Ukmergės fabrikų krosų taurės Umegos etapas
LTU, Šilo mokyklos stadionas, 2016-09-07

Registracija

Registracija baigėsi 2016-09-06 21:00:00.

NumerisGrupėKomanda, MiestasPavardė, Vardas BūvisPastabos

NumerisGrupėPavardė, VardasKlubas, Miestas BūvisPastabos
 
 1
Auglienė ŽydrėUmega, Ukmergė  
 
 2
Auglys AlvydasUmega, Ukmergė  
 
 3
Bačiulis LaurynasUmega, Ukmergė  
 
 4
Bagdonas ArminasFortūna DK, Panevėžys  
 
 5
Bakienė RasaTotilo, Kaunas  
 
 6
Balčiūnienė IevaNarbutas, Vilnius  
 
 7
Barzdėnaitė AistėNarbutas, Vilnius  
 
 8
Bitinas MantasFortūna DK, Panevėžio KKSC, Panevėžys  
 
 9
Bugenis PauliusVilnius  
 
 10
Burneika ViliusSystemair, Ukmergė  
 
 11
Butėnas DonatasLikmerė, Ukmergė  
 
 12
Čalkevičius SauliusKauno BMK, Kaunas  
 
 13
Čuprinikov MaksimUkmergės gelžbetonis, Ukmergė  
 
 14
Dabrikas DonatasWurth, Šiauliai  
 
 15
Daujotas LukasUmega, Ukmergė  
 
 16
Daujotienė AuksėUmega, Ukmergė  
 
 17
Dičiūnaitė ŽivilėStansefabrikken, Ukmergė  
 
 18
Folmer SergejSystemair, Ukmergė  
 
 19
Gaidelionytė RenataNarbutas, Vilnius  
 
 20
Gaulius GediminasLikmerė, Ukmergė  
 
 21
Glazauskas RamūnasTinklas  
 
 22
Glebavičius OsvaldasPanevėžys  
 
 23
Gražys VytautasRCN, Paberžė  
 
 24
Grigas LaurynasDviratai - Daistatus, Kaunas  
 
 25
Gudaitis GintarasVeloratai DK, Kėdainiai  
 
 26
Gūdmantas AivarasUkmergė  
 
 27
Gūdmantas TaurasUkmergė  
 
 28
Ignatavičius AlbertasVilnius  
 
 29
Jacukevič AnetaRCN, Paberžė  
 
 30
Jakštas ErnestasLikmerė, Ukmergė  
 
 31
Jakučionis AidasUmega, Utena  
 
 32
Janulevičius ĄžuolasSM Gaja, Kaunas  
 
 33
Jarukas DinasStansefabrikken, Ukmergė  
 
 34
Jaseliūnas GiedriusVeloratai DK, Šiauliai  
 
 35
Jasonienė KristinaLikmerė, Ukmergė  
 
 36
Jateiko TomasRCN, Nemenčinė  
 
 37
Juodišius JuliusJokers - Santa Monica Networks, Vilnius  
 
 38
Jurkšaitis DonatasUmega, Ukmergė  
 
 39
Juzėnas ErnestasSystemair, Ukmergė  
 
 40
Kacevičius VaidasVilnius  
 
 41
Kalvaitis DariusBūdakalnis OK, Kaunas  
 
 42
Kalvaitytė AustėjaBūdakalnis OK, Kaunas  
 
 43
Kamarauskas AndriusSystemair, Ukmergė  
 
 44
Karvelis NerijusLikmerė, Ukmergė  
 
 45
Kaselis RaimondasUkmergė  
 
 46
Kavaliauskas RūtenisVeloratai DK, Radviliškis  
 
 47
Kazlauskaitė GintarėJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė  
 
 48
Kirdeikis AlgimantasPanevėžys  
 
 49
Kirdeikis PauliusImpuls racing team, Vilnius  
 
 50
Kiušas PetrasDviratai - Daistatus, Kaunas  
 
 51
Klevinskas RobertasStansefabrikken, Ukmergė  
 
 52
Koronkevičius GiedriusMadMax, Kaunas  
 
 53
Kovalenka AndrejUmega, Ukmergė  
 
 54
Kraucevičius KlevasJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė  
 
 55
Krivickas LukasAntaris team, Panevėžys  
 
 56
Labunskas MariusUkmergės gelžbetonis, Ukmergė  
 
 57
Larinas TadasUkmergės gelžbetonis, Ukmergė  
 
 58
Latožaitė SilvijaMy bike, SM Gaja, Kaunas  
 
 59
Laurita Adomėnaitė  
 
 60
Lazdauskas MariusSM Gaja, Kaunas  
 
 61
Lelis ErnestasRCN, Barskūnai  
 
 62
Lėnis VytautasStansefabrikken, Ukmergė  
 
 63
Limba JuliusUkmergės gelžbetonis, Ukmergė  
 
 64
Lipnevičius ArūnasVeloratai DK, Kėdainiai  
 
 65
Liubomirskas AugustasAntano Smetonos gimnazija, Ukmergė  
 
 66
Liubomirskas ErikasAntano Smetonos gimnazija, Ukmergė  
 
 67
Lukauskis TadasMy bike, SM Gaja, Kaunas  
 
 68
Lukavičius GediminasKaunas  
 
 69
Mačiulis DainiusStansefabrikken, Ukmergė  
 
 70
Marcinkevičius KristijonasFortūna DK, Panevėžys  
 
 71
Masėnas NerijusNarbutas, Vilnius  
 
 72
Matulaitis Mantas  
 
 73
Medeišis Vitalijus ArūnasUmega, Utena  
 
 74
Medžiūnas MantautasNarbutas, Vilnius  
 
 75
Mickevičiūtė-Juodišienė KarolinaMiško mėgėjai, Vilnius  
 
 76
Mikalauskas EgidijusStansefabrikken, Ukmergė  
 
 77
Mikalauskas VirginijusVeloratai DK, Kėdainiai  
 
 78
Mikalonytė MiglėŠiauliai  
 
 79
Mikulėnė DaivaUmega, Ukmergė  
 
 80
Montvilas EugenijusVilnius  
 
 81
Motiejūnas DariusUkmergė  
 
 82
Narbuntaitė IevaUmega, Ukmergė  
 
 83
Narbutas Gediminas  
 
 84
Nechvedavičius IgnasMy bike, SM Gaja, Kaunas  
 
 85
Pacevičius ŠarūnasMy bike, SM Gaja, Kaunas  
 
 86
Pašiūnaitė Edita  
 
 87
Paškevičius VaidasStansefabrikken, Ukmergė  
 
 88
Paulauskas PovilasSystemair, Vilnius  
 
 89
Paulauskienė GerdaStansefabrikken, Ukmergė  
 
 90
Paurys MažvydasRokiškis  
 
 91
Pinaitis Marius  
 
 92
Požerskaitė GabijaJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė  
 
 93
Pupelytė KarolinaJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė  
 
 94
Purvis AivarasJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė  
 
 95
Rackauskas SauliusRenault velzys, Panevėžys  
 
 96
Ramanauskas RimvydasVilnius  
 
 97
Revaitė VilijaArboro OK, SM Gaja, Kaunas  
 
 98
Rimydis ArtūrasUkmergė  
 
 99
Sabaliauskas AudriusKaunas  
 
 100
Samonevičius MariusUkrenga  
 
 101
Savanevičius JokūbasAntano Smetonos gimnazija, Ukmergė  
 
 102
Sokolovas Jevgenijusriedek.lt, Jonava  
 
 103
Stakauskas RytisStansefabrikken, Ukmergė  
 
 104
Stalnionytė AidaStansefabrikken, Ukmergė  
 
 105
Suslavičiūtė VijaJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė  
 
 106
Šekštela ŠarūnasSystemair, Vilnius  
 
 107
Šerelis MantasSystemair, Ukmergė  
 
 108
Šnioka KarolisRokiškis  
 
 109
Šnioka RobertasRokiškis  
 
 110
Švėgžda EdgarasMy bike, SM Gaja, Kaunas  
 
 111
Švykas VytautasUmega, Ukmergė  
 
 112
Totilas VidasTotilo, Kaunas  
 
 113
Tvaskūnas SeverijusJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė  
 
 114
Vaitkevičius MindaugasUmega, Utena  
 
 115
Velykis GediminasNarbutas, Vilnius  
 
 116
Vilutis Eimantas  
 
 117
Vilutis Nerijus  
 
 118
Zakarauskaitė SigitaJokers - Santa Monica Networks, Panevėžys  
 
 119
Zdanys GintarasNarbutas, Vilnius  
 
 120
Živatkauskas Andrius  
 
 121
Žukauskas SimonasJokers - Santa Monica Networks, Panevėžys