dbtopas login
Vilniaus maratonas → Rezultatai

Vilniaus maratonas

LTU
LTU, Vilnius, 2016-09-11

Grupė MP40

Trasa 21.1 km 6 ratai

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Ratai Laikas min/km
1
Risselada Willy
NED
NED
Hollandia, Hoorn 6 1:34:12 4:27
2
Šalnienė Renata
LTU
LTU
Kauno maratono klubas, Kaunas 6 1:40:33 4:45
3
Lukošienė Dalia
LTU
LTU
Bėgimo klubas, Šiauliai 6 1:41:22 4:48
4
Davenil Mia
SWE
SWE
Göteborg 6 1:42:35 4:51
5
Čerlina Svetlana
LTU
LTU
Small planet airlines, Vilnius 6 1:44:24 4:56
6
Szmechtig Gauden Ewa
POL
POL
Podgórz, Toruń 6 1:44:49 4:58
7
Ajaots Heli
EST
EST
SHM, Elva 6 1:48:19 5:08
8
Juodvalkienė Dalia
LTU
LTU
Sutula fitness, Vilnius 6 1:53:09 5:21
9
Masiulienė Dainora
LTU
LTU
Lietuvos paštas, Vilnius 6 1:53:16 5:22
10
Gvazdauskaitė Lina
LTU
LTU
F.O.C.U.S. running, Vilnius 6 1:53:42 5:23
11
Kamińska Bogusia
POL
POL
Bolt, Trzemeszno 6 1:54:18 5:25
12
Ulseth Aase Kristin
NOR
NOR
Runners nordmøre, Straumsnes 6 1:54:32 5:25
13
Zacharova Viktorija
LTU
LTU
Vilnius 6 1:54:58 5:26
14
Grau Helle Bertram
DEN
DEN
Fjordløberne, Skævinge 6 1:55:49 5:29
15
Karczewska Joanna
POL
POL
Paintrun, Suwałki 6 1:55:58 5:29
16
Turulienė Jurgita
LTU
LTU
Šviesos kariai, Vilnius 6 1:56:24 5:31
17
Bičkūnienė Danguolė
LTU
LTU
DPD Baltics, Vilnius 6 1:57:04 5:32
18
Sojka Michal
POL
POL
Krakow 6 1:58:15 5:36
19
LiepiŅa Rasa
LAT
LAT
Susliki, Riga 6 1:58:17 5:36
20
Janschulte Rita
GER
GER
LT Uhlenhorst, Mülheim 6 1:58:40 5:37
21
Banerjee Mira
SWE
SWE
Vilnius 6 1:58:52 5:38
22
Ruzveltienė Rasa
LTU
LTU
Lietuvos kariuomenė, Kazlų rūda 6 1:59:24 5:39
23
Litvinavičienė Gintarė
LTU
LTU
Rimi, Jonava 6 1:59:25 5:39
24
Ilves Merike
EST
EST
SHM, Tartumaa 6 2:00:27 5:42
25
Kalėdienė Ingrida
LTU
LTU
Lietuvos kariuomenė, Kaunas 6 2:00:32 5:42
26
Mozzanica Louise
GBR
GBR
Romford 6 2:01:02 5:44
27
Kučinskienė Violeta
LTU
LTU
Vilnius 6 2:01:58 5:46
28
Gasiūnė Vaida
LTU
LTU
Vėtrungė, Klaipėda 6 2:02:18 5:47
29
Olendrienė Vilija
LTU
LTU
Vilnius 6 2:03:00 5:49
30
Fjeld Vaida K
NOR
NOR
Oslo 6 2:03:58 5:52
31
Champken Sian
GBR
GBR
Wye valley runners, Hereford 6 2:05:16 5:56
32
Christensen Hanne Lise
DEN
DEN
Fjordløberne, Frederikssund 6 2:06:36 6:00
33
Brzewińska Marzena
POL
POL
Bolt, Trzemeszno 6 2:06:40 6:00
34
Gendvilaitė Sonata
LTU
LTU
Vilnius 6 2:06:47 6:00
35
Wilson Gail
GBR
GBR
Dorking & Mole valley athletics club, Dorking 6 2:06:51 6:00
36
Buttler Sandra
GER
GER
Wetter 6 2:06:56 6:00
37
Kriukienė Edita
LTU
LTU
Vilnius 6 2:07:08 6:01
38
Øvrebust Marit
NOR
NOR
Averøy 6 2:07:40 6:03
39
Hunt Catherine
GBR
GBR
Werrington joggers, Peterborough 6 2:07:47 6:03
40
Kubilienė Kristina
LTU
LTU
Vilkaviškis 6 2:07:55 6:03
41
Urbietienė Žaneta
LTU
LTU
Rimi, Mažeikiai 6 2:07:58 6:03
42
Marinskienė Renata
LTU
LTU
Panevėžys 6 2:08:11 6:04
43
Veijalainen Johanna
FIN
FIN
TREMK, Kangasala 6 2:09:18 6:07
44
Keršulienė Violeta
LTU
LTU
Vilnius 6 2:10:06 6:09
45
Bartnik Monika
POL
POL
www.runandtravel.pl, Warszawa 6 2:10:17 6:10
46
Jatuzytė Inga
LTU
LTU
Rimi, Panevėžys 6 2:11:16 6:13
47
Karpuškienė Jolanta
LTU
LTU
Telia, Vilnius 6 2:13:14 6:18
48
Merzliakova Nina
RUS
RUS
Ekaterinburg 6 2:14:56 6:23
49
Galuska Natalja
LTU
LTU
Vilnius 6 2:15:45 6:26
50
Waltenburg Susanne
DEN
DEN
Fjordløberne, Skibby 6 2:16:07 6:27
51
Janonienė Vaiva
LTU
LTU
Rimi, Alytus 6 2:17:50 6:31
52
Bružienė Dangyra
LTU
LTU
Vilnius 6 2:18:04 6:32
53
Morėnienė Viktorija
LTU
LTU
Gintarinė vaistinė, Mastaičiai 6 2:19:01 6:35
54
Prants Jelene
EST
EST
Võru suusaklubi, Võru 6 2:19:19 6:36
55
Dochez Elodie
FRA
FRA
Kintzheim 6 2:20:58 6:40
56
Redman Esther
GBR
GBR
Werrington joggers, Yaxley 6 2:21:23 6:42
57
Breukelen Divone Van
NED
NED
Hollandia, Medemblik 6 2:21:47 6:43
58
Kornas Agnieszka
POL
POL
Macte, Warszawa 6 2:22:19 6:44
59
Nieminen Marjo
FIN
FIN
VeSi, Veikkola 6 2:23:31 6:48
60
Zhuk Nataliya
RUS
RUS
Brest 6 2:25:58 6:55
61
Kuznecova Jūlija
LAT
LAT
Riga 6 2:27:44 7:00
62
Galkauskienė Kristina
LTU
LTU
Transcom, Vilnius 6 2:28:39 7:02
63
Jurkienė Viktorija
LTU
LTU
Vilnius 6 2:28:45 7:03
64
Grižaitė Laima
LTU
LTU
Vilnius 6 2:29:01 7:03
65
Buikienė Daiva
LTU
LTU
Kaunas 6 2:30:03 7:06
66
Augustinavičienė Medeina
LTU
LTU
Fortūna OK, Vilnius 6 2:31:16 7:10
67
Žostautienė Živilė
LTU
LTU
Rimi, Panevėžys 6 2:33:45 7:17
68
Grabowska Lucyna
POL
POL
Brzoza biega, Ciele 6 2:35:32 7:22
69
Sharon Thomas
GBR
GBR
Werrington joggers, Peterborough 6 2:37:30 7:27
70
Andersen Tove
NOR
NOR
Dale oen experience, Rong 6 2:43:49 7:45
71
Traczewska Beata
POL
POL
Amatorski klub biegowy zakwasy, Kaczkowo 6 2:48:03 7:57
72
Leonavičienė Jolita
LTU
LTU
Vilnius 6 2:54:59 8:17
73
Sivickienė Diana
LTU
LTU
Rimi, Vilnius 6 3:02:56 8:40
74
Cicėnienė Rita
LTU
LTU
Vilnius 6 3:24:19 9:41
75
Visokavičienė Lijana
LTU
LTU
LRTA, Vilnius 6 5:00:14 14:13
76
Misevičienė Lina
LTU
LTU
Rimi, Vilnius 6 5:02:26 14:20

Tarpiniai laikai

Spausdinimui