Ukmergės fabrikų krosų taurės Systemair etapas
LTU, Ukmergės miesto stadionas, 2016-06-01

Registracija

Registracija baigėsi 2016-05-30 23:59:59.

NumerisGrupėKomanda, MiestasPavardė, Vardas BūvisPastabos

NumerisGrupėPavardė, VardasKlubas, Miestas BūvisPastabos
 
 1
Auglys AlvydasUmega, Ukmergė  
 
 2
Aukštuolytė EmilijaJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė  
 
 3
Avyžiūtė PaulinaJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė  
 
 4
Babelis GiedriusKMK, Kaunas  
 
 5
Bagdonas ArminasFortūna DK, Panevežio KKSC, Panevėžys  
 
 6
Bakienė RasaTotilo, Kaunas  
 
 7
Balanaitis ArminasArmino, Vilnius  
 
 8
Bitinas MantasFortūna DK, Panevežio KKSC, Panevėžys  
 
 9
Budreckienė Vita  
 
 10
Burneika ViliusSystemair, Ukmergė  
 
 11
Butėnas DonatasLikmerė, Ukmergė  
 
 12
Bžeskienė SandraLikmerė, Ukmergė  
 
 13
Čalkevičius SauliusKauno BMK, Kaunas  
 
 14
Čepaitė MartynaUkmergė  
 
 15
Černytė MiglėJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė  
 
 16
Čuprinikov MaksimUkmergės gelžbetonis, Ukmergė  
 
 17
Dabrikas DonatasWURTH, Šiauliai  
 
 18
Dūdaitė KarolinaJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė  
 
 19
Eidukonis RimasSystemair, Vilnius  
 
 20
Folmer SergejSystemair, Ukmergė  
 
 21
Galiauskas Vidmantas  
 
 22
Galiauskienė Rasa  
 
 23
Gaulius GediminasLikmerė, Ukmergė  
 
 24
Gelūnienė EmilijaSystemair, Ukmergė  
 
 25
Gilys DeividasJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė  
 
 26
Girnytė IevaUkmergė  
 
 27
Grabauskas MatasJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė  
 
 28
Grainys LaurynasUkmergė  
 
 29
Grigaitė GabrielėJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė  
 
 30
Grigas LaurynasDviratai - Daistatus, Kaišiadorys  
 
 31
Gritėnas MantasColibri CT  
 
 32
Gudaitis GintarasVeloratai DK, Kėdainiai  
 
 33
Gūdmantas AivarasUkmergė  
 
 34
Gūdmantas TaurasUkmergė  
 
 35
Gurskaitė RimaUkmergė  
 
 36
Gurskas VilmantasUkmergė  
 
 37
Jacukevič AnetaRCN, Paberžė  
 
 38
Jakstas ErnestasLikmerė, Ukmergė  
 
 39
Jakučionis AidasUmega, Utena  
 
 40
Jateiko TomasRCN, Nemenčinė  
 
 41
Jokubynas KęstutisSystemair, Ukmergė  
 
 42
Juzėnas ErnestasSystemair, Ukmergė  
 
 43
Kacevičius VaidasStansefabrikken, Ukmergė  
 
 44
Kalvaitis DariusBūdakalnis OK, Kaunas  
 
 45
Kalvaitis NojusBūdakalnis OK, SM Gaja, Kaunas  
 
 46
Kalvaitytė AustėjaBūdakalnis OK, SM Gaja, Kaunas  
 
 47
Kaselis RaimondasUkmergė  
 
 48
Kazlauskaitė GintarėJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė  
 
 49
Klevinskas RobertasStansefabrikken, Ukmergė  
 
 50
Kniukšta RomualdasTamsta, Vilnius  
 
 51
Konovalova NadeždaVilnius  
 
 52
Koronkevičius GiedriusMadMax, Kaunas  
 
 53
Kovalenka AndrejUmega, Ukmergė  
 
 54
Kraucevičius KlevasDukstynos pagrindinė mokykla, Ukmergė  
 
 55
Kuliavienė MonikaStansefabrikken, Ukmergė  
 
 56
Labunskas MariusUkmergės gelžbetonis, Ukmergė  
 
 57
Lapackas NerijusSystemair, Ukmergė  
 
 58
Latožaitė SilvijaMy bike, SM Gaja  
 
 59
Litvinas GediminasSystemair, Vilnius  
 
 60
Liubomirskas AugustasDukstynos pagrindinė mokykla, Ukmergė  
 
 61
Liubomirskas ErikasUkmergė  
 
 62
Liutkevičius StasysUkmergė  
 
 63
Lukauskis IgnasMy bike, SM Gaja  
 
 64
Lukošiūnas AurimasVilnius  
 
 65
Mačionytė MiglėJokers - Santa Monica networks, Vilnius  
 
 66
Mačiulis DainiusStansefabrikken, Ukmergė  
 
 67
Marcinkevičius KristijonasFortūna DK, Panevežio KKSC, Panevėžys  
 
 68
Matulaitis MantasNarbutas  
 
 69
Medeišis Vitalijus ArūnasUmega, Utena  
 
 70
Mickus DonatasSakas OK, Šiauliai  
 
 71
Mikalonytė Miglė  
 
 72
Mikelis ArūnasLikmerė, Ukmergė  
 
 73
Mikulskis DomantasVilnius  
 
 74
Mimas VirgilijusStansefabrikken, Ukmergė  
 
 75
Motiejūnas DariusWURTH, Šiauliai  
 
 76
Nagulevičius MindaugasLikmerė, Ukmergė  
 
 77
Narbuntaitė IevaUmega, Ukmergė  
 
 78
Nechvedavičius IgnasMy bike, SM Gaja  
 
 79
Nenartavičius TomasLikmerė, Ukmergė  
 
 80
Norgėla TitasAntano Smetonos gimnazija, Ukmergė  
 
 81
Pacevičius ŠarūnasMy bike, SM Gaja  
 
 82
Paškevičiūtė EglėVilnius  
 
 83
Paulauskas KajusŠilo pagrindinė mokykla, Ukmergė  
 
 84
Paulauskas PovilasSystemair, Vilnius  
 
 85
Paulauskienė GerdaStansefabrikken, Ukmergė  
 
 86
Petronis MantasAntano Smetonos gimnazija, Ukmergė  
 
 87
Petroška LinasStansefabrikken, Ukmergė  
 
 88
Pinaitis MariusColibriai, Jurbarkas  
 
 89
Pranculevičius AndriusSystemair, Ukmergė  
 
 90
Pupelytė KarolinaJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė  
 
 91
Pusvaškis GytisUkmergės gelžbetonis, Ukmergė  
 
 92
Ragulis KęstutisJonava  
 
 93
Ramanauskas RimvydasInservis, Vilnius  
 
 94
Rimydis ArtūrasUkmergė  
 
 95
Rinkevičius KarolisJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė  
 
 96
Savanevičius MariusUkrenga, Ukmergė  
 
 97
Semaško GžegožRCN, Paberžė  
 
 98
Sičiūnas ArūnasMedienos karalystė, Panevėžys  
 
 99
Simonaitis AivarasUkmergė  
 
 100
Sokolovas Jevgenijusriedek.lt, Jonava  
 
 101
Staikūnas DainiusUmega, Ukmergė  
 
 102
Staikūnas Paulius  
 
 103
Stakauskas RytisStansefabrikken, Ukmergė  
 
 104
Stalnionytė AidaStansefabrikken, Ukmergė  
 
 105
Sudeikis GytisUkmergė  
 
 106
Sukarevičienė GintarėVIP run, Utena  
 
 107
Sviridovas MantasJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė  
 
 108
Šekštela ŠarūnasSystemair, Vilnius  
 
 109
Šuškevičius TomasKaunas  
 
 110
Totilas VidasTotilo, Kaunas  
 
 111
Vaitkevičius MindaugasUmega, Utena  
 
 112
Velykis GediminasNarbutas, Vilnius  
 
 113
Verbickas NojusJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė  
 
 114
Višnevskis VidasVilnius  
 
 115
Višnevskytė EleonoraVilnius  
 
 116
Zakarauskaitė SigitaJokers - Santa Monica networks, Vilnius  
 
 117
Zakarauskas ŽilvinasTamsta, Vilnius  
 
 118
Zaliauskaitė AlgirdaS-Sportas  
 
 119
Zdanys GintarasNarbutas, Vilnius  
 
 120
Žiedelytė KamilėJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė  
 
 121
Živatkauskas AndriusKaunas