Pavasario taurė Spring cup WRE
LTU, Žaizdriai, Jovariškės, Trakų r., 2017-04-29

Rezultatai

Grupė W

Trasa 1 d. 4.9 km 21 KP, 2 d. 10.2 km 22 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena Taip pat...
D
1
Paužaitė Sandra LTUDainava OK, Alytus 1:42:39 31:12 (  1)1:11:27 (  1)  
D
2
Ambrazaitė Vesta LTUSakas OK, Šiauliai 1:46:30 33:13 (  3)1:13:17 (  2)  
D
3
Zhuravleva Tatsiana BLROC Silwan Liuks, Minsk 1:51:44 35:15 (  4)1:16:29 (  3)  
D
4
Morawska Maja POLPolish orienteering federation, Gdynia 1:53:24 33:12 (  2)1:20:12 (  4)  
D
5
Morawska Zuzanna POLPolish national team, Gdynia 1:57:50 37:26 (  7)1:20:24 (  5) W20 1
D
6
Rutkauskaitė Kastė LTUĄžuolas OK, Vilnius 1:59:41 36:21 (  5)1:23:20 (  7) W20 2
D
7
Kalinichenko Hanna UKRKamvol SK, Grodno 2:02:31 40:00 (10)1:22:31 (  6)  
D
8
Masevičiūtė Kristina LTUDainava OK, Alytus 2:03:50 37:01 (  6)1:26:49 (  8)  
9
Revaitė Vilija LTUMedeina OK, Kaunas 2:07:34 39:14 (  8)1:28:20 (  9)  
10
Atgalainė Adrija LTULėvuo OK, Panevėžys 2:12:27 39:44 (  9)1:32:43 (12)  
D
11
Motiejūnaitė Deimantė LTUŠilas OK, SM Gaja, Prienai 2:13:52 40:28 (11)1:33:24 (13) W20 3
D
12
Bartkevičiūtė Akvilė LTUŠilas OK, SM Gaja, Prienai 2:17:26 40:58 (12)1:36:28 (14) W20 4
13
Buyakova Aksana BLRBelarus orienteering federation, Minsk 2:17:58 46:08 (22)1:31:50 (10)  
14
Gotcaitytė Monika LTUKaršuva OK, Jurbarkas 2:23:01 50:33 (23)1:32:28 (11)  
D
15
Gineikaitė Ugnė LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 2:24:31 41:28 (13)1:43:03 (16) W20 5
16
Volungevičienė Judita LTULėvuo OK, Panevėžys 2:25:23 42:46 (14)1:42:37 (15)  
17
Kaunelytė Rasa LTULėvuo OK, Panevėžys 2:28:21 44:51 (20)1:43:30 (18)  
18
Baltriukaitė Ieva LTUKopa OK, Klaipėda 2:29:33 46:04 (21)1:43:29 (17)  
D
19
Gedgaudaitė Viktorija LTUŠilalės SM, Šilalė 2:38:30 53:09 (25)1:45:21 (19) W20 6
20
Lukošienė Sandra LTULėvuo OK, Panevėžys 2:39:36 44:45 (19)1:54:51 (20)  
21
Diržiūtė Gedvilė LTULėvuo OK, Panevėžys 2:43:47 44:18 (18)1:59:29 (21)  
22
Yurok Irina BLRBelarus orienteering federation, Minsk 2:52:37 43:23 (17)2:09:14 (24)  
23
Miliūtė Raimonda LTUAlytaus SRC, Alytus 3:00:54 57:27 (28)2:03:27 (22) W20 7
24
Balčiūnaitė Greta LTUAlytaus SRC, Alytus 3:01:51 56:46 (27)2:05:05 (23) W20 8
  Morawska Anna POLAzymut 45, Gdynia 42:57 42:57 (15)dsq  
  Siudikienė Dalia LTUĄžuolas OK, Vilnius 43:05 43:05 (16)dns  
  Sakalauskaitė Karolina LTUPerkūnas OK, Vilnius 51:34 51:34 (24)dns W20
  Kašalynaitė Ūla LTUPerkūnas OK, Vilnius 53:58 53:58 (26)dns W20
  Čepeliauskaitė Ieva LTUAlytaus SRC, Alytus 3:22:37 dsq3:22:37 (25) W20