99
Povylius KristijonasŽelvos gimnazija, Želva  
 
 100
Požerskaitė GodaJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė  
 
 101
Pranculevičienė VilmaUkmergės gelžbetonis, Ukmergė  
 
 102
Pranculevičius AndriusSystemair, Ukmergė  
 
 103
Prėnys VaidotasUkmergė  
 
 104
Pupelytė EvelinaJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė  
 
 105
Pupelytė IndrėUmega, Ukmergė  
 
 106
Purvis AivarasJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė  
 
 107
Pusvaškis GytisUkmergės gelžbetonis, Ukmergė  
 
 108
Ramanauskas RimvydasInservis, Vilnius  
 
 109
Repšys VainiusPaina ir ko, Ukmergė  
 
 110
Rimydis ArtūrasUkmergė  
 
 111
Rinkevičius KarolisJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė  
 
 112
Rokas DariusUkmergė  
 
 113
Sabaitytė-Žemaitienė ŽivilėStansefabrikken, Ukmergė  
 
 114
Sakalauskas JustinasJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė  
 
 115
Savanevičius JokūbasDukstynos pagrindinė mokykla, Ukmergė  
 
 116
Semaško JaroslavRCN, Paberžė  
 
 117
Skinulis AurimasKauno maratono klubas, Šėta  
 
 118
Songaila JuozasVilniaus inžinerija  
 
 119
Staikūnas DainiusUmega, Ukmergė  
 
 120
Staikūnas PauliusCube, Ukmergė  
 
 121
Stakauskas RytisStansefabrikken, Ukmergė  
 
 122
Stalnionytė AidaStansefabrikken, Ukmergė  
 
 123
Šekštela ŠarūnasSystemair, Vilnius  
 
 124
Šimaitis AndriusPaina ir ko, Ukmergė  
 
 125
Šuškevičius TomasDviračių salonas, Kaunas  
 
 126
Tėvelis JustinasSystemair, Ukmergė  
 
 127
Totilas VidasTotilo, Kaunas  
 
 128
Tvaskūnas SeverijusJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė  
 
 129
Vaitkevičius MindaugasUmega, Utena  
 
 130
Valiauga DominykasUkmergė  
 
 131
Velykis GediminasNarbutas, Vilnius  
 
 132
Višnevskis VidasVilnius  
 
 133
Vitaitė MonikaAntano Smetonos gimnazija, Ukmergė  
 
 134
Zaicevas AleksandrasAnykščių policija, Anykščiai  
 
 135
Zakarauskaitė SigitaVilnius  
 
 136
Zdanys GintarasNarbutas, Vilnius  
 
 137
Žigilėjus AleksandrasSkirpus, Vilnius  
 
 138
Žiupsnys MindaugasVeloratai DK, Kėdainiai  
 
 139
Živatkauskas AndriusKaunas  
 
 140
Žukovas MaksimasTop gear, Vilnius