Pavasario taurė Spring cup WRE
LTU, Žaizdriai, Jovariškės, Trakų r., 2017-04-29

Rezultatai

Grupės M16, MB

Trasa 1 d. 4.1 km 19 KP, 2 d. 5.1 km 16 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena
1M16Velde Augusts LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:05:29 27:35 (  1)37:54 (  3)
2M16Lapinskas Andojas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:07:42 31:55 (  6)35:47 (  1)
3M16Zērnis Emīls LATSaldus OK, Saldus 1:08:39 29:56 (  3)38:43 (  4)
4M16Lapinskas Ramojus LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:08:46 32:21 (  7)36:25 (  2)
5MBSeilis Oskars LATSurikati, Riga 1:10:13 30:44 (  4)39:29 (  5)
6M16Časas Adomas LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:12:35 29:40 (  2)42:55 (  7)
7M16Čereška Andrius LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 1:18:54 38:48 (11)40:06 (  6)
8M16Dauknys Gytis LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 1:23:32 31:53 (  5)51:39 (15)
9M16Piličiauskas Divonis LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:29:51 38:43 (10)51:08 (14)
10MBČiapas Bernardas LTUDevyni OK, Vilnius 1:31:35 46:43 (17)44:52 (  9)
11MBHeikoop Mark NEDOLifant, Meer 1:32:40 42:50 (12)49:50 (11)
12M16Blažys Gvidas LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 1:34:12 45:54 (14)48:18 (10)
13MBSveikauskas Julius LTUĄžuolas OK, Vilnius 1:36:49 46:06 (16)50:43 (12)
14M16Šaltenis Gustas LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 1:39:08 45:57 (15)53:11 (16)
15M16Šegžda Arnas LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 1:41:23 46:57 (19)54:26 (18)
16M16Šteinys Paulius LTUMarijampolės MKC, Marijampolė 1:42:57 46:48 (18)56:09 (19)
17M16Žigilėjus Vėjus LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:45:20 43:03 (13)1:02:17 (21)
18M16Šelkovskis Titas LTUSM Gaja, Kaunas 1:45:40 54:56 (22)50:44 (13)
19M16Tolochkin Ilya BLRSluch KO, Slusk 1:46:27 52:49 (21)53:38 (17)
20MBSpektors Janis LATAuseklis IK, Riga 2:04:17 55:06 (23)1:09:11 (23)
21M16Viliūnas Gediminas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:14:35 1:09:34 (25)1:05:01 (22)
22M16Skorij Artem BLRSluch KO, Slusk 2:36:07 1:05:05 (24)1:31:02 (28)
23M16Uktveris Marius LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:39:34 1:09:45 (26)1:29:49 (27)
24M16Petrauskas Karolis LTUSM Gaja, Kaunas 2:42:31 1:26:56 (29)1:15:35 (25)
25MBTraubas Michailas LTUFortūna OK, Vilnius 2:42:57 1:15:47 (28)1:27:10 (26)
26M16Kaušakys Dovydas LTUArboro OK, Mykolo Antanaičio gimnazija, Krekenava 34:15 34:15 (  8)dns
27M16Jaseliūnas Kajus LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 36:45 36:45 (  9)dns
28MBZukulis Sandis LATSurikati, Riga 43:24 dsq43:24 (  8)
29M16Regesas Augustas LTUJurbarko r. KKSC, Jurbarkas 49:02 49:02 (20)dns
30M16Kalvaitis Aidis LTUBūdakalnis OK, SM Gaja, Kaunas 57:37 dns57:37 (20)
31M16Valavičius Benas LTUSM Gaja, Kaunas 1:13:47 dns1:13:47 (24)
32M16Labuckas Valentas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:14:45 1:14:45 (27)dns
33M16Barauskas Rokas LTUArboro OK, Mykolo Antanaičio gimnazija, Krekenava   dsqdns
33M16Katarskis Arnas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai   dsqdns
33M16Zakarevičius Lukas LTUTrakų r. JTLC, Trakai   dsqdns
33M16Kairys Arnoldas LTUTrakų r. JTLC, Trakai   dsqdns
33M16Radišauskas Dominykas LTUTrakų r. JTLC, Trakai   dsqdns
33M16Pašinskas Domas LTUTrakų r. JTLC, Trakai   dsqdns