dbtopas login
Nykštietiškas triatlonas → Rezultatai

Nykštietiškas triatlonas

LTU
LTU, Anykščiai, 2016-05-21

Grupė V

Trasa 29 KP

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Taškai Laikas
1
Ansabergs Janis
LAT
LAT
Ebike 29 3:58:39
2
Ansabergs Andris
LAT
LAT
Ebike 29 3:58:43
3
Gerasimov Andrej
LTU
LTU
Salomon adventure team 29 4:20:35
4
Šumskas Gytis
LTU
LTU
Salomon adventure team 29 4:20:39
5
Lukaševičius Viktoras
LTU
LTU
Baltų lokys, Vilnius 29 4:24:49
6
Jasinevičius Tomas
LTU
LTU
Baltų lokys, Vilnius 29 4:24:52
7
Kantautas Marius
LTU
LTU
2 už tris, Vilnius 29 4:42:15
8
Ralys Vytautas
LTU
LTU
2 už tris, Vilnius 29 4:42:17
9
Pogorelovas Ruslanas
LTU
LTU
Ąžuolas OK, Vilnius 29 4:42:30
10
Liubartas Artūras
LTU
LTU
Ąžuolas OK, Vilnius 29 4:42:34
11
Banys Linas
LTU
LTU
Ne tavo reikalas, Anykščiai 29 4:45:11
12
Mačionis Rokas
LTU
LTU
Ne tavo reikalas, Anykščiai 29 4:45:14
13
Malūkas Arūnas
LTU
LTU
Telšiai OK, Telšiai 29 4:47:30
14
Stupelis Rimvydas
LTU
LTU
Telšiai OK, Telšiai 29 4:47:34
15
Kvedaravičus Ričards
LTU
LTU
Kshatrijai, Vievis 29 4:48:41
16
Jasaitis Mindaugas
LTU
LTU
Kshatrijai, Vilnius 29 4:48:46
17
Čukauskas Vytenis
LTU
LTU
Tatrų slibinai, Vilnius 29 4:56:38
18
Kazanskij Aleksandr
LTU
LTU
Tatrų slibinai, Vilnius 29 4:56:40
19
Lenkutis Petras
LTU
LTU
Latravičiai, Vilnius 29 4:59:25
20
Valatkevičius Darius
LTU
LTU
F.O.C.U.S. running, Vilnius 29 4:59:28
21
Pauliukevičius Povilas
LTU
LTU
F.O.C.U.S. running, Vilnius 29 4:59:29
22
Šyvokas Deimantas
LTU
LTU
Latravičiai, Vilnius 29 4:59:37
23
Maciulevičius Arūnas
LTU
LTU
LTU trail running people, Vilnius 29 5:00:11
24
Tomaševičius Julius
LTU
LTU
LTU trail running people, Vilnius 29 5:00:18
25
Dorofejev Jurij
LTU
LTU
DJ, Vilnius 29 5:05:53
26
Kriukas Darius
LTU
LTU
DJ, Vilnius 29 5:05:57
27
Zaniauskas Nerijus
LTU
LTU
LT geo team, Vilnius 29 5:09:42
28
Jauniškis Vygantas
LTU
LTU
LT geo team, Vilnius 29 5:09:45
29
Dabkevičius Vladas
LTU
LTU
Čempionai, Vilnius 29 5:15:23
30
Čiurinskas Agnius
LTU
LTU
OrrE, Vilnius 29 5:18:47
31
Gervelė Arvydas
LTU
LTU
OrrE, Vilnius 29 5:18:50
32
Mikalauskas Robertas
LTU
LTU
Pašėlę vyrukai 29 5:28:43
33
Sysas Algirdas
LTU
LTU
Pašėlę vyrukai 29 5:28:50
34
Grėsius Tomas
LTU
LTU
Lietuvos kariuomenė 29 5:31:42
35
Latvys Gediminas
LTU
LTU
Lietuvos kariuomenė 29 5:31:46
36
Dabkevičius Liudas
LTU
LTU
Čempionai, Vilnius 29 5:45:25
37
Anakurdovas Andrejus
LTU
LTU
Guobu kaimynai, Kaunas 29 5:55:48
38
Kazlauskas Vaidas
LTU
LTU
PMS 29 6:09:16
39
Žižys Gintaras
LTU
LTU
PMS 29 6:09:17
40
Letinauskas Vygantas
LTU
LTU
Cardio, Vilnius 29 6:15:28
41
Jarašūnas Jonas
LTU
LTU
Cardio, Klaipėda 29 6:15:31
42
Stankevičius Laurynas
LTU
LTU
Glitiškių ąžuolai, Vilnius 29 6:23:01
43
Bairašauskas Simas
LTU
LTU
Guobu kaimynai, Kaunas 29 6:25:47
44
Vaitonis Simonas
LTU
LTU
Glitiškių ąžuolai, Vilnius 29 6:52:57
45
Juodis Arūnas
LTU
LTU
Pranapolis team, Vilnius 24 6:07:01
46
Petkevičius Tomas
LTU
LTU
Pranapolis team, Vilnius 24 6:07:05
47
Lukasevic Miroslav
LTU
LTU
Ekstremalai, Vilnius 20 6:16:35
48
Voskoboj Aleksandr
LTU
LTU
Ekstremalai, Vilnius 20 6:16:36
49
Paulauskas Laurynas
LTU
LTU
Psichai, Vilnius 15 4:42:03
50
Alekna Tomas
LTU
LTU
Psichai, Vilnius 15 4:42:09
51
Bakanauskas Ignotas
LTU
LTU
AF, Vilnius 7 6:13:03
52
Žilakauskis Giedrius
LTU
LTU
AF, Vilnius 7 6:13:07

Tarpiniai laikai

Spausdinimui