Pavasario taurė Spring cup WRE
LTU, Žaizdriai, Jovariškės, Trakų r., 2017-04-29

Rezultatai

Grupė M14

Trasa 1 d. 2.0 km 13 KP, 2 d. 3.6 km 12 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena
D
1
Dementavičius Tadas LTUSM Gaja, Kaunas 46:04 18:26 (  2)27:38 (  1)
D
2
Rimkus Tautvydas LTUĄžuolas OK, Vilnius 49:21 17:39 (  1)31:42 (  3)
D
3
Furik Aliaksandr BLRSluch KO, Slusk 51:53 19:43 (  3)32:10 (  4)
4
Traubas Adomas LTUFortūna OK, Vilnius 56:13 22:05 (  5)34:08 (  5)
5
Vaitiekus Kasparas LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 58:06 28:58 (13)29:08 (  2)
6
Maciulevičius Pijus LTUŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai 1:01:36 23:36 (  6)38:00 (  6)
7
Šmitas Martynas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:08:07 28:03 (11)40:04 (  8)
8
Voroblievas Simonas LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 1:14:33 30:39 (16)43:54 (  9)
9
Briedis Žygimantas LTUŠilalės SM, Šilalė 1:18:48 30:29 (15)48:19 (12)
10
Darashevich Yahor BLRSluch KO, Slusk 1:22:16 24:08 (  7)58:08 (17)
11
Jaloveckas Pijus LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 1:25:28 37:28 (18)48:00 (11)
12
Kazlauskas Osvaldas LTUSM Gaja, Kaunas 1:27:22 49:14 (22)38:08 (  7)
13
Skunda Kristupas LTUSM Gaja, Kaunas 1:28:51 37:27 (17)51:24 (14)
14
Baronas Ignas LTUĄžuolas OK, Vilnius 1:32:56 40:14 (20)52:42 (16)
15
Vidžiūnas Julius LTUSakas OK, Šiaulių JTC, Šiauliai 1:34:32 44:13 (21)50:19 (13)
16
Liutkus Mantas LTUSM Gaja, Kaunas 1:42:55 39:29 (19)1:03:26 (19)
17
Geraltauskas Saulius LTUAlytaus SRC, Alytus 1:55:49 1:03:13 (24)52:36 (15)
18
Zemeckas Vytautas LTUSM Gaja, Kaunas 2:33:16 1:29:55 (25)1:03:21 (18)
  Videika Juozas LTUJurbarko r. KKSC, Jurbarkas 20:05 20:05 (  4)dns
  Čiauška Tadas LTUJurbarko r. KKSC, Jurbarkas 24:11 24:11 (  8)dns
  Davidavičius Augustinas LTUJurbarko r. KKSC, Jurbarkas 24:36 24:36 (  9)dns
  Vaitkus Erikas LTUArboro OK, Mykolo Antanaičio gimnazija, Krekenava 26:38 26:38 (10)dns
  Klevinskas Justas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 28:30 28:30 (12)dns
  Girkantas Donatas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 29:10 29:10 (14)dns
  Januškaitis Matas LTUMarijampolės MKC, Marijampolė 45:07 dsq45:07 (10)
  Sungaila Kajus LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 54:32 54:32 (23)dns
  Briedis Kevinas LTUArboro OK, Mykolo Antanaičio gimnazija, Krekenava 1:51:01 1:51:01 (26)dns
  Piličiauskas Parbus LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius   dsqdns
  Arlauskas Andrius LTUTrakų r. JTLC, Trakai   dsqdns
  Arlauskas Aurimas LTUTrakų r. JTLC, Trakai   dsqdns